Ir directamente al contenido
Logotipo de PUUR* Makelaars Heemstede

Tjerk Hiddesstraat 8 F 2

2041JM Zandvoort • Noord-Holland

Vendido

€ 395.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 404.750

Precio de compra /m²: € 5.197

Galería de fotos

Descripción

Wonen met fantastisch uitzicht Met een prachtig uitzicht op de zee staat nagenoeg aan de boulevard dit zeer ruime drie kamer appartement met groot zonnig balkon op het zuidwesten, een extra balkon op het noordoosten en eigen berging in de onderbouw. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping en bestaat o.a. uit een grote woonkamer met een moderne open keuken, een slaapkamer, een open werk/tv kamer, een badkamer, een zonnig balkon over de volle breedte op het zuidwesten met een fantastisch uitzicht, een extra balkon op het noordoosten en een eigen berging met fontein en wasmachine aansluiting op de parterre. De grote raampartijen in de woonkamer maken het binnen lekker licht en zorgen voor een uniek uitzicht! Zowel in de woonkamer als op het balkon geniet je van een mooi uitzicht en 's avonds ook van prachtige zonsondergangen. Zodra je de woning verlaat staat je binnen 2 minuten met je voeten in de branding, zit je zo op het terras van één van de vele leuke strandtenten, lig je op het strand of op je surfplank in de zee of sta je met bijv. zonsopkomst te suppen. Ook ben je zo in de duinen of in het gezellige centrum van Zandvoort met diverse boetieks, restaurants, uitgaansgelegenheden en supermarkten. Het NS-Station met directe verbinding naar Haarlem en diverse busverbindingen liggen op korte afstand evenals vele mooie natuurgebieden, scholen, sportfaciliteiten, het F1 circuit en uitvalswegen. Indeling: Parterre: gemeenschappelijk entree met brievenbussen en bellentableau, afgesloten hal met trappenhuis en toegang naar berging met fontein en wasmachine aansluiting 1e Verdieping: entree appartement, ruime woonkamer met houtkachel, eiken houten vloer en grote openslaande pui naar zonnig balkon, moderne open keuken met diverse inbouwapparatuur, eiken houten vloer en diepe inbouwkast, royale werk/tvkamer (evt terug te brengen naar slaapkamer) met eiken houten vloer, deur naar balkon op het noordoosten, slaapkamer met vaste kastenwand, eiken houten vloer en deur naar balkon, marmeren badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafel, toilet en vloerverwarming Bijzonderheden: * Woonoppervlakte ca. 76 m2, inhoud ca. 239 m3 * Fantastisch uitzicht * Isolatieglas aanwezig * Appartement voorzien van massief eiken houten vloer * Badkamer voorzien van vloerverwarming * Zonnig terras op het zuidwesten * 2e Balkon op het noordoosten * Afgesloten entree * Eigen berging op de parterre * Geen doorgaand verkeer in de straat "Cul de sac" * Servicekosten thans € 314,41 per maand inclusief voorschot stookkosten * Voor indeling en maatvoering zie plattegronden * Oplevering in overleg Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 395.000

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 404.750

2,78%

Anualmente

%

€ 19.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 395.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
76 m²
Contenido
239 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
11 m²
Espacio de almacenamiento externo
11 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1960
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Blokverwarming, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Gasboiler
Etiqueta energética
F

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk, vrij uitzicht en zeezicht
Aparcar
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
09-12-2025
Fecha de venta
01-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafel

Características adicionales

  • Rookkanaal en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2041

Mapas de Google

Zandvoort en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Zandvoort

Estadísticas de vivienda y vecindario en Zandvoort

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zandvoort. En 2025 había 16.365 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 447.203.

Inhabitantes

16.365

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 447.203

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.191

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.062

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Zandvoort
Año Inhabitantes
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Zandvoort
Año Promedio WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Nivel académico

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.922

Etiqueta A

1.579

Etiqueta E

1.379

Etiqueta D

1.249

Etiqueta B

907

Etiqueta F

859

Etiqueta G

758

Etiqueta A+

169

Etiqueta A+++

137

Etiqueta A++

68

Etiqueta A++++

8

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Zandvoort
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Electricidad: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Electricidad: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Electricidad: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Electricidad: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Electricidad: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Electricidad: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Electricidad: 3.209

Actividad empresarial en Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Número total de establecimientos empresariales: 2.850

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Zandvoort
Periodo Delitos
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zandvoort.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Zandvoort

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer viviendas in Zandvoort

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.