Résidents
95.836
Dernière année: 2026
Wonen met internationale allure: Licht, ruimte en comfort in The Mayor. Waanzinnig 4 kamer appartement van 117 m² gelegen op de derde verdieping, met een zonnig terras op het zuiden, 3 slaapkamers, een externe berging en de mogelijkheid tot een privé parkeerplaats in de onderbouw. In het hart van Amstelveen, waar moderne architectuur en een parkachtige omgeving samenkomen, biedt dit hoogwaardige appartement op de derde verdieping een unieke woonervaring. Gelegen in het prestigieuze project The Mayor, geniet men hier van de perfecte balans tussen de dynamiek van het Stadshart en de rust van een duurzame, groene woonomgeving. Indeling: De entree van de woning geeft toegang tot een centrale hal die alle vertrekken met elkaar verbindt. De royale living en eetkamer vormen het hart van de woning, waar grote raampartijen zorgen voor een prachtige lichtinval. Direct grenzend aan de woonkamer bevindt zich het grote balkon op het zuiden, een heerlijke plek om de hele dag van de zon en het vrije uitzicht te genieten. De open keuken is ruim opgezet, voorzien van Siemens apparatuur en een inductiekookplaat met geintegreerde afzuiging, een licht werkblad en hoogwaardige kasten en staat in directe verbinding met de eetkamer, wat het de ideale plek maakt voor lange diners. Het appartement beschikt over drie volwaardige slaapkamers. De hoofdslaapkamer heeft bovendien toegang tot een extra balkon. Centraal in de woning is de luxe badkamer. Er is gekozen voor een ruime inloopdouche die is voorzien van een glazen wand, een brede regendouche en een separate handdouche voor optimaal gemak. Het brede wastafelmeubel met een dubbel ladeblok biedt royale opbergruimte, gecombineerd met een wasbak en een verlichte spiegel. Tevens is het tweede toilet bereikbaar in de badkamer. Een grote witte handdoekradiator zorgt tot slot voor een aangename temperatuur en altijd droge handdoeken. Separaat in de woning is de gasten-wc en een praktische interne berging/technische ruimte voor de wasmachine en droger en de WTW-installatie. In de onderbouw beschikt men over een extra berging en het is mogelijk om een privé parkeerplaats in de garage te kopen. Locatie en architectuur van The Mayor: Architectenbureau MVDS uit Amsterdam heeft The Mayor ontworpen. De acht gebouwen hebben verschillende hoogtes en zijn zo ontworpen dat er een intens gevoel van ruimtebeleving ontstaat. De luxe afgewerkte leefomgeving houdt rekening met woonwensen van de bewoners. Goed beveiligde garages, stijlvolle entrees, ruime balkons en praktisch ingedeelde woningplattegronden. Architectuur, klasse, design en openbaar groen zijn overal zichtbaar. Transparante corridors en de vele liften zorgen voor een snelle route naar de individuele appartementen. In de gebouwen treft men The Mayor Lounge, The Mayor Reformer Club, M-exclusive concierge services en My Pup pakketservice. Het ontwerp van de parkachtige omgeving en de binnentuinen van The Mayor komen van Lodewijk Baljon Landschapsarchitecten en zijn bereikbaar voor alle bewoners. Zij staan bekend om hun ambachtelijke toepassingen met nieuwe technieken en materialen. Direct naast het appartement treft men Stadshart Amstelveen met een zeer rijk aanbod aan winkels, restaurants en culturele voorzieningen binnen handbereik. Tegelijkertijd zijn Amsterdam, de Zuidas en Schiphol snel en eenvoudig bereikbaar, zowel met de auto als met het uitstekende openbaar vervoer. De nieuwe toekomstige A9: De infrastructuur rondom The Mayor ondergaat een indrukwekkende transformatie. De verdiepte aanleg van de A9 zorgt niet alleen voor een serene woonomgeving, maar creëert ook ruimte voor het gloednieuwe Meanderpark. Dit 85 meter brede groene dek vormt in de toekomst een parkachtige verbinding tussen Amstelveen Noord en Amstelveen Zuid. Bijzonderheden: - 117 m² gebruiksoppervlakte wonen, het appartement is gelegen op de derde verdieping; - Zonnig terras op het zuiden aan de woonzijde, balkon bereikbaar via de hoofdslaapkamer; - Parkeren: het is mogelijk om een privé parkeerplaats in de beveiligde garage te kopen, de voorkeur van de verkoper gaat uit naar een combinatie verkoop van het appartement en parkeerplaats; - Separate berging in de onderbouw; - Gelegen op eigen grond, geen erfpacht; - De Vereniging van Eigenaren Gebouw 4 The Mayor wordt professioneel beheerd door VT2000, de servicekosten per maand bedragen: € 363,92 voor het appartement en € 28,21 per maand voor de parkeerplaats en € 16,46 per maand voor de externe berging; - 3 comfortabele ruime slaapkamers; - Energielabel A++, volledig geïsoleerd en gasloos. Vloerverwarming en thermostaat per kamer instelbaar voor optimaal comfort per vertrek; - Oplevering in overleg. Deze informatie is met zorg samengesteld door Eefje Voogd Makelaardij B.V. We kunnen echter niet aansprakelijk gesteld worden voor eventuele onvolledigheden of fouten. De Meetinstructie, die is gebaseerd op NEN2580, geeft een duidelijke manier om de gebruiksoppervlakte te meten. Het kan zijn dat meetresultaten verschillen, waardoor de oppervlakte anders kan zijn dan bij vergelijkbare objecten. Je kunt geen rechten ontlenen aan de verschillen tussen de opgegeven en de werkelijke grootte. Voor een nauwkeurige maatvoering raden aan om zelf (laten) meten. Deze woning wordt aangeboden door een MVA Certified Expat Broker.
€ 895.000
Coûts d'achat (estimés): € 19.750
2 % de taxe sur le transfert (€ 17.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 914.750
3,04%
Annuellement
€ 44.750
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Explorez Amstelveen et les environs
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Amstelveen. En 2026 étaient 95.836 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 568.000.
Résidents
95.836
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 568.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 44.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
3.710
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 92.331 |
| 2023 | 94.418 |
| 2024 | 95.014 |
| 2025 | 95.822 |
| 2026 | 95.836 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 442.000 |
| 2022 | EUR 470.000 |
| 2023 | EUR 527.000 |
| 2024 | EUR 536.000 |
| 2025 | EUR 568.000 |
Hoger
47
Praktisch
22
Middelbaar
31
Europa
14.127
Nederland
44.258
Buiten Europa
37.437
Étiquette A
11.686
Étiquette C
10.571
Étiquette B
6.505
Étiquette E
5.388
Étiquette D
4.025
Étiquette F
2.365
Étiquette G
1.454
Étiquette A+
1.434
Étiquette A+++
1.035
Étiquette A++
935
Étiquette A++++
129
Étiquette A+++++
9
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.070 | 2.740 |
| 2021 | 1.200 | 2.790 |
| 2022 | 940 | 2.620 |
| 2023 | 820 | 2.460 |
| 2024 | 800 | 2.490 |
Hoekwoning
Gaz: 1.120 • Électricité: 3.070
Huurwoning
Gaz: 700 • Électricité: 1.980
Koopwoning
Gaz: 940 • Électricité: 2.990
Appartement
Gaz: 600 • Électricité: 1.920
Tussenwoning
Gaz: 950 • Électricité: 2.830
Vrijstaande woning
Gaz: 1.680 • Électricité: 4.790
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 1.440 • Électricité: 4.130
Nombre total d'établissements: 14.125
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 272 |
| jan 2026 | 314 |
| jul 2025 | 325 |
| jun 2025 | 310 |
| mei 2025 | 330 |
| mrt 2025 | 288 |
| nov 2024 | 291 |
| nov 2025 | 375 |
| okt 2024 | 351 |
| okt 2025 | 369 |
| sep 2024 | 351 |
| sep 2025 | 242 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Amstelveen.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
1182HS Amstelveen
€ 8.250.000 k.k.
€ 13.819/m²
1181VC Amstelveen
€ 1.485.000 k.k.
1186KN Amstelveen
€ 459.000 k.k.
1185MC Amstelveen
€ 950.000 k.k.
1181WB Amstelveen
€ 585.000 k.k.
€ 6.429/m²
1186GV Amstelveen
€ 315.000 k.k.
€ 7.875/m²
1181DX Amstelveen
€ 2.550 p/m
€ 33/m²
1181BP Amstelveen
€ 1.600.000 k.k.
€ 6.809/m²