Ir directamente al contenido
Logotipo de Bloemendal Makelaardij

Valeriaan 15

7676DE Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Vendido

€ 399.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 408.830

Precio de compra /m²: € 3.243

Galería de fotos

Descripción

Welkom in de kruidenwijk Westerhaar, waar rust, ruimte en comfort samenkomen in deze uitstekend onderhouden twee-onder-een-kapwoning. Deze fijne gezinswoning beschikt over drie slaapkamers, een fraai aangelegde achtertuin, én een vergrote aangebouwde stenen garage voorzien van verwarming, elektra, aircoinstallatie én wateraansluiting. De woning is volledig geïsoleerd, voorzien van HR glas in de gehele woning en er zijn 11 zonnepanelen aanwezig. Indeling Begane grond: Via de overdekte entree bereik je de hal met meterkast, trapopgang naar de 1e verdieping en een toiletruimte. De woonkamer is licht en ruim, voorzien van airconditioning en heeft prettig zicht op zowel de straatzijde als de tuin. Aan de achterzijde bevindt zich de eethoek, grenzend aan de open keuken. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur zoals een inductie kookplaat, combi magnetron, vaatwasser, koelkast en een spoelbak. De keuken geeft toegang tot de bijkeuken, waar ook de witgoedaansluitingen zijn. Vanuit de bijkeuken loop je door naar de aangebouwde stenen garage, die is voorzien van verwarming, elektra en wateraansluiting. De woonkamer, keuken, hal, toilet en de bijkeuken zijn voorzien van vloerverwarming. Eerste verdieping:Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een badkamer. De badkamer is voorzien van een ruim ligbad met douche, toilet en 2 wastafels. De grote slaapkamer is voorzien van airconditioning en een ruime wandkast. Tweede verdieping: Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Hier bevindt zich de derde slaapkamer, met een groot dakraam en extra bergruimte. Op de overloop vind je de cv-installatie, de omvormer voor de zonnepanelen en een grote wandkast. Buiten: De achtertuin is keurig aangelegd, diep en gunstig gelegen op het noordwesten. Dankzij de vrije ligging aan de achterzijde geniet je hier van veel privacy. Ook aan de voorzijde van het huis is het netjes aangelegd, met een ruime oprit voor meerdere auto's. Bijzonderheden: - Ruime woning met 123 m2 aan woonoppervlakte; - Perceel van 271 m2; - Aangebouwde ruime stenen garage voorzien van verwarming, elektra en wateraansluiting; - De woonkamer, keuken, hal, toilet en de bijkeuken zijn voorzien van vloerverwarming; - De buitenkant van de woning is in 2024 geschilderd; - Er is airconditioning in de woonkamer en in één van de slaapkamers; - Er zijn 11 zonnepanelen aanwezig; - Energiezuinige woning met label A; - Drie ruime slaapkamers en een badkamer met ligbad; - Fraai aangelegde tuin gelegen op het noordwesten; - Gelegen in een rustige, kindvriendelijke woonwijk.

Hipoteca berekenen

€ 399.000

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 408.830

2,78%

Anualmente

%

€ 19.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 399.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
123 m²
Área del lote
271 m²
Contenido
539 m³
Otra zona interior
30 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
19 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2004
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
HR-glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
08-09-2025
Fecha de venta
22-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Instalaciones de garaje

Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7676

Mapas de Google

Mapa de Westerhaar-Vriezenveensewijk

Explora Westerhaar-Vriezenveensewijk y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Westerhaar-Vriezenveensewijk

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Westerhaar-Vriezenveensewijk. En 2026 había 4.201 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 311.187.

Inhabitantes

4.201

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 311.187

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 24.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

88

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Inhabitantes
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Promedio WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Composición de los residentes

Edad

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Nivel académico

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Origen de los residentes (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

458

Etiqueta B

280

Etiqueta A

261

Etiqueta D

217

Etiqueta F

163

Etiqueta E

122

Etiqueta A+

118

Etiqueta G

89

Etiqueta A++++

83

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A++

10

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.005 • Electricidad: 2.491

Huurwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.394

Koopwoning

Gas: 1.149 • Electricidad: 3.511

Appartement

Gas: 666 • Electricidad: 1.964

Tussenwoning

Gas: 955 • Electricidad: 2.402

Vrijstaande woning

Gas: 1.239 • Electricidad: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Electricidad: 2.927

Actividad empresarial en Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Número total de establecimientos empresariales: 380

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Westerhaar-Vriezenveensewijk
Periodo Delitos
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Westerhaar-Vriezenveensewijk

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer viviendas in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.