Ir directamente al contenido
Logotipo de Hennie Kunnen Makelaardij

Maximiliaanlaan 24

5583XG Waalre • Noord-Brabant

€ 735.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 751.550

Precio de compra /m²: € 4.741

Galería de fotos

Descripción

Locatie? Ideaal. Ruimte? Check. Afwerkingsniveau? Hoog! Als alles klopt rest slechts één ding: zelf ervaren waarom wij zo enthousiast zijn over dit waanzinnige huis. Deze woning is gelegen op een toplocatie op een steenworp afstand van prachtig bosgebied en dicht bij alle gewenste dagelijkse voorzieningen. Binnen enkele minuten bereik je Eindhoven en het (snel)wegennet. De woning is in 2020 compleet gemoderniseerd en verduurzaamd. Ruimtes zijn goed benut wat heeft gezorgd voor een riante living met luxe open leefkeuken, vier slaapkamers, twee luxe badkamers (waarvan één en-suite) en een prettige achtertuin met meerdere terrassen, een gazon én een praktische garage met mogelijkheid tot het parkeren van uw auto. Graag vertellen we u meer! Highlights: - Stijlvol gerenoveerd familiehuis; - Vier ruime slaapkamers; - Luxe leefkeuken en sanitair (twee badkamers!); - Garage met mogelijkheid tot parkeren; - Zonnige achtertuin; - Dak-, spouwmuur- en vloerisolatie, HR++ beglazing en 19 zonnepanelen (Label A); - Op fietsafstand van Eindhoven, High Tech Campus en ASML. Indeling: Begane grond: De begane grond is voorzien van een stijlvolle eikenhouten visgraatvloer met vloerverwarming en stucwerk wanden en plafonds. In de ontvangsthal bevinden zich de moderne toiletruimte met wandcloset en fonteintje, de vernieuwde meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping. De stalen deur geeft toegang tot de verrassend riante living met luxe open keuken. Dankzij de grote ramen (incl. een stijlvolle harmonica-achterpui) geniet de ruimte veel daglicht. De sfeervolle zithoek met houtkachel is gesitueerd aan de voorzijde. De luxe open leefkeuken en eethoek bevinden zich aan de tuinzijde. Deze bestaat uit een maatwerk kastenwand en kookeiland. De inbouwapparatuur bestaat uit o.a. een BORA inductiekookplaat en een oven, stoomoven, een vaatwasser, koelkast en vriezer (Miele). Verder zijn er diverse boven- en onderkasten aanwezig. Dankzij de aluminium harmonica-pui (die over de gehele breedte geopend kan worden) is een naadloze verbinding met de tuin ontstaan. Eerste verdieping: De eerste verdieping telt twee slaapkamers en twee badkamers, waarvan één en-suite. Beide slaapkamers zijn van ruim formaat. De badkamer en-suite is voorzien van ligbad, inloopdouche, wandcloset en badkamermeubel. De tweede badkamer is voorzien van inloopdouche, wandcloset en badkamermeubel. Beide badkamers zijn voorzien van vloerverwarming. Tweede verdieping: De tweede verdieping telt twee slaapkamers. Op de overloop bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en droger en een extra werkblad met wastafel. Een brede dakkapel zorgt voor extra leefruimte op de overloop en in de achterste slaapkamer. De slaapkamer aan de voorzijde heeft twee dakramen. In de technische ruimte bevindt zich de opstellingsplaats van de HR ketel (Remeha) en de WTW-installatie (Duco). Exterieur: Ook het exterieur is in uitstekende staat. Het schilderwerk is van 2025. De achtertuin is ingedeeld in meerdere terrassen en een gazon en is bereikbaar via 2 poorten en de garage. De garage van ca. 34 m2 heeft een kanteldeur. Locatie: De woning is gelegen in de populaire woonwijk ‘Ekenrooi’, tegenover basisschool ‘Aalsterbos’ en het prachtige bosgebied. Op fietsafstand bevinden zich alle dagelijkse voorzieningen en ook Eindhoven, ASML en de High Tech Campus bereik eenvoudig per fiets. Alle voordelen van een dorp met het gemak en reuring van de stad dichtbij. Algemene informatie: Het bouwjaar is 1975 en in 2019 – 2020 is de woning uitgebouwd, gemoderniseerd en verduurzaamd. De woning is voorzien van dak-, spouwmuur en vloerisolatie en HR++ beglazing. Het energielabel is A. Het perceel is 370 m2 groot. Het gebruiksoppervlak wonen bedraagt 155 m2, de externe bergruimte 32m2 en de inhoud 548 m3. Er zijn een alarminstallatie en diverse rolluiken aanwezig. De aanvaarding is in overleg. Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen dient de koper, binnen 6 weken na het tot stand komen van de overeenkomst, een schriftelijke bankgarantie te doen stellen c.q. een waarborgsom te storten ten bedrage van 10% van de koopsom. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 735.000

Coste del comprador (estimado): € 16.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 751.550

3,04%

Anualmente

%

€ 36.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 735.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
155 m²
Área del lote
370 m²
Contenido
548 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
32 m²
Área del jardín trasero
72 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1975
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Aparcar
Openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
23-01-2026
Fecha de venta
03-03-2026

Instalaciones del baño

2 inloopdouches, ligbad, 2 toiletten, vloerverwarming, en 2 wastafelmeubels

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Alarminstallatie
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5583

Mapas de Google

Ubicación de Waalre

Explora Waalre y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Waalre

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Waalre. En 2026 había 17.862 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 531.000.

Inhabitantes

17.862

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 531.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 43.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

488

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Waalre
Año Inhabitantes
2022 17.626
2023 17.980
2024 17.988
2025 17.898
2026 17.862

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Waalre
Año Promedio WOZ
2021 EUR 386.000
2022 EUR 420.000
2023 EUR 491.000
2024 EUR 509.000
2025 EUR 531.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.442 0-15: 2.910 15-25: 1.760 25-45: 3.734 45-65: 5.052

Nivel académico

Hoger

52

Praktisch

17

Middelbaar

31

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.854

Nederland

13.810

Buiten Europa

2.234

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.491
Appartementen 1.533
Tussenwoningen 2.765
Vrijstaande woningen 1.501
Twee-onder-één-kap woningen 1.153

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 95
1925 tot 1950 699
1950 tot 1970 1.925
1970 tot 1980 1.651
1980 tot 1990 1.096
1990 tot 2000 707
2000 tot 2010 512
2010 tot 2020 426
2020 en later 484

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.292

Etiqueta A

1.776

Etiqueta B

1.181

Etiqueta D

830

Etiqueta F

617

Etiqueta E

521

Etiqueta G

408

Etiqueta A+

190

Etiqueta A+++

147

Etiqueta A++++

66

Etiqueta A++

49

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Waalre
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.490 3.190
2021 1.660 3.240
2022 1.300 3.040
2023 1.070 2.920
2024 1.030 3.000

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.810

Huurwoning

Gas: 730 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.190 • Electricidad: 3.210

Appartement

Gas: 590 • Electricidad: 1.870

Tussenwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.530

Vrijstaande woning

Gas: 1.690 • Electricidad: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.250 • Electricidad: 3.240

Actividad empresarial en Waalre (2025)

Handel en HORECA 365
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 825
Overheid, onderwijs en zorg 505
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 165
Financiele diensten en onroerendgoed 220
Cultuur, recreatie en overige diensten 245

Número total de establecimientos empresariales: 2.635

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Waalre
Periodo Delitos
jan 2025 37
jan 2026 22
jul 2025 35
jun 2025 46
mei 2025 53
mrt 2025 44
nov 2024 38
nov 2025 44
okt 2024 61
okt 2025 50
sep 2024 40
sep 2025 25

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Waalre.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Waalre

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Waalre?

Waalre telt in 2026 ongeveer 17.862 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Waalre?

De gemiddelde WOZ-waarde in Waalre is in 2025 circa € 531.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Waalre?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Waalre ligt rond € 43.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Waalre?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 488 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Waalre?

In Waalre komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.765 woningen.

Meer viviendas in Waalre

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.