Ir directamente al contenido
Logotipo de Naober Makelaars

Verl Hoogeveense Vaart 57

7864TB Zwinderen • Drenthe

Vendido

€ 527.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.400

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.550) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 539.900

Precio de compra /m²: € 3.158

Galería de fotos

Descripción

Sfeervol, landelijk wonen aan het water – rietgedekte woonboerderij met vrij uitzicht Algemeen: Aan de rand van het charmante brinkdorp Zwinderen, op een prachtige locatie met vrij uitzicht over de landerijen en de Verlengde Hoogeveense Vaart, staat deze karaktervolle vrijstaande rietgedekte woonboerderij met vrijstaande schuur. Hier geniet u dagelijks van het buitenleven, het zicht op voorbijvarende pleziervaart en indrukwekkende zonsondergangen. De boerderij, oorspronkelijk gebouwd rond 1908, staat op een royaal perceel van 1.987 m² eigen grond. Met een slaapkamer en badkamer op de begane grond is de woning bovendien levensloopbestendig en praktisch ingedeeld. Zwinderen – landelijk wonen met karakter. Zwinderen is een charmant Drents dorp, gelegen te midden van uitgestrekte velden en bossen. Het dorp ademt een gevoel van ruimte, natuur en historie. De sfeer is gemoedelijk, het tempo rustig – hier ervaart u het echte buitenleven. Of u nu een wandeling maakt langs de karakteristieke boerderijen, fietst door het licht glooiende landschap of de nabijgelegen bossen verkent: Zwinderen biedt volop mogelijkheden om te ontspannen en te genieten van de omgeving. Voorzieningen vindt u in het nabijgelegen Oosterhesselen, waar onder meer basisscholen, voortgezet onderwijs, kinderopvang, een supermarkt, gezondheidscentrum en sportaccommodaties aanwezig zijn. Dankzij de ligging in de driehoek Coevorden, Emmen en Hoogeveen en de nabijheid van de A37 is Zwinderen bovendien goed bereikbaar. Een bijzondere woonplek met karakter, ruimte en prachtige vergezichten. Indeling: Begane grond: Entree/hal. Woonkeuken. Eetkamer. Woonkamer. Slaap-/hobbykamer. Centrale hal/gang. Berging. Badkamer. Slaapkamer. Bijkeuken. 1e verdieping: Overloop. Toiletruimte. Berging/CV-ruimte. Twee slaapkamers. Voorzieningen: Verwarming d.m.v. open haard en radiatoren. Warm water d.m.v. CV-installatie (ketel: Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 A, bouwjaar 2024). Meterkast (vernieuwd in 2024) voorzien van installatieautomaten. Glasvezelaansluiting afgemonteerd in de woonkamer. Woonkamer voorzien van houten vloer, open haard en fraai uitzicht richting de Vaart en landerijen. Slaap-/hobbykamer voorzien van houten vloer. Open keuken voorzien van houten vloer en inbouwkeuken met bovenkastjes, natuursteenblad en apparatuur o.a.: 6 pits gasfornuis, afzuigkap en vaatwasser. Eetkamer voorzien van houten vloer en schuifpui naar het zonneterras/tuin. Centrale hal/gang met plavuizenvloer en toiletruimte, deze is voorzien van toilet en fonteintje. Badkamer voorzien van ligbad, dubbele wastafel met badmeubel en douchecabine. Tweede slaapkamer op de begane grond is voorzien van laminaat en een vast kast (die wordt gebruikt als meterkast). Bijkeuken met de uitstortgootsteen en witgoedaansluitingen. Overloop met toiletruimte en vaste wastafel en bergzolder met cv-ketel. Twee slaapkamers op de verdieping aanwezig, één voorzien met vloerbedekking en dakraam en één voorzien van laminaatvloer. Isolatie: Muurisolatie, nagenoeg geheel glasisolatie, dakisolatie en deels vloerisolatie. Het riet aan de westkant is circa drie jaar geleden vernieuwd. De ruime (circa 66 m²) schuur is voorzien van elektra. Tuin: Een tuin als verlengstuk van het buitenleven. De borders van de tuin zijn rijk gevuld met een gevarieerd palet aan bloemen, struiken en vaste planten die het hele seizoen voor kleur en leven zorgen. Het grasveld vormt een ruim, uitnodigend middelpunt, omzoomd door volgroeide bomen en beplanting. Verschillende terrassen nodigen uit om op elk moment van de dag van zon of schaduw te genieten – of dat nu is met een goed boek, een kop koffie of een glas wijn bij zonsondergang. Daarnaast beschikt de tuin over een royale moestuin, perfect voor wie graag eigen groenten, kruiden of bloemen kweekt en geniet van een duurzame leefstijl. De tuin biedt niet alleen volop ruimte om te ontspannen, maar ook om te ontdekken, te genieten en te beleven – een plek waar natuur en comfort samenkomen. Oppervlakte e.d.: Gebruiksoppervlakte wonen: circa 167 m². Gebruiksoppervlakte gebouwgebonden ruimte (overdekte entree): circa 2 m². Gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte (berging verdieping): circa 6 m². Externe bergruimte (schuur): circa 66 m². Inhoud: circa 620 m³. Oppervlakte kavel: circa 1.987 m².

Hipoteca berekenen

€ 527.500

Coste del comprador (estimado): € 12.400

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.550) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 539.900

3,04%

Anualmente

%

€ 26.375

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 527.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, woonboerderij, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
167 m²
Área del lote
1987 m²
Contenido
620 m³
Otra zona interior
6 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
2 m²
Espacio de almacenamiento externo
106 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1908
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met riet
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 A (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan vaarwater, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande houten garage
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
03-06-2025
Fecha de venta
05-08-2025

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Alarminstallatie
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7864

Mapas de Google

Mapa de Zwinderen

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Zwinderen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Zwinderen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zwinderen. En 2026 había 394 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 421.542.

Inhabitantes

394

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 421.542

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.682

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Zwinderen
Año Inhabitantes
2021 410
2022 400
2023 395
2024 395
2025 390
2026 394

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Zwinderen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 310.138
2022 EUR 340.634
2023 EUR 382.634
2024 EUR 399.013
2025 EUR 421.542

Composición de los residentes

Edad

65+: 105 0-15: 70 15-25: 50 25-45: 70 45-65: 150

Nivel académico

Hoger

70

Praktisch

40

Middelbaar

100

Origen de los residentes (2025)

Europa

15

Nederland

360

Buiten Europa

5

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Appartementen 2
Vrijstaande woningen 132
Twee-onder-één-kap woningen 26

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 18
1900 tot 1925 15
1925 tot 1950 45
1950 tot 1970 38
1970 tot 1980 11
1980 tot 1990 9
1990 tot 2000 15
2000 tot 2010 11
2010 tot 2020 7
2020 en later 3

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta G

53

Etiqueta C

22

Etiqueta D

20

Etiqueta F

18

Etiqueta A

17

Etiqueta B

15

Etiqueta E

6

Etiqueta A+

1

Etiqueta A++

1

Etiqueta A+++

0

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Zwinderen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.984 4.156
2021 2.194 4.269
2022 1.703 3.805
2023 1.452 3.683
2024 1.370 3.889

Consumo por tipo de vivienda

Huurwoning

Gas: 1.222 • Electricidad: 3.698

Koopwoning

Gas: 1.465 • Electricidad: 3.693

Vrijstaande woning

Gas: 1.491 • Electricidad: 3.778

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 739 • Electricidad: 1.875

Actividad empresarial en Zwinderen (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 10
Overheid, onderwijs en zorg 10
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 0
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Número total de establecimientos empresariales: 85

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Zwinderen
Periodo Delitos
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 0
mei 2025 0
mrt 2025 0
mrt 2026 3
nov 2024 0
nov 2025 2
okt 2024 1
okt 2025 1
sep 2024 3
sep 2025 1

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zwinderen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Zwinderen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Zwinderen?

Zwinderen telt in 2026 ongeveer 394 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zwinderen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zwinderen is in 2025 circa € 421.542.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zwinderen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zwinderen ligt rond € 34.682 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zwinderen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zwinderen?

In Zwinderen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 132 woningen.

Meer viviendas in Zwinderen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.