Aller directement au contenu
Logo de HA Makelaars

Tongelresestraat 136

5613DN Eindhoven • Noord-Brabant

Vendu

€ 539.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 551.630

Prix d'achat /m²: € 3.666

Galerie de photos

Description

ENGLISH BELOW In het geliefde stadsdeel Tongelre, op korte afstand van het centrum van Eindhoven, ligt deze karakteristieke tussenwoning uit 1937 met een woonoppervlak van circa 147 m². De woning beschikt over vijf slaapkamers, een diepe achtertuin met achterom, berging, balkon én een ruime kelder. Dankzij de klassieke gevel, de erker en diverse authentieke elementen ademt het huis sfeer en charme, terwijl het volop ruimte biedt om naar eigen inzicht te moderniseren. De wijk Tongelre is bijzonder populair vanwege de combinatie van rust, karakter en centrale ligging. Op loop- en fietsafstand vind je het NS-station, scholen, winkels en sportvoorzieningen, terwijl ook de uitvalswegen richting de A2, A50 en A67 uitstekend bereikbaar zijn. Tongelre biedt een prettige woonomgeving met veel groen, een mix van oude en nieuwe bebouwing en een fijne leefkwaliteit voor jong en oud. INDELING BEGANE GROND De entree biedt toegang tot de hal met trapopgang, meterkast en toiletruimte. De lichte en ruime woonkamer strekt zich uit over de volledige diepte van de woning en biedt via een dubbele deur toegang tot de tuin. De aparte eetkamer aan de achterzijde is tuingericht en biedt ruimte voor een royale eettafel. De keuken is gesitueerd aan de achterzijde en beschikt over veel kastruimte, een separate spoelruimte en toegang tot het toilet. De keukenruimte kan desgewenst worden samengevoegd met de eetkamer voor een open leefkeuken. EERSTE VERDIEPING Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De grootste slaapkamer is aan de achterzijde gelegen en beschikt over openslaande deuren naar het balkon. Aan de voorzijde zijn twee slaapkamers gesitueerd, waarvan één met vaste kast. De badkamer is voorzien van een ligbad, wastafel en een toilet. TWEEDE VERDIEPING Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Hier bevinden zich nog twee slaapkamers, beide met dakkapel, en diverse bergruimten. De verdieping biedt volop mogelijkheden voor uitbreiding van woon- of werkruimte. TUIN De achtertuin grotendeels bestraat, beschikt over een groenstrook met volwassen beplanting én een unieke, organisch gevormde vijver. Achter in de tuin staat een vrijstaande berging en er is een achterom bereikbaar via het achterpad. BIJZONDERHEDEN - Bouwjaar: 1937 - Vijf slaapkamers - Achtertuin met vijver, berging en achterom - Originele details zoals erker en paneeldeuren aanwezig - Energielabel C - Ruime kelder - Veel potentie om geheel naar eigen smaak te moderniseren -------------------------------------------- In the beloved district of Tongelre, just a short distance from the center of Eindhoven, you’ll find this charming mid-terrace house dating from 1937, with a living area of approximately 147 m². The home features five bedrooms, a deep backyard with rear access, a storage shed, balcony, and a spacious basement. With its classic façade, bay window, and various authentic details, the house exudes character and charm, while offering ample space to modernize to your own taste. The Tongelre neighborhood is especially popular due to its combination of tranquility, character, and central location. Within walking and cycling distance, you'll find the train station, schools, shops, and sports facilities, and major highways (A2, A50, and A67) are easily accessible. Tongelre offers a pleasant living environment with lots of greenery, a mix of old and new buildings, and a high quality of life for both young and old. LAYOUT GROUND FLOOR The entrance provides access to the hallway with staircase, meter cupboard, and toilet. The bright and spacious living room stretches the full depth of the house and opens onto the garden through double doors. The separate dining room at the rear is garden-facing and offers space for a large dining table. The kitchen is also located at the rear and features ample cabinet space, a separate utility area, and access to the toilet. If desired, the kitchen can be combined with the dining room to create an open-plan living kitchen. FIRST FLOOR On the first floor, there are three bedrooms. The largest bedroom is located at the rear and features French doors leading to the balcony. At the front are two bedrooms, one of which includes a built-in wardrobe. The bathroom is equipped with a bathtub, sink, and toilet. SECOND FLOOR The second floor is accessible via a fixed staircase. Here you’ll find two additional bedrooms, both with dormer windows, as well as various storage areas. This floor offers plenty of potential for expanding living or workspace. GARDEN The backyard is largely paved, with a green strip containing mature plants and a unique, organically shaped pond. At the back of the garden is a detached storage shed, and there is a rear entrance via the back alley. FEATURES Year of construction: 1937 Five bedrooms Backyard with pond, storage shed, and rear access Original details such as bay window and panel doors Energy label C Spacious basement Lots of potential to modernize according to your own taste

Prêt immobilier berekenen

€ 539.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 551.630

3,04%

Annuellement

%

€ 26.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 539.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
147 m²
Superficie du terrain
121 m²
Contenu
522 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1937
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel, eigendom
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
07-08-2025
Date de vente
19-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5613

Google Maps

Aperçu géographique Eindhoven

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Eindhoven

Chiffres de logement et de quartier dans Eindhoven

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Eindhoven. En 2026 étaient 249.873 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 391.000.

Résidents

249.873

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 391.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

18.880

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Eindhoven
Année Résidents
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Eindhoven
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Niveau d'enseignement

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Origine des habitants (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

34.103

Étiquette C

29.742

Étiquette B

19.304

Étiquette D

11.177

Étiquette E

9.327

Étiquette F

6.306

Étiquette A+

5.788

Étiquette G

4.088

Étiquette A++

3.731

Étiquette A+++

2.635

Étiquette A++++

578

Étiquette A+++++

42

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Eindhoven
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.650

Huurwoning

Gaz: 670 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.740

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.710

Tussenwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.450

Vrijstaande woning

Gaz: 1.400 • Électricité: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.210 • Électricité: 3.250

Activité dans Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Nombre total d'établissements: 33.545

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Eindhoven
Période Délits
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Eindhoven.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Eindhoven

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer maisons in Eindhoven

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.