Aller directement au contenu
Logo de Herman Van As Makelaardij

Burg ten Veldestr 41

8281ZN Genemuiden • Overijssel

Vendu

€ 229.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 235.430

Prix d'achat /m²: € 3.053

Galerie de photos

Description

Sfeervolle binnenstadswoning met hoog plafond, zonnige tuin én dakterras in hartje Genemuiden Welkom aan de Burg. ten Veldestraat 41 in Genemuiden! Ben je op zoek naar een karaktervolle woning met veel leefcomfort? Deze leuke binnenstadswoning ligt op loopafstand van het centrum van Genemuiden en alle dagelijkse voorzieningen. Een fijne plek waar sfeer en praktisch wonen perfect samenkomen! Hoog plafond & warme sfeer De doorzonwoonkamer is direct een blikvanger: dankzij het mooie hoge plafond voelt de ruimte heerlijk ruimtelijk aan, terwijl de schouw zorgt voor extra gezelligheid. De half open keuken is netjes uitgevoerd in hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken/het achterportaal met toiletruimte. Fijn buitenleven Naast het dakterras beschikt de woning over een zonnige achtertuin met achterom — een heerlijke plek om te ontspannen of gezellig buiten te zitten. Parkeren kan zowel in de straat als op het pleintje achter de woning. Comfort & isolatie De woning beschikt over volledig dubbel glas en is deels voorzien van triple glas. Verder is er gedeeltelijke dakisolatie aanwezig en zorgt de combiketel voor aangenaam wooncomfort. Wonen in Genemuiden Met winkels zoals HEMA en Kruidvat, restaurants, bibliotheek ’t Olde Staduus, supermarkten en de jachthaven op loopafstand, woon je hier midden in het gemak. Sportclubs, scholen, een sporthal en een binnenzwembad zijn eveneens dichtbij. Kenmerken • Type woning: Binnenstadswoning • Bouwjaar: 1920 • Perceeloppervlakte: ca. 79 m² • Woonoppervlakte: ca. 75 m² • Inhoud: ca. 275 m³ • Aantal slaapkamers: 2 • Buitenruimte: zonnige tuin + ruim dakterras • Isolatie: volledig dubbel glas | deels triple glas | gedeeltelijke dakisolatie • Verwarming: combiketel • Parkeren: in de straat & achter de woning op pleintje Indeling Begane grond: Entree met hal, meterkast, doorzonwoonkamer, half open keuken met inbouwapparatuur, bijkeuken/achterportaal met toiletruimte. 1e verdieping: Ruime overloop met toegang tot het riante dakterras, 2 slaapkamers waarvan één met vlizotrap naar de bergzolder, en een ruime badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en tweede toilet. Vraagprijs: € 229.000,- k.k. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 229.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 235.430

2,78%

Annuellement

%

€ 11.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 229.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
75 m²
Superficie du terrain
79 m²
Contenu
275 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
13 m²
Espace de stockage externe
4 m²
Aire de la cour arrière
26 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1920
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak
Isolation
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaiillant (2006)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
28-10-2025
Date de vente
25-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8281

Google Maps

Localisation de Genemuiden

Explorez Genemuiden et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Genemuiden

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Genemuiden. En 2025 étaient 10.535 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 343.132.

Résidents

10.535

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 343.132

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.099

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

173

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Genemuiden
Année Résidents
2021 10.370
2022 10.380
2023 10.485
2024 10.495
2025 10.535

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Genemuiden
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 245.132
2022 EUR 271.707
2023 EUR 306.698
2024 EUR 323.720
2025 EUR 343.132

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.620 0-15: 2.320 15-25: 1.635 25-45: 2.590 45-65: 2.370

Niveau d'enseignement

Hoger

1.000

Praktisch

3.050

Middelbaar

3.340

Origine des habitants (2025)

Europa

415

Nederland

9.815

Buiten Europa

305

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 777
Appartementen 501
Tussenwoningen 1.397
Vrijstaande woningen 608
Twee-onder-één-kap woningen 689

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 93
1900 tot 1925 205
1925 tot 1950 239
1950 tot 1970 686
1970 tot 1980 728
1980 tot 1990 550
1990 tot 2000 636
2000 tot 2010 390
2010 tot 2020 273
2020 en later 230

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.071

Étiquette B

811

Étiquette A

782

Étiquette F

320

Étiquette D

301

Étiquette E

181

Étiquette G

177

Étiquette A+

73

Étiquette A+++

63

Étiquette A++

57

Étiquette A++++

27

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Genemuiden
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.433 3.227
2021 1.613 3.246
2022 1.275 3.071
2023 1.043 2.933
2024 1.015 3.020

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.082 • Électricité: 2.761

Huurwoning

Gaz: 848 • Électricité: 1.990

Koopwoning

Gaz: 1.099 • Électricité: 3.198

Appartement

Gaz: 567 • Électricité: 1.776

Tussenwoning

Gaz: 941 • Électricité: 2.582

Vrijstaande woning

Gaz: 1.478 • Électricité: 4.343

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.159 • Électricité: 3.366

Activité dans Genemuiden (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 100
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Nombre total d'établissements: 1.325

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Genemuiden
Période Délits
jan 2025 21
jan 2026 7
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 9
mrt 2025 12
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 11
okt 2025 18
sep 2024 14
sep 2025 16

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Genemuiden.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Genemuiden

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Genemuiden?

Genemuiden telt in 2025 ongeveer 10.535 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden is in 2025 circa € 343.132.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden ligt rond € 27.099 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Genemuiden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 173 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Genemuiden?

In Genemuiden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.397 woningen.

Meer maisons in Genemuiden

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.