Aller directement au contenu
Logo de vb&t Makelaars

Hagenkampweg Noord 106 B

5616TB Eindhoven • Noord-Brabant

Vendu

€ 509.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 521.030

Prix d'achat /m²: € 4.072

Galerie de photos

Description

Karaktervolle jaren ’30-woning met zonnige tuin, drie slaapkamers en topligging in hartje Eindhoven! Wonen met karakter én alle stadsvoorzieningen binnen handbereik? Dan is Hagenkampweg Noord 106B in Eindhoven precies wat je zoekt. Deze charmante jaren ’30 tussenwoning ligt aan de rand van het populaire Vonderkwartier, op loopafstand van het stadscentrum, het Wilhelminaplein en De Bergen. De woning is gelegen aan een levendige straat, en dankzij een groen plantsoentje en de ligging op gepaste afstand van de weg ervaar je een gevoel van ruimte en beschutting. Het Vonderkwartier is een van de meest geliefde vooroorlogse wijken van Eindhoven en maakt deel uit van Oud-Strijp. De buurt ademt nog altijd de sfeer van de jaren ’20 en ’30, maar met alle moderne voorzieningen in de directe omgeving. Denk aan supermarkten, scholen, parken, openbaar vervoer en gezellige horeca. Zin in een koffie of borrel? Eetcafé ’t Vonderke ligt praktisch om de hoek en de Kleine Berg is op loopafstand bereikbaar. Dit is het echte stadse leven – met de charme van vroeger. De woning zelf biedt met ca. 125 m² woonoppervlakte een prettige indeling, fijne lichtinval en een verrassend ruime tweede verdieping. Met behoud van originele elementen en ruimte voor eigen invulling is dit een fijne plek om thuis te komen. Naast de zonnige stadstuin beschikt de woning over een ruim zonneterras van 13m² op de eerste verdieping. Wat je zeker moet weten: - Voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing; - De woning is voorzien van muurisolatie; - Energielabel D (muurisolatie niet meegenomen in het energielabel); - Gevelvoegwerk bijgewerkt in 2024; - Woonoppervlakte ca. 125 m²; - Karakteristieke jaren ’30 bouwstijl met hoge plafonds en prettige lichtinval; - Drie slaapkamers, verdeeld over twee verdiepingen; - Tweede verdieping met verlaagd plafond, waarachter een indrukwekkende hoge kap schuilhoudt; - Zonnige, grotendeels bestraatte stadstuin met berging, achterom en buitenkraan; - Daarnaast een ruim dakterras (ca. 13m²) op de eerste verdieping; - Unieke ligging aan de rand van het Vonderkwartier, op loopafstand van het centrum; Indeling Begane grond Via de karakteristieke entree kom je binnen in de hal met toegang tot het toilet, de trapopgang en een verdiepte kelderkast. De kelder is functioneel als voorraad- of bergruimte. De woonkamer is licht en ruim, met grote ramen aan de voor- en achterzijde. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat, spoelbak, koelkastopstelling en aansluiting voor een vaatwasser. Er is ruimte gereserveerd voor een afzuigkap. Tuin De zonnige achtertuin is gelegen op het westen, grotendeels bestraat en daarmee onderhoudsvriendelijk. Een stenen berging, buitenkraan en achterom maken het geheel praktisch en compleet. Een fijne plek om te genieten van de middag- en avondzon, én om te ontspannen op jouw eigen plekje midden in de stad. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich twee goed bemeten slaapkamers met veel daglicht. Vanuit de slaapkamer aan de achterzijde is het ruime terras (ca. 13 m²) bereikbaar waar je in de middag en avond heerlijk van de zon kunt genieten. De badkamer is functioneel ingericht en heeft eveneens een mooi formaat. Tweede verdieping Via een vaste trap kom je op de tweede verdieping, die direct opvalt door zijn ruimte en licht. Achter het huidige verlaagde plafond schuilt de originele, indrukwekkende hoogte van de kap – wat deze etage extra potentieel geeft. De ruimte is nu ingericht met een grote overloop en derde slaapkamer, maar leent zich ook uitstekend als werkruimte, atelier of logeerkamer. Er kunnen ook meerdere slaapkamers gecreëerd worden. Met wat aanpassingen maak je hier eenvoudig een indrukwekkende bovenverdieping met authentiek karakter. Nieuwsgierig geworden naar deze sfeervolle stadswoning met jaren ’30 charme op een centrale plek? Neem contact op en ontdek zelf waarom wonen aan de Hagenkampweg Noord 106B zo bijzonder is!

Prêt immobilier berekenen

€ 509.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 521.030

3,04%

Annuellement

%

€ 25.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 509.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
125 m²
Superficie du terrain
100 m²
Contenu
441 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
13 m²
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
44 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1934
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
HR-glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt uit 2012, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
06-06-2025
Date de vente
02-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5616

Google Maps

Aperçu géographique Eindhoven

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Eindhoven

Chiffres de logement et de quartier dans Eindhoven

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Eindhoven. En 2026 étaient 249.873 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 391.000.

Résidents

249.873

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 391.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

18.880

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Eindhoven
Année Résidents
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Eindhoven
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Niveau d'enseignement

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Origine des habitants (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

34.103

Étiquette C

29.742

Étiquette B

19.304

Étiquette D

11.177

Étiquette E

9.327

Étiquette F

6.306

Étiquette A+

5.788

Étiquette G

4.088

Étiquette A++

3.731

Étiquette A+++

2.635

Étiquette A++++

578

Étiquette A+++++

42

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Eindhoven
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.650

Huurwoning

Gaz: 670 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.740

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.710

Tussenwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.450

Vrijstaande woning

Gaz: 1.400 • Électricité: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.210 • Électricité: 3.250

Activité dans Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Nombre total d'établissements: 33.545

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Eindhoven
Période Délits
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Eindhoven.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Eindhoven

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer maisons in Eindhoven

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.