Aller directement au contenu
Logo de Dionne makelaars

Pastoor Pendersstraat 13

6325BT Berg en Terblijt • Limburg

Vendu

€ 295.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 302.750

Prix d'achat /m²: € 3.138

Galerie de photos

Description

Deze twee-onder-een-kapwoning uit 1957 biedt volop mogelijkheden voor wie op zoek is naar een woning om naar eigen smaak op te knappen. We stappen de woning binnen en treffen op de begane grond een ruime woonkamer met aansluitend een functionele keuken. In de jaren ’70 is aan de achterzijde een veranda aangebouwd, dit maakt een toevoeging aan de leefruimte van de woning! De eerste verdieping telt drie fijne formaten slaapkamers met een praktische badkamer. De ruime, op het Westen gesitueerde tuin biedt volop zon in de middag en avond met aangrenzend een garage die voldoende opslagruimte biedt of mogelijkheden heeft voor een eventuele werkplek voor de klusser/hobbyist! Met energielabel E is verduurzaming aan te raden, maar de basis is solide. Wordt jij hier enthousiast van? Kom dan snel een kijkje nemen! Berg en Terblijt is een charmant en heuvelachtig dorp in het Zuid-Limburgse heuvelland, gelegen op steenworp afstand van de bruisende stad Maastricht en het toeristische Valkenburg. Deze combinatie maakt het dorp bijzonder aantrekkelijk voor wie houdt van rust, natuur én bereikbaarheid. Het dorp bestaat uit twee samengevoegde kernen – Berg en Terblijt – en ligt op de rand van het mergelplateau, wat zorgt voor prachtige vergezichten en een landschap dat uitnodigt tot wandelen, fietsen en genieten van het buitenleven. Hier ervaar je het echte Limburgse dorpsgevoel: vriendelijk, gastvrij en met een sterk gemeenschapsgevoel. Voorzieningen zoals basisscholen, sportclubs, horeca en winkels zijn dichtbij, ook het openbaar vervoer is goed geregeld. Bovendien vind je op korte afstand toegang tot snelwegen richting Eindhoven, Luik en Aken. Bijzonderheden * Het bouwjaar van de woning is 1957, veranda aangebouwd in jaren ‘70 * De woning is voorzien van gedeeltelijk hout en gedeeltelijk kunststof kozijnen met wisselend dubbel en enkel glas * CV-installatie Nefit TrendLine II HRC 25, bouwjaar 2016, huur. De huurovereenkomst zal worden overgedragen aan de koper. * De woning is voorzien van energielabel E * Aanvaarding in overleg Globale indeling Souterrain Kelder Begane grond Hal, entree voorzien van tegelvloer, meterkast Toilet voorzien van staand closet L-vormige woonkamer voorzien van laminaatvloer Gesloten keuken voorzien van gaskookplaat en afzuiging, witgoedaanlsuitingen, cv-installatie Veranda/ werkkamer voorzien van laminaatvloer en loopdeur naar tuin Eerste verdieping Overloop met muurkast Slaapkamer I Slaapkamer II Slaapkamer III Badkamer voorzien van douchecabine en wastafel, grotendeels betegeld Tweede verdieping Per vlizotrap bereikbare bergzolder Extern Garage voorzien van elektra, met kantelpoort

Prêt immobilier berekenen

€ 295.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 302.750

2,78%

Annuellement

%

€ 14.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 295.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
94 m²
Superficie du terrain
281 m²
Contenu
371 m³
Autre espace intérieur
6 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
11 m²
Espace de stockage externe
23 m²
Aire de la cour arrière
143 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1957
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit TrendLine II HRC 25 (gas gestookt combiketel uit 2016, huur)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
06-06-2025
Date de vente
02-09-2025

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6325

Google Maps

Aperçu géographique Berg en Terblijt

Aperçu spatial du site de travail dans Berg en Terblijt

Chiffres de logement et de quartier dans Berg en Terblijt

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Berg en Terblijt. En 2026 étaient 4.375 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 376.000.

Résidents

4.375

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 376.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

68

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Berg en Terblijt
Année Résidents
2021 4.275
2022 4.270
2023 4.330
2024 4.305
2025 4.310
2026 4.375

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Berg en Terblijt
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 282.000
2022 EUR 297.000
2023 EUR 345.000
2024 EUR 348.000
2025 EUR 376.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.275 0-15: 560 15-25: 435 25-45: 840 45-65: 1.250

Niveau d'enseignement

Hoger

1.060

Praktisch

820

Middelbaar

1.230

Origine des habitants (2025)

Europa

440

Nederland

3.635

Buiten Europa

240

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 252
Appartementen 395
Tussenwoningen 361
Vrijstaande woningen 486
Twee-onder-één-kap woningen 536

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 60
1900 tot 1925 105
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 539
1970 tot 1980 493
1980 tot 1990 280
1990 tot 2000 74
2000 tot 2010 46
2010 tot 2020 13
2020 en later 34

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

547

Étiquette D

359

Étiquette B

275

Étiquette A

256

Étiquette G

222

Étiquette F

188

Étiquette E

80

Étiquette A+++

29

Étiquette A+

22

Étiquette A++++

6

Étiquette A++

5

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Berg en Terblijt
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.560 3.110
2021 1.760 3.180
2022 1.390 2.990
2023 1.160 2.910
2024 1.090 2.960

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.100 • Électricité: 2.740

Huurwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.060

Koopwoning

Gaz: 1.270 • Électricité: 3.220

Appartement

Gaz: 790 • Électricité: 1.940

Tussenwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.510 • Électricité: 3.850

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 2.970

Activité dans Berg en Terblijt (2025)

Handel en HORECA 80
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Nombre total d'établissements: 480

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Berg en Terblijt
Période Délits
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 9
mrt 2026 4
nov 2024 3
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 4
sep 2024 7
sep 2025 4

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Berg en Terblijt.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Berg en Terblijt

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Berg en Terblijt?

Berg en Terblijt telt in 2026 ongeveer 4.375 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt?

De gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt is in 2025 circa € 376.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt ligt rond € 36.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Berg en Terblijt?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 68 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Berg en Terblijt?

In Berg en Terblijt komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 536 woningen.

Meer maisons in Berg en Terblijt

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.