Ir directamente al contenido
Logotipo de Grada Jager Makelaardij

Utrechtse Heuvelrug 278

3452LM Vleuten • Utrecht

Vendido

€ 965.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 21.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 986.150

Precio de compra /m²: € 5.331

Galería de fotos

Descripción

Moderne en luxe 2-onder-1 kapwoning met o.a. een voor,- zij- en achtertuin, 4 slaapkamers, speelkamer, moderne keuken, oprit en berging. Wat een plaatje is deze bijzonder praktisch ingedeelde tweekapper van 181 m2 welke is gelegen aan een autoluwe straat in de populaire en kindvriendelijke wijk De Hoven/Vleuterweide. Het leuke centrum van Vleuterweide met een diverse winkelaanbod is gelegen op een steenworp afstand en om de hoek ligt een heerlijk groot speelveld voor de kinderen. Binnen drie minuten lopen sta je in het prachtige Maximapark en kun je heerlijk slenteren over Het Lint of een hapje eten bij parkrestaurant Anafora. Scholen, kinderdagopvang, winkels, treinstation Vleuten, diverse sportvoorzieningen, een bibliotheek, het is allemaal nabij. De A12 en A2 zijn vanaf hier gemakkelijk bereikbaar. Ook Leidsche Rijn Centrum of de oude binnenstad van Utrecht zijn allemaal snel bereikbaar vanaf hier. We komen aan bij de woning en treffen daar allereerst de voortuin met de oprit waar 2 auto’s passen en ook is er hier een laadvoorziening voor een elektrische of hybride auto. De garage van circa 7 m2 is de ideale opslagplaats of stalling voor de fietsen maar deze kunnen ook onder de overkapping bij de achterom. Indeling: De voordeur is gesitueerd aan de zijgevel en hier komen we binnen in de nette hal met meterkast, garderoberuimte, fraaie toiletruimte en een glazen deur naar de eetkamer. De indeling van deze hele verdieping is geweldig en we komen hier binnen in de eetruimte die middels suitedeuren en vaste kasten is gescheiden van de woonkamer. De eetkamer loopt over in de prachtige, open keuken (2022) die is gelegen aan de voorzijde en is voorzien van een vrijstaand 6-pits gasfornuis met driedubbele oven en een fraai weggewerkte afzuigkap, kokend waterkraan, koel-vriescombinatie en een aparte koelkast, wijnklimaatkast en natuurlijk een vaatwasser. Er is hier gekozen voor een lichte kleurstelling wat met de grote ramen een bijzonder fraai beeld geeft. Deze voorzijde van de woning is voorzien van een strakke gietvloer Als we door de kamer-en-suite lopen komen we in de royale, tuingerichte woonkamer waar fraaie nissen in de wand zijn gerealiseerd waardoor alles hier bijzonder rustig oogt. Achter deze wand gaat een fijne verrassing schuil want hier treffen we een ideale speelkamer voor de kinderen of een eventuele werkkamer. De huidige eigenaren hebben hier een leuke tv/gamehoek voor de kinderen gemaakt zodat ook zij hun eigen plekje hebben. De grote openslaande deuren bieden toegang tot de tuin die een fijne afmeting heeft en leuk is aangelegd. Ideaal is dat er niet alleen aan de zijkant een achterom is maar ook eentje aan de achterkant die direct toegang geeft tot het speelveldje aan de achterzijde. Eerste verdieping: Via de trap komen we op de overloop die toegang geeft tot alle ruimtes op deze verdieping. Aan de voorzijde treffen we de twee kinderkamers welke eventueel samengevoegd zouden kunnen worden indien dat een wens is. De ouderslaapkamer is met 22 m2 enorm te noemen en hier is op een eenvoudige wijze een grote inloopkast te creëren. De badkamer is compleet uitgevoerd met een vrijstaand ligbad, inloopdouche, toilet en een fraai wastafelmeubel . De betoncire wanden en vloer geven het geheel een luxe uitstraling. Tweede verdieping. Aankomend op de tweede verdieping komen we boven op de ruime overloop waar op een slimme manier een royale wasruimte is gerealiseerd. Uit het zicht maar met voldoende ruimte en ook treffen we hier de Cv-ketel en de ventilatie-unit De vierde kamer is gelegen aan de achterzijde. Dankzij de nokhoogte van maar liefst 5,31 m is er hier indien gewenst nog een entresol of vliering te realiseren voor nog meer ruimte. Ook een tweede badkamer behoort hier tot de mogelijkheden. De grote vaste kastenwand is ideaal voor de nodige opslag en door het eventueel plaatsen van een dakkapel kunnen er hier prima 2 slaapkamers worden gerealiseerd. Bijzonderheden: - Oplevering in overleg. - Verwarming middels Cv-ketel - Gelegen op eigen grond op een perceel van 230 m2 - Parkeren en laden op eigen terrein - Zowel een achterom als een zij-ingang. - Veel bergruimte - Instapklaar voor de volgende eigenaar. - Voor de indeling en maatvoering zie de bijgevoegde plattegronden.

Hipoteca berekenen

€ 965.000

Coste del comprador (estimado): € 21.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 986.150

3,04%

Anualmente

%

€ 48.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 965.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
181 m²
Área del lote
230 m²
Contenido
707 m³
Otra zona interior
7 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
12 m²
Área del jardín trasero
72 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2008
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
05-10-2025
Fecha de venta
22-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3452

Mapas de Google

Ver Vleuten en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Vleuten

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vleuten

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vleuten. En 2025 había 28.123 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 636.626.

Inhabitantes

28.123

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 636.626

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 38.618

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

911

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vleuten
Año Inhabitantes
2021 27.643
2022 28.111
2023 28.227
2024 28.141
2025 28.123

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vleuten
Año Promedio WOZ
2021 EUR 437.612
2022 EUR 490.907
2023 EUR 600.500
2024 EUR 591.286
2025 EUR 636.626

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.177 0-15: 6.600 15-25: 3.680 25-45: 6.972 45-65: 7.692

Nivel académico

Hoger

9.749

Praktisch

3.857

Middelbaar

6.253

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.025

Nederland

19.388

Buiten Europa

6.701

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.770
Appartementen 1.931
Tussenwoningen 4.912
Vrijstaande woningen 720
Twee-onder-één-kap woningen 848

Período de construcción del edificio

Voor 1700 7
1700 tot 1900 106
1900 tot 1925 71
1925 tot 1950 114
1950 tot 1970 1.279
1970 tot 1980 107
1980 tot 1990 261
1990 tot 2000 935
2000 tot 2010 3.790
2010 tot 2020 1.704
2020 en later 259

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

6.157

Etiqueta B

1.740

Etiqueta C

856

Etiqueta A+

477

Etiqueta D

372

Etiqueta G

185

Etiqueta A++

146

Etiqueta A+++

145

Etiqueta E

130

Etiqueta F

127

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vleuten
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.070 3.151
2021 1.156 3.262
2022 881 3.100
2023 773 2.929
2024 755 2.992

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 856 • Electricidad: 3.066

Huurwoning

Gas: 643 • Electricidad: 2.347

Koopwoning

Gas: 846 • Electricidad: 3.199

Appartement

Gas: 514 • Electricidad: 1.951

Tussenwoning

Gas: 753 • Electricidad: 2.758

Vrijstaande woning

Gas: 1.256 • Electricidad: 4.838

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 926 • Electricidad: 3.993

Actividad empresarial en Vleuten (2025)

Handel en HORECA 398
Nijverheid en energie 266
Zakelijke dienstverlening 1.240
Overheid, onderwijs en zorg 809
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 421
Financiele diensten en onroerendgoed 162
Cultuur, recreatie en overige diensten 296

Número total de establecimientos empresariales: 3.616

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vleuten
Periodo Delitos
jan 2025 78
jan 2026 50
jul 2025 83
jun 2025 85
mei 2025 98
mrt 2025 67
nov 2024 74
nov 2025 71
okt 2024 83
okt 2025 87
sep 2024 96
sep 2025 80

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vleuten.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vleuten

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vleuten?

Vleuten telt in 2025 ongeveer 28.123 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vleuten?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vleuten is in 2025 circa € 636.626.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vleuten?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vleuten ligt rond € 38.618 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vleuten?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 911 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vleuten?

In Vleuten komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.912 woningen.

Meer viviendas in Vleuten

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.