Ir directamente al contenido
Logotipo de Cense Makelaars

Koninginneweg 18

2042NL Zandvoort • Noord-Holland

Disponible

€ 500.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 511.850

Precio de compra /m²: € 6.173

Galería de fotos

Descripción

Charmante tussenwoning uit 1918 met potentie - op een geliefde locatie nabij het centrum. Ben je op zoek naar een woning die je geheel naar eigen smaak kunt moderniseren? Dan is dit huis met parkeren op eigen terrein en een achtertuin met achterom, precies wat je zoekt! Gelegen op een heerlijke locatie vlakbij het centrum, met alle voorzieningen binnen handbereik, biedt deze woning volop mogelijkheden om jouw droomhuis te realiseren. INDELING Entree & hal Via de diepe, betegelde voortuin – met de mogelijkheid om op eigen terrein te parkeren – bereik je de voordeur. Binnenkomst in de hal met toegang tot de woonkamer en via een tussenhalletje kom je in de keuken. Woonkamer & keuken De lichte woonkamer beschikt over een schouw en gashaard en vormt een fijne leefruimte. Via een tussenhal met toilet bereik je de keuken. De keuken is praktisch ingericht en voorzien van een koelkast, vriezer, 4-pits gasfornuis, afzuigkap, een eigen boiler (80 liter) en een aansluiting voor de wasmachine. Vanuit de keuken heb je direct toegang tot de achtertuin. Voor- en achtertuin De ruime voortuin ligt op het noordwesten en biedt naast groen ook parkeergelegenheid op eigen terrein. De knusse achtertuin ligt op het zuidoosten, beschikt over een achterom en een vrijstaande stenen schuur met elektra – ideaal voor je fietsen, opslag of als hobbyruimte. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich de drie slaapkamers en de douche. Slaapkamer 1 (voorzijde) heeft een gaskachel en een dakkapel. Slaapkamer 2 met dakkapel en wastafel is ook aan de voorzijde gesitueerd. De 3e slaapkamer (achterzijde), is ruim van opzet, met ramen over de volle breedte beschikt over een wastafel en vaste kasten. Daarnaast is er een compacte douchegelegenheid op deze verdieping aanwezig. Vliering Via een losse trap bereik je de praktische bevloerde bergvliering. Bijzonderheden - Woonoppervlakte ca. 81 m² - Energielabel G - Diepe voortuin met parkeermogelijkheid op eigen terrein - Achtertuin met achterom en stenen schuur met elektra - Gelegen op korte afstand van het centrum en alle voorzieningen - Op circa 5 minuten fietsen van het NS-station of het strand - Opkoopbescherming van toepassing - Notaris keuze verkoper - Niet bewoningsclausule van toepassing - Oplevering in overleg

Hipoteca berekenen

€ 500.000

Coste del comprador (estimado): € 11.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 511.850

3,04%

Anualmente

%

€ 25.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 500.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
81 m²
Área del lote
176 m²
Contenido
312 m³
Espacio de almacenamiento externo
8 m²
Área del jardín trasero
20 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1918
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Gaskachels
Agua tibia
Gasboiler
Etiqueta energética
G

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Zie akte

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
14-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche en wastafel

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie en rookkanaal

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2042

Mapas de Google

Zandvoort en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Zandvoort

Estadísticas de vivienda y vecindario en Zandvoort

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zandvoort. En 2025 había 16.365 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 447.203.

Inhabitantes

16.365

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 447.203

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.191

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.062

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Zandvoort
Año Inhabitantes
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Zandvoort
Año Promedio WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Nivel académico

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.922

Etiqueta A

1.579

Etiqueta E

1.379

Etiqueta D

1.249

Etiqueta B

907

Etiqueta F

859

Etiqueta G

758

Etiqueta A+

169

Etiqueta A+++

137

Etiqueta A++

68

Etiqueta A++++

8

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Zandvoort
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Electricidad: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Electricidad: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Electricidad: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Electricidad: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Electricidad: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Electricidad: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Electricidad: 3.209

Actividad empresarial en Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Número total de establecimientos empresariales: 2.850

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Zandvoort
Periodo Delitos
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zandvoort.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Zandvoort

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer viviendas in Zandvoort

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.