Ir directamente al contenido
Logotipo de Bosch&Duyn Makelaars

Kostverlorenstraat 131

2042PE Zandvoort • Noord-Holland

Disponible

€ 975.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 21.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 996.350

Precio de compra /m²: € 3.611

Galería de fotos

Descripción

Kostverlorenstraat 131 in Zandvoort biedt een vrijstaande villa met vier verhuurde appartementen, waarvan het gehele huis met BAG nummers 131 t/m 131d te koop is voor €975.000,- k.k. De woning uit 1910 heeft een gebouwoppervlakte van ca. 270m² en is gelegen in een rustige wijk met goede verbindingen naar strand, stad en snelweg. Het huis met energietabel G biedt onder andere twee garages en veel bergingsruimte, waaronder de mogelijkheid tot persoonlijke opslag aan de zijkant van het perceel van 664m². De tuin rondom is ideaal voor ontspanning of persoonlijk gebruik, terwijl binnen elke verdieping zijn eigen unieke kenmerken en indelingen heeft, variërend van open plannen tot ruim 4-kamerappartement op de bovenste verdieping met een balkon. De huidige huuropbrengst bedraagt €28.205,52 per jaar.

Hipoteca berekenen

€ 975.000

Coste del comprador (estimado): € 21.350

Total de compra (incl. gastos de envío): € 996.350

3,04%

Anualmente

%

€ 48.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 975.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta