Aller directement au contenu
Logo de Bart Jansen Makelaars

De Savornin Lohmanlaan 15

3843VA Harderwijk • Gelderland

Vendu

€ 515.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 527.150

Prix d'achat /m²: € 4.401

Galerie de photos

De Savornin Lohmanlaan 15 Harderwijk
Photo 40

Description

Aangeboden wordt een instapklare 2-onder-1-kapwoning met een geïsoleerde garage/bijkeuken, vrijstaande berging en 12 zonnepanelen! Dit alles is gelegen aan een rustige straat op een mooie kavel van 239 m². De woonkamer heeft een strakke afwerking met stucwerk, spotjes, een doorlopende houten vloer en een uitstekende lichtinval door de grote raampartijen en openslaande deuren naar de tuin. Aan de achterzijde is een uitbouw gedaan, waardoor er goede ruimtes zijn ontstaan voor het zitgedeelte en de eethoek. De eigentijdse, lichte, open keuken is tuingericht met allerhande inbouwapparatuur en ideaal is de ruime bijkeuken met wasmachineaansluiting en een doorgang naar de garage. De garage (21 m²) is zo goed als volledig geïsoleerd, uitgerust met een vliering, water en makkelijk is de loopdeur om de fiets binnen te zetten. De garage heeft diverse mogelijkheden zoals een praktijk aan huis, bergruimte of het kan dienen als hobbyruimte. In de hal bevindt zich de kelderkast en het toilet (wandcloset) met natuurstenen fonteintje. Op de 1e verdieping zijn twee ruim opgezette slaapkamers en een bergkast. In 2022 zijn de 2 toiletten en de badkamer gerenoveerd. De moderne badkamer beschikt nu over vloerverwarming, spotjes, een dubbel wastafelmeubel met natuursteenblad, een ligbad en riante inloopdouche met inbouwkranen en regendouche. Erg prettig is het separate toilet (wandcloset) op de verdieping met natuurstenen fonteintje. Door de gerealiseerde nokverhoging en dakkapel op de 2e verdieping is hier een 3e slaapkamer aanwezig en aan de schuine kanten bevindt zich veel bergruimte. Met een paar aanpassingen kan er zelfs een 4e slaapkamer gerealiseerd worden! De tuin heeft uitstekende afmetingen van circa 11,34 meter x 10,54 meter en is recent aangelegd. Verder heeft de tuin de ligging op het noorden waardoor er altijd een plekje in de zon of schaduw is en biedt de tuin veel privacy. De vrijstaande berging (6 m²) is ideaal voor bijvoorbeeld lounge set kussens, de BBQ of tuingereedschap. De voorkant is functioneel ingericht met een eigen oprit voorzien van laadpaal en ook is er voldoende mogelijkheid om op gemeentegrond te parkeren. Voordelen zijn dat je langs de woning heen kunt lopen naar de achtertuin en je een mooie afstand hebt vanaf de weg door de groenstrook. De locatie is perfect. Dichtbij scholen, sportaccommodaties, winkelvoorzieningen en uitvalswegen. Natuurlijk wordt de woning verwarmd middels cv-ketel, maar is er ook gedacht aan comfort. Op elke verdieping is een airco geplaatst die kan koelen en verwarmen. Dit gecombineerd met de 12 zonnepanelen op het dak en de energiebesparende voorzieningen die zijn gedaan brengt de energierekening flink omlaag. Dit alles heeft dan ook geresulteerd in een energielabel C! Een ander groot pluspunt is dat alle kozijnen op de 1e en 2e verdieping vervangen zijn naar kunststof en de houten delen en kozijnen in april van dit jaar zijn geschilderd door een professional. Dan de cijfers; het woonoppervlak bedraagt 117 m² en de inhoud van de woning is 477 m³. De overig inpandige ruimte bedraagt 21 m², de gebouw gebonden buitenruimte is 4 m² en de externe bergruimte meet een oppervlakte van 6 m². Kom je ook kijken naar deze instapklare woning? Wij leiden je graag rond en vertellen je graag meer over deze heerlijke woning! INDELING Begane grond: Hal, toilet, kelderkast, woonkamer met open keuken, bijkeuken, garage met vliering. 1e Verdieping: Overloop, 2 slaapkamers, badkamer, toilet, bergruimte. 2e Verdieping: Overloop, 3e slaapkamer, stookruimte, bergruimte. Aanvaarding: in overleg. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 515.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 527.150

3,04%

Annuellement

%

€ 25.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 515.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
117 m²
Superficie du terrain
239 m²
Contenu
477 m³
Autre espace intérieur
21 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
120 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1959
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel, mogelijkheid voor open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2020)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
08-11-2025
Date de vente
02-03-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en vloerverwarming

Équipements de garage

Vliering, elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3843

Google Maps

Carte de Harderwijk

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Harderwijk

Chiffres de logement et de quartier dans Harderwijk

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Harderwijk. En 2025 étaient 46.495 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 393.126.

Résidents

46.495

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 393.126

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 24.263

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.923

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Harderwijk
Année Résidents
2021 45.480
2022 45.510
2023 45.475
2024 45.945
2025 46.495

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Harderwijk
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 280.664
2022 EUR 309.114
2023 EUR 370.493
2024 EUR 380.488
2025 EUR 393.126

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 9.275 0-15: 7.650 15-25: 5.535 25-45: 11.730 45-65: 12.300

Niveau d'enseignement

Hoger

10.320

Praktisch

9.490

Middelbaar

14.510

Origine des habitants (2025)

Europa

2.465

Nederland

36.280

Buiten Europa

7.765

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.463
Appartementen 7.654
Tussenwoningen 8.068
Vrijstaande woningen 1.274
Twee-onder-één-kap woningen 1.111

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 33
1700 tot 1900 206
1900 tot 1925 437
1925 tot 1950 771
1950 tot 1970 4.102
1970 tot 1980 2.380
1980 tot 1990 2.231
1990 tot 2000 1.996
2000 tot 2010 2.355
2010 tot 2020 1.195
2020 en later 920

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

6.906

Étiquette C

4.968

Étiquette B

3.569

Étiquette D

1.386

Étiquette E

1.239

Étiquette F

910

Étiquette A+

725

Étiquette G

585

Étiquette A+++

511

Étiquette A++

437

Étiquette A++++

420

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Harderwijk
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.693
2021 1.224 2.720
2022 959 2.553
2023 819 2.433
2024 785 2.472

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 985 • Électricité: 2.736

Huurwoning

Gaz: 679 • Électricité: 1.969

Koopwoning

Gaz: 932 • Électricité: 2.760

Appartement

Gaz: 580 • Électricité: 1.845

Tussenwoning

Gaz: 851 • Électricité: 2.475

Vrijstaande woning

Gaz: 1.386 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.076 • Électricité: 3.210

Activité dans Harderwijk (2025)

Handel en HORECA 1.090
Nijverheid en energie 825
Zakelijke dienstverlening 1.555
Overheid, onderwijs en zorg 1.195
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 400
Financiele diensten en onroerendgoed 350
Cultuur, recreatie en overige diensten 590

Nombre total d'établissements: 6.060

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Harderwijk
Période Délits
jan 2025 124
jan 2026 144
jul 2025 138
jun 2025 149
mei 2025 165
mrt 2025 259
nov 2024 146
nov 2025 186
okt 2024 142
okt 2025 185
sep 2024 169
sep 2025 148

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Harderwijk.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Harderwijk

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Harderwijk?

Harderwijk telt in 2025 ongeveer 46.495 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Harderwijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Harderwijk is in 2025 circa € 393.126.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Harderwijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Harderwijk ligt rond € 24.263 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Harderwijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.923 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Harderwijk?

In Harderwijk komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.068 woningen.

Meer maisons in Harderwijk

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.