Ir directamente al contenido
Logotipo de Ingrid Goes Makelaars BV (NVM)

Van Haersoltelaan 9

8325ET Vollenhove • Overijssel

Vendido

€ 298.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.810

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.960) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 305.810

Precio de compra /m²: € 3.425

Galería de fotos

Descripción

Fraai gelegen middenwoning met parkeergelegenheid op eigen terrein! Deze moderne tussenwoning is gebouwd in 1974 en staat op een perceel van 172m² eigen grond. In 2024 is de woning op meerdere punten gemoderniseerd: zo is de keuken vernieuwd, zijn de kozijnen vervangen door kunststof kozijnen met HR+++ glas, en is er aan de achterzijde een overkapping geplaatst. Ook is er in 2024 een praktische berging in de achtertuin gerealiseerd – ideaal voor extra opslagruimte. De woning beschikt over drie volwaardige slaapkamers en een moderne badkamer. Aan de voorzijde bevindt zich een royale oprit met carport, met ruimte voor meerdere auto’s.   Ligging Vollenhove is gelegen in de gemeente Steenwijkerland. Vollenhove telt ruim vierduizend inwoners en ligt in de Kop van Overijssel. Een watersportgebied bij uitstek. Rondom het karakteristieke stadshart staan vele monumentale panden waaronder Havezate Oldruitenborgh. Vollenhove is goed bereikbaar per auto, openbaar vervoer en is in het vaarseizoen een pleisterplaats voor watersporters. Vollenhove staat bekend om het jaarlijkse bloemencorso en ook de omgeving staat bol van culturele activiteiten. Zwolle is op circa 25 minuten afstand gelegen en Amsterdam, via de Noordoostpolder, op circa 60 autominuten.   Voorzieningen Vollenhove heeft diverse winkels en speciaalzaken in het centrum. Met onder andere een bakker, supermarkten, verschillende winkels, en gezellige cafés. Ook is er de nabijgelegen camping Het Akkertien. Met alles binnen handbereik is Vollenhove een ideale plek om te wonen.   Indeling   Begane grond: Hal/entree met toilet, meterkast, bergkast en doorgang naar de moderne keuken. en de doorgang naar de moderne keuken. De keuken is in 2024 vernieuwd en voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met aansluiting voor was-apparatuur. Vanuit de hal is er ook toegang tot de sfeervolle woonkamer met openslaande deur naar de achtertuin.   Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is uitgerust met een douchecabine, een wastafel in meubel, designradiator en toilet.   Bijzonderheden: - Energielabel C - Volledig voorzien van kunststof kozijnen met HR+++ glas - Eigen oprit met carport - Drie volwaardige slaapkamers - Keuken vernieuwd in 2024 - Moderne badkamer

Hipoteca berekenen

€ 298.000

Coste del comprador (estimado): € 7.810

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.960) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 305.810

2,78%

Anualmente

%

€ 14.900

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 298.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
87 m²
Área del lote
172 m²
Contenido
307 m³
Otra zona interior
6 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
32 m²
Espacio de almacenamiento externo
12 m²
Área del jardín trasero
50 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1974
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, driedubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport

Planificación

Ofrecido desde
16-05-2025
Fecha de venta
24-06-2025

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8325

Mapas de Google

Vista geográfica Vollenhove

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Vollenhove

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vollenhove

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vollenhove. En 2025 había 4.365 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 289.000.

Inhabitantes

4.365

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 289.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 30.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

89

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vollenhove
Año Inhabitantes
2021 4.290
2022 4.340
2023 4.370
2024 4.390
2025 4.365

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vollenhove
Año Promedio WOZ
2021 EUR 211.000
2022 EUR 233.000
2023 EUR 264.000
2024 EUR 274.000
2025 EUR 289.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.075 0-15: 725 15-25: 485 25-45: 1.035 45-65: 1.050

Nivel académico

Hoger

690

Praktisch

970

Middelbaar

1.480

Origen de los residentes (2025)

Europa

235

Nederland

3.825

Buiten Europa

305

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 454
Appartementen 287
Tussenwoningen 615
Vrijstaande woningen 359
Twee-onder-één-kap woningen 261

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 68
1900 tot 1925 90
1925 tot 1950 72
1950 tot 1970 485
1970 tot 1980 432
1980 tot 1990 239
1990 tot 2000 227
2000 tot 2010 126
2010 tot 2020 192
2020 en later 48

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

540

Etiqueta A

473

Etiqueta B

418

Etiqueta D

174

Etiqueta G

160

Etiqueta F

65

Etiqueta E

54

Etiqueta A+++

46

Etiqueta A++

38

Etiqueta A+

19

Etiqueta A++++

4

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vollenhove
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.260 2.760
2021 1.400 2.770
2022 1.100 2.640
2023 930 2.570
2024 900 2.610

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.480

Huurwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.940

Appartement

Gas: 620 • Electricidad: 1.530

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Electricidad: 3.600

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Electricidad: 2.780

Actividad empresarial en Vollenhove (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 95
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 50

Número total de establecimientos empresariales: 455

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vollenhove
Periodo Delitos
jan 2025 7
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 18
mei 2025 2
mrt 2025 6
nov 2024 3
nov 2025 7
okt 2024 2
okt 2025 2
sep 2024 3
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vollenhove.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vollenhove

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vollenhove?

Vollenhove telt in 2025 ongeveer 4.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vollenhove?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vollenhove is in 2025 circa € 289.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vollenhove?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vollenhove ligt rond € 30.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vollenhove?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 89 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vollenhove?

In Vollenhove komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 615 woningen.

Meer viviendas in Vollenhove

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.