Ir directamente al contenido
Logotipo de Parkhage Makelaars

Hogeweg 39 F 8

2042GE Zandvoort • Noord-Holland

Vendido

€ 749.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 765.830

Precio de compra /m²: € 6.628

Galería de fotos

Descripción

Droom appartement in Zandvoort – Ruimte, Comfort en Uitzicht! Zeer goed onderhouden 4-kamer appartement met 2 badkamers, ruim terras en eigen parkeerplaats met berging in de ondergelegen kelder. Gelegen op de derde verdieping van een modern, kleinschalig appartementencomplex (bouwjaar 2007), biedt deze woning alles wat u zoekt: comfort, luxe en een adembenemend vrij uitzicht vanaf het royale terras. Gelegen op een toplocatie in Zandvoort met alle gemakken op loopafstand zoals winkels, boulevard, strand en overige voorzieningen. Gebruiksoppervlakte: 113 m2 Terras: 14 m2 Bouwjaar: 2007. De indeling: Parterre: gemeenschappelijk entree, bellentableau, brievenbussen, hal met toegang tot trappenhuis en lift. Derde verdieping: entree woning, ruime hal, woonkamer (9.06 x 5.76 m.) met open keuken in hoekopstelling en openslaande deuren naar centraal gelegen terras met fraai uitzicht! Aan de achterzijde van het appartement bevinden zich 3 slaapkamers en 2 badkamers. De master bedroom is verrassend ruim (4.76 x 2.96 m.) en biedt ruimte voor de garderobe en/ of een werkplek. Tevens is de badkamer bereikbaar met hier een ligbad, separate inloopdouche, wastafelmeubel met dubbele wastafel, toilet en designradiator. Via openslaande deuren toegang tot een tweede balkon. Tweede slaapkamer (3.40 x 2.35 m.); Derde slaapkamer (3.83 x 2.41 m.). De tweede badkamer beschikt over een douche en wastafel en is vanuit beide slaapkamers bereikbaar. Vanuit de hal is de inpandige bering bereikbaar met hier de meterkast, cv-opstelling, bergruimte en opstelling wasmachine/ droger. Parkeerkelder: eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage met privé berging. Goed om te weten: 4-kamerappartement met 2 badkamers, groot terras voorzijde en balkon achterzijde. Modern gebouw (2007) met luxe uitstraling en voorzieningen. Uitstekend geïsoleerd: energiezuinig en comfortabel in elk seizoen. (EPA label A). Eigen parkeerplaats en berging in de onderbouw. Actieve VvE: servicekosten: € 192,50 per maand. Nabij uitgebreide voorzieningen zoals winkels, supermarkt, boulevard en strand! Aanvaarding in overleg. Interesse? Plan vandaag nog een bezichtiging en laat u verrassen door de ruimte, het uitzicht en de ligging van dit unieke appartement in Zandvoort. Uw nieuwe (t)huis wacht op u!

Hipoteca berekenen

€ 749.000

Coste del comprador (estimado): € 16.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 765.830

3,04%

Anualmente

%

€ 37.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 749.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
113 m²
Contenido
365 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
14 m²
Espacio de almacenamiento externo
27 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2007
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en overig
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel en elektrische boiler
Caldera CV
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Vrij uitzicht
Rescate
Box
Aparcar
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
22-05-2025
Fecha de venta
13-08-2025

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, 2 toiletten, wastafelmeubel, en douche

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2042

Mapas de Google

Zandvoort en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Zandvoort

Estadísticas de vivienda y vecindario en Zandvoort

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zandvoort. En 2025 había 16.365 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 447.203.

Inhabitantes

16.365

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 447.203

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.191

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.062

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Zandvoort
Año Inhabitantes
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Zandvoort
Año Promedio WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Nivel académico

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.922

Etiqueta A

1.579

Etiqueta E

1.379

Etiqueta D

1.249

Etiqueta B

907

Etiqueta F

859

Etiqueta G

758

Etiqueta A+

169

Etiqueta A+++

137

Etiqueta A++

68

Etiqueta A++++

8

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Zandvoort
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Electricidad: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Electricidad: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Electricidad: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Electricidad: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Electricidad: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Electricidad: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Electricidad: 3.209

Actividad empresarial en Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Número total de establecimientos empresariales: 2.850

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Zandvoort
Periodo Delitos
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zandvoort.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Zandvoort

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer viviendas in Zandvoort

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.