Ir directamente al contenido
Logotipo de Mobach Makelaardij

Diedenweg 93 I

6706CK Wageningen • Gelderland

Vendido

€ 299.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 306.830

Precio de compra /m²: € 4.746

Galería de fotos

Descripción

Dit instapklare driekamer appartement (voorheen vierkamer) ligt op de tweede woonlaag en heeft twee balkons (aan de voor- en achterzijde). De woning is goed onderhouden nadat het appartement in 2019 gemoderniseerd is, waarbij de authentieke details bewaard zijn gebleven. De woning biedt een schitterend uitzicht over wandelgebied de Wageningse Eng en ligt nabij het gezellige centrum van Wageningen, bossen, uitvalswegen en openbaar vervoer. Indeling: - Entree in gang met meterkast en inbouwkast en toegang tot: - Sfeervolle woonkamer met grote ramen met veel lichtinval. De woonkamer biedt toegang tot het balkon aan de voorzijde, heeft een inbouwkast en biedt toegang tot de grootste slaapkamer; - Moderne keuken in een witte kleurstelling met toegang tot het tweede balkon aan de achterzijde. De keuken is voorzien van de volgende Siemens inbouwapparatuur: 4-pits inductiekookplaat met afzuigkap (Bosch), combi-oven/combimagnetron, vaatwasmachine, koelvriescombinatie en een ingebouwde wasmachine en droger; - Slaapkamer 1, gelegen aan de rustige achterzijde en voorzien van een op maat gemaakte luxe kledingkast; - Slaapkamer 2, gelegen aan de rustige achterzijde met een groen uitzicht; - Moderne badkamer (bereikbaar vanuit de keuken) met inbouwspots en voorzien van een wastafelmeubel en een inloopdouche met een schuifdeur; - Toilet met fontein. Het appartement is voorzien van een mooie PVC vloer. De woning heeft een grote berging (14m2) in de onderbouw, voorzien van ramen, elektra en een laminaatvloer (2022). Deze berging kan daarom ook gebruikt worden als bijvoorbeeld gym of atelier. Bijzonderheden: - Instapklaar appartement - Kleine gezonde VvE (zes appartementen) waar goed contact mee is - In 2019 zijn zowel de keuken, badkamer als het toilet vernieuwd - Het appartement heeft zowel aan de voorzijde als de achterzijde een balkon - In 2019 geheel geschilderd en de meterkast vervangen, inclusief extra groepen - Slaapkamer voorzien van luxe inbouwkledingkast op maat gemaakt

Hipoteca berekenen

€ 299.000

Coste del comprador (estimado): € 7.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 306.830

2,78%

Anualmente

%

€ 14.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 299.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
63 m²
Contenido
212 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Espacio de almacenamiento externo
14 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1955
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
26-06-2025
Fecha de venta
26-08-2025

Características adicionales

  • Glasvezelkabel en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6706

Mapas de Google

Ubicación de Wageningen

Vista espacial del área de trabajo en Wageningen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Wageningen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Wageningen. En 2026 había 42.779 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 362.000.

Inhabitantes

42.779

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 362.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.384

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Wageningen
Año Inhabitantes
2022 39.939
2023 40.960
2024 42.579
2025 42.790
2026 42.779

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Wageningen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 257.000
2022 EUR 291.000
2023 EUR 346.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 362.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.511 0-15: 4.839 15-25: 9.555 25-45: 12.395 45-65: 8.479

Nivel académico

Hoger

53

Praktisch

18

Middelbaar

28

Origen de los residentes (2025)

Europa

5.035

Nederland

28.591

Buiten Europa

9.164

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.081
Appartementen 10.308
Tussenwoningen 4.255
Vrijstaande woningen 1.334
Twee-onder-één-kap woningen 1.513

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 328
1900 tot 1925 563
1925 tot 1950 1.462
1950 tot 1970 2.138
1970 tot 1980 1.611
1980 tot 1990 982
1990 tot 2000 1.247
2000 tot 2010 768
2010 tot 2020 1.229
2020 en later 854

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.312

Etiqueta C

4.621

Etiqueta B

3.073

Etiqueta D

1.728

Etiqueta G

1.481

Etiqueta E

1.262

Etiqueta F

798

Etiqueta A+++

553

Etiqueta A+

323

Etiqueta A++++

278

Etiqueta A++

217

Etiqueta A+++++

10

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Wageningen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.460
2021 1.060 2.500
2022 840 2.340
2023 710 2.220
2024 690 2.270

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 760 • Electricidad: 2.460

Huurwoning

Gas: 630 • Electricidad: 1.870

Koopwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.690

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.750

Tussenwoning

Gas: 600 • Electricidad: 2.460

Vrijstaande woning

Gas: 1.500 • Electricidad: 3.910

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.800

Actividad empresarial en Wageningen (2025)

Handel en HORECA 650
Nijverheid en energie 425
Zakelijke dienstverlening 1.535
Overheid, onderwijs en zorg 945
Landbouw, bosbouw en visserij 80
Vervoer, informatie en communicatie 335
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 515

Número total de establecimientos empresariales: 4.655

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Wageningen
Periodo Delitos
jan 2026 119
jul 2025 130
jun 2025 124
mei 2025 144
mrt 2025 112
mrt 2026 123
nov 2024 124
nov 2025 117
okt 2024 152
okt 2025 104
sep 2024 121
sep 2025 127

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Wageningen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Wageningen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Wageningen?

Wageningen telt in 2026 ongeveer 42.779 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wageningen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wageningen is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wageningen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wageningen ligt rond € 31.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wageningen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.384 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wageningen?

In Wageningen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 10.308 woningen.

Meer viviendas in Wageningen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.