Aller directement au contenu
Logo de Venhorst Makelaardij

Burg ten Holteweg 1 a

7751CR Dalen • Drenthe

Vendu

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 2.462

Galerie de photos

Description

Op een prachtige locatie, op slechts vijfhonderd meter van het dorpscentrum van Dalen, staat deze royale twee-onder-een-kapwoning met maar liefst vier slaapkamers. De woning is gelegen op 290 vierkante meter eigen grond en beschikt over een kelder, een woonkamer met open haard en openslaande deuren naar de zonnige tuin. Hoewel de woning gemoderniseerd dient te worden, biedt zij een uitstekende basis om naar eigen smaak en stijl te worden ingericht. Onder de woning bevindt zich een praktische kelder die uitstekend geschikt is als provisieruimte. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers te vinden, waarvan één toegang biedt tot een ruim dakterras. Op de tweede verdieping ligt de vierde slaapkamer, die zich leent als logeer-, werk- of hobbykamer. De achtertuin, gesitueerd op het westen, is voorzien van een houten tuinhuis dat extra bergruimte biedt. De ligging van de woning is bijzonder gunstig. Het sfeervolle Dalen behoort tot de mooiste zanddorpen van Drenthe en biedt alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Het station, met een rechtstreekse verbinding tussen Emmen en Zwolle, ligt op loopafstand en de A37 is snel te bereiken. Dit maakt dat steden als Zwolle en Assen binnen een half uur aan te rijden zijn, terwijl Groningen in slechts 55 minuten bereikbaar is. Voor middelbaar onderwijs kan men terecht in Coevorden, slechts een kwartier fietsen, en voor HBO-opleidingen is Emmen binnen tien minuten met de trein bereikbaar. INDELING: Kelder Begane grond: hal/entree, toilet. Woonkamer met open haard en openslaande deuren naar het terras. Dichte keuken met keuken voorzien van koelkast en elektrische kookplaat. Bijkeuken met cv-ketel en wasmachineaansluiting.  Eerste verdieping: overloop met vaste kasten wand, drie slaapkamers waarvan 1 met een dakterras. Badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Tweede verdieping: overloop met berging. Vierde slaapkamer. Extra informatie: - verwarmen geschiedt middels radiatoren; - woning heeft dak- en muurisolatie en gedeeltelijk glasisolatie; - cv-ketel 2010; - energielabel D; - 2020 is het toilet vernieuwd; - tuin op het westen gelegen.

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
132 m²
Superficie du terrain
290 m²
Contenu
546 m³
Autre espace intérieur
23 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
27 m²
Espace de stockage externe
11 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1970
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
23-09-2025
Date de vente
24-02-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7751

Google Maps

Dalen sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Dalen

Chiffres de logement et de quartier dans Dalen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Dalen. En 2026 étaient 3.664 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 358.832.

Résidents

3.664

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 358.832

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.939

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

84

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Dalen
Année Résidents
2021 3.680
2022 3.660
2023 3.640
2024 3.625
2025 3.635
2026 3.664

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Dalen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 269.108
2022 EUR 296.551
2023 EUR 337.022
2024 EUR 341.484
2025 EUR 358.832

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.215 0-15: 445 15-25: 375 25-45: 620 45-65: 1.055

Niveau d'enseignement

Hoger

810

Praktisch

690

Middelbaar

1.140

Origine des habitants (2025)

Europa

130

Nederland

3.400

Buiten Europa

100

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 120
Appartementen 261
Tussenwoningen 130
Vrijstaande woningen 866
Twee-onder-één-kap woningen 398

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 56
1900 tot 1925 101
1925 tot 1950 107
1950 tot 1970 274
1970 tot 1980 514
1980 tot 1990 354
1990 tot 2000 202
2000 tot 2010 74
2010 tot 2020 38
2020 en later 24

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

674

Étiquette D

477

Étiquette A

302

Étiquette E

282

Étiquette B

275

Étiquette G

159

Étiquette F

125

Étiquette A+

30

Étiquette A+++

30

Étiquette A++

22

Étiquette A++++

6

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Dalen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.618 3.234
2021 1.841 3.302
2022 1.460 3.079
2023 1.181 2.976
2024 1.066 3.240

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 928 • Électricité: 1.956

Huurwoning

Gaz: 1.037 • Électricité: 2.072

Koopwoning

Gaz: 1.247 • Électricité: 3.235

Appartement

Gaz: 881 • Électricité: 2.310

Tussenwoning

Gaz: 846 • Électricité: 1.765

Vrijstaande woning

Gaz: 1.371 • Électricité: 3.612

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.128 • Électricité: 2.734

Activité dans Dalen (2025)

Handel en HORECA 105
Nijverheid en energie 60
Zakelijke dienstverlening 110
Overheid, onderwijs en zorg 70
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Nombre total d'établissements: 500

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Dalen
Période Délits
jan 2026 12
jul 2025 6
jun 2025 9
mei 2025 11
mrt 2025 5
mrt 2026 6
nov 2024 6
nov 2025 9
okt 2024 8
okt 2025 10
sep 2024 6
sep 2025 10

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Dalen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Dalen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Dalen?

Dalen telt in 2026 ongeveer 3.664 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Dalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Dalen is in 2025 circa € 358.832.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Dalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Dalen ligt rond € 31.939 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Dalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 84 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Dalen?

In Dalen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 866 woningen.

Meer maisons in Dalen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.