Aller directement au contenu
Logo de HEM makelaardij

Maria Danneels erf 17

2907BD Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

Vendu

€ 360.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 369.050

Prix d'achat /m²: € 3.025

Galerie de photos

Description

TE KOOP BIJ HEM! Ben je op zoek naar veel ruimte en comfort?! Kom dan kijken in deze zeer riante vierkamerwoning van bijna 120m² met twee balkons, een fietsenberging en eigen parkeerplaats! Dit fijn ingedeelde appartement is voorzien van een enorme doorzon woon-/eetkamer van maar liefst 42m², een open keuken, drie goede slaapkamer, een luxe badkamer en veel bergruimte. Verder beschikt deze moderne en lichte woning over gestucte wanden- en plafonds, een fraaie laminaat- en tegelvloer en kunststof kozijnen met dubbel glas. De ligging is erg rustig en vlakbij een bushalte, het Schollebos, winkelcentrum De Scholver, winkelcentrum- en woonboulevard Alexandrium, trein- en metrostation Alexander, het centrum van Capelle aan den IJssel, diverse scholen en sportverenigingen. Indeling: Begane grond: Onder het complex bevindt zich de eigen fietsenberging en aan de overkant van de straat ligt de eigen overdekte parkeerplaats. Afgesloten portiek met trappenhuis. Tweede verdieping: Ruime gemeenschappelijk hal waar slechts twee woningen op uitkomen. Entree van de woning, ruime hal met fraai toilet voorzien hangcloset en fonteintje, meter-/bergkast. Riante woon-/eetkamer van maar liefst ca. 42m² (exclusief keuken) bestaande uit een ruim zitgedeelte met toegang tot het overdekte balkon (ca. 6m²) op het westen en een royaal eetgedeelte met open keuken. De halfopen keuken (ca. 6m²) is voorzien van een eenvoudig maar keurig U-vormig keukenblok met oven, inductie kookplaat en afzuigkap. Naast de keuken bevindt zich de bijkeuken met wasmachineaansluiting en veel handige extra provisieruimte. Via de binnenhal met ingebouwde berging zijn de slaapkamers en de badkamer te bereiken. De enorme hoofdslaapkamer (ca. 21m²) is uitgevoerd met een fijne grote inbouwkastenwand. De middelste slaapkamer (ca. 12m²) biedt toegang tot het tweede balkon met uitzicht op de straat. De kleinste slaapkamer (ca. 9m²) biedt net als de woonkamer en het eerste balkon uitzicht op een gemeenschappelijke daktuin. Eind 2021 is de ruime luxe badkamer (ca. 7m²) gerealiseerd en van alle gemakken voorzien zoals een ligbad, wastafelmeubel met dubbele wastafel, grote spiegel, tweede toilet en een grote inloopdouche met glazen schuifdeur! Bijzonderheden: - eigen grond - energielabel B - bouwjaar ca. 1980 - woonoppervlakte ca. 119m² - twee balkons totaal ca. 9m² - ruime eigen fietsenberging ca. 7m² - kunststof kozijnen met dubbel glas - verwarming en warm water via stadsverwarming (dus geen gas!)- - eigen overdekte parkeerplaats op afgesloten terrein waar ook gastenparkeerplaatsen beschikbaar zijn - actieve VVE, bijdrage bedraagt € 262,50 per maand voor de woning + berging en € 9,53 per maand voor de parkeerplaats Oplevering: in overleg (eventueel op korte termijn mogelijk) Er wordt gezien het bouwjaar een ouderdomsclausule opgenomen in de koopovereenkomst Makelaars zijn wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen. Biedingen kunt u, indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dient u daarna digitaal in te dienen via uw MOVE-account. Deze informatie is geheel vrijblijvend en niet bedoeld als een aanbod. Ten aanzien van de juistheid kan door HEM makelaardij geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indica

Prêt immobilier berekenen

€ 360.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 369.050

2,78%

Annuellement

%

€ 18.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 360.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
119 m²
Contenu
375 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1980
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Sauvetage
Box
Parkieren
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
28-03-2026
Date de vente
08-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2907

Google Maps

Capelle aan den IJssel sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Capelle aan den IJssel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Capelle aan den IJssel. En 2026 étaient 69.644 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 362.000.

Résidents

69.644

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 362.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.948

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Capelle aan den IJssel
Année Résidents
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Capelle aan den IJssel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.606

Étiquette A

9.392

Étiquette B

6.657

Étiquette D

2.542

Étiquette E

2.008

Étiquette F

785

Étiquette G

741

Étiquette A+

739

Étiquette A+++

654

Étiquette A++

309

Étiquette A++++

256

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Capelle aan den IJssel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 720 • Électricité: 2.900

Huurwoning

Gaz: 480 • Électricité: 2.030

Koopwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.710

Appartement

Gaz: 460 • Électricité: 1.980

Tussenwoning

Gaz: 570 • Électricité: 2.770

Vrijstaande woning

Gaz: 1.430 • Électricité: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.000 • Électricité: 3.580

Activité dans Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Nombre total d'établissements: 9.115

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Capelle aan den IJssel
Période Délits
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Capelle aan den IJssel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Capelle aan den IJssel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer maisons in Capelle aan den IJssel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.