Ir directamente al contenido
Logotipo de Corio Makelaars BV

Burg. Snijdersstraat 3

6363BG Wijnandsrade • Limburg

Vendido

€ 449.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 459.830

Precio de compra /m²: € 2.721

Galería de fotos

Descripción

Wonen aan de rand van Wijnandsrade in een verrassend lichte, ruime (ca. 165m² woonoppervlakte) en speels ingerichte split-level woning met blijvend vrij uitzicht op de groene omgeving. Als je het huis binnenloopt, valt direct de bijzondere indeling op. Dit is geen standaard woning! De kenmerkende splitlevelstructuur zorgt voor verschillende woonlagen, verbonden door meerdere trappen. Door de speelse niveaus en open verbinding tussen de ruimtes heeft het huis een dynamisch en ruimtelijk karakter. Zie je het voor je? Een gezellige woonkamer een halve verdieping onder de keuken, een hobby- of werkruimte net even lager, alles met elkaar verbonden en toch afzonderlijk. Deze zeer nette, te moderniseren woning met een perceeloppervlakte van ca. 515m² biedt o.a. een ruime woonkamer met direct tuincontact, een grote leefkeuken, TV/hobbykamer, met op de verdiepingen in totaal 5 slaapkamers en een garage (ca. 24 m²) voorzien van kelder én zolder. De woning zelf beschikt eveneens over een grote kelder, deze is ingedeeld in 3 ruimtes waardoor je voldoende bergruimte hebt. De woning is heel rustig gelegen in een eenrichtingsstraat en aan het einde van de straat loopt u het plateau op met prachtige uitzichten en vele wandelpaden. Dankzij de centrale ligging in Zuid-Limburg is de wijk uitstekend bereikbaar. Binnen enkele kilometers bereik je steden als Maastricht, Valkenburg en Heerlen. Ook station Nuth ligt op ongeveer 2 km, supermarkten in Nuth zijn binnen ca. 1–1,3 km bereikbaar. Indeling Begane grond: Entree in de serre. Vanuit hier heeft u toegang tot de garage, de tuin en het woonhuis. Entree en hal: Hal met Travertinvloer welke doorloopt in de leefruimtes, toiletruimte met fonteintje en trapopgang. De keuken bevindt zich op hetzelfde niveau (niveau 0) als de entree en is ruim opgezet met veel kastruimte en een groot werkblad langs het raam, met zicht op het groen buiten. De combinatie van houttinten, retro-inbouwkasten en een praktische indeling maakt dit een functionele ruimte met potentie om naar eigen smaak te moderniseren. De woonkamer ligt een halve verdieping lager (niveau -0.5) en heeft een gezellige zithoek met een houtkachel in een robuuste schouw van baksteen. Het grote raam en de schuifpui naar het overdekte terras zorgt voor veel natuurlijk licht, direct tuincontact en een mooi uitzicht op de tuin. Loop je nog een niveau lager, (niveau -1) dan kom je uit in de multifunctionele hobby- of werkkamer. Omdat de woning tegen een heuvel is gebouwd, is het hier zelfs op warme zomerdagen heerlijk koel. Dankzij de split-level indeling staan woonkamer en keuken in open verbinding met elkaar, terwijl beide ruimtes toch hun eigen sfeer en functie behouden. Eerste verdieping Via enkele treden in de entreehal bereik je niveau +0.5, waar zich twee ruime slaapkamers en een badkamer bevinden. De eerste slaapkamer is een royale ouderslaapkamer met een muurkast en laminaatvloer. De slaapkamer heeft grote ramen welke zorgen voor veel natuurlijk licht. De tweede slaapkamer is voorzien van vloerbedekking. De badkamer is keurig maar gedateerd. Deze beschikt over een ligbad met douchecombi, thermostaatkraan, wastafel en een staand toilet. Via de overloop kun je weer een halve verdieping omhoog. (niveau +1) Aan de overloop liggen ook hier weer 2 (slaap)kamers en een kleine badkamer met een wastafel en bidet. De eerste slaapkamer is ruim van opzet. De tweede slaapkamer is speels ingedeeld met een houten trap die leidt naar een extra (vliering)gedeelte. Tweede verdieping Via de laatste halve trap bereik je een overloop, (niveau +1.5) welke toegang geeft tot (slaap)kamer 5 van de woning. Overige verdiepingen Zodra je vanuit de woonkamer een halve verdieping naar beneden loopt, kom je op niveau -1 terecht. Hier bevindt zich een ruime hobby- of tv-kamer, perfect om te ontspannen of creatief bezig te zijn. In het souterrain blijft het ook in hete zomers heerlijk koel. Via de deur in de kamer heb je direct toegang tot de naastgelegen berging. Via de TV/hobbykamer kun je doorlopen naar het laagste niveau van de woning. (niveau -1.5). De woning is gedeeltelijk onderkelderd. De kelder (niveau -1.5) is verdeeld in drie ruimtes: een praktische provisiekelder, een aparte CV-ruimte en een royale open ruimte die ideaal is voor extra opslag. De ruime, vierkant opgezette garage biedt volop mogelijkheden. Dankzij de praktische indeling is er niet alleen plaats voor een auto, maar ook voldoende bergruimte. Extra handig is de zolder/vliering, bereikbaar met een losse trap, én een kleine kelder voor nog meer opslag. Bovendien is er een wasmachineaansluiting aanwezig, waardoor de garage multifunctioneel te gebruiken is. Tuin De woning beschikt over een grote tuin met vijver. Bij de woonkamer is een overkapping waar u heerlijk buiten kunt zitten met uitzicht over al het groen. Doordat de woning tegen een heuvel is gebouwd, loopt de tuin natuurlijk af. De tuin heeft een prettige bezonning (zuidligging) en wordt omsloten door weelderige bomen en dichte heggen. In de tuin vindt u diverse fruitstruiken en een prachtige grote tamme kastanjeboom. En voor de echte tuinliefhebber is er ook nog een kweekkast: ideaal om zelf te kweken en te oogsten! Bijzonderheden - Houten kozijnen grotendeels voorzien van enkel glas, de woonkamer is voorzien van HR++ glas - Meterkast met 13 groepen en 3 aardlekschakelaars - Cv. combiketel Intergas hre eigendom 2023 - Splitlevel: verrassende indeling met veel mogelijkheden - Energielabel C: goede uitgangspositie voor verduurzaming, de woning heeft dak- en muurisolatie vanuit de bouw eind jaren 70. De waarborgsom of bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom. De waarborgsom of bankgarantie dient tegelijk met het verlopen van de ontbindende voorwaarden gestort te zijn jegens de betrokken notaris. Indien er geen sprake is van ontbindende voorwaarden, zal het bedrag binnen twee weken na ondertekening van de koopovereenkomst moeten worden gestort op de derdenrekening. Over de waarborgsom dan wel bankgarantie wordt door de verkoper geen rente vergoed. Corio Makelaars B.V. heeft met de meeste zorg informatie samengesteld doch kunnen we ten aanzien van de juistheid van deze gegevens geen aansprakelijkheid aanvaarden. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Hipoteca berekenen

€ 449.000

Coste del comprador (estimado): € 10.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 459.830

2,78%

Anualmente

%

€ 22.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 449.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning (split-level woning)

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
5 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
165 m²
Área del lote
515 m²
Contenido
718 m³
Otra zona interior
38 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
23 m²
Espacio de almacenamiento externo
44 m²
Área del jardín trasero
247 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1978
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en houtkachel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HR Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In bosrijke omgeving
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
28-08-2025
Fecha de venta
15-10-2025

Instalaciones del baño

Ligbad, toilet, 2 wastafels, en bidet

Instalaciones de garaje

Vliering en elektra

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6363

Mapas de Google

Ubicación de Wijnandsrade

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Wijnandsrade

Estadísticas de vivienda y vecindario en Wijnandsrade

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Wijnandsrade. En 2026 había 1.608 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 372.000.

Inhabitantes

1.608

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 372.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

34

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Wijnandsrade
Año Inhabitantes
2021 1.635
2022 1.630
2023 1.620
2024 1.620
2025 1.615
2026 1.608

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Wijnandsrade
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 340.000
2024 EUR 340.000
2025 EUR 372.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 535 0-15: 205 15-25: 110 25-45: 310 45-65: 455

Nivel académico

Hoger

450

Praktisch

240

Middelbaar

520

Origen de los residentes (2025)

Europa

165

Nederland

1.390

Buiten Europa

60

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 88
Appartementen 46
Tussenwoningen 139
Vrijstaande woningen 281
Twee-onder-één-kap woningen 199

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 48
1900 tot 1925 26
1925 tot 1950 50
1950 tot 1970 284
1970 tot 1980 172
1980 tot 1990 83
1990 tot 2000 53
2000 tot 2010 27
2010 tot 2020 3
2020 en later 5

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta D

201

Etiqueta C

195

Etiqueta G

78

Etiqueta B

76

Etiqueta F

69

Etiqueta A

62

Etiqueta E

44

Etiqueta A++

4

Etiqueta A+++

3

Etiqueta A+

2

Etiqueta A++++

1

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Wijnandsrade
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.620 3.300
2021 1.830 3.430
2022 1.390 3.260
2023 1.130 3.120
2024 1.100 3.230

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 990 • Electricidad: 2.690

Huurwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.170

Koopwoning

Gas: 1.180 • Electricidad: 3.360

Appartement

Gas: 930 • Electricidad: 1.950

Tussenwoning

Gas: 930 • Electricidad: 2.520

Vrijstaande woning

Gas: 1.340 • Electricidad: 3.840

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.090 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Wijnandsrade (2025)

Handel en HORECA 25
Nijverheid en energie 25
Zakelijke dienstverlening 50
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 10
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Número total de establecimientos empresariales: 185

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Wijnandsrade
Periodo Delitos
jan 2026 1
jul 2025 5
jun 2025 4
mei 2025 2
mrt 2025 5
mrt 2026 1
nov 2024 1
nov 2025 4
okt 2024 6
okt 2025 2
sep 2024 1
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Wijnandsrade.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Wijnandsrade

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Wijnandsrade?

Wijnandsrade telt in 2026 ongeveer 1.608 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wijnandsrade?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wijnandsrade is in 2025 circa € 372.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wijnandsrade?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wijnandsrade ligt rond € 35.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wijnandsrade?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 34 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wijnandsrade?

In Wijnandsrade komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 281 woningen.

Meer viviendas in Wijnandsrade

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.