Aller directement au contenu
Logo de Lamberink Makelaars & Adviseurs

Burgemeester Kuperusplein 165

8442CL Heerenveen • Fryslân

Vendu

€ 450.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 460.850

Prix d'achat /m²: € 3.409

Galerie de photos

Description

Unieke kans om te wonen in een penthouse in het centrum van Heerenveen! Welkom in het bruisende hart van Heerenveen! Op een toplocatie, pal aan het levendige Burgemeester Kuperusplein, staat dit instapklare penthouse dat stadse gezelligheid moeiteloos combineert met modern wooncomfort en hoogwaardige afwerking. HET APPARTEMENT In het centrum van Heerenveen bevindt zich dit lichte en zeer complete appartement met een royale living, drie slaapkamers, een luxe badkamer, een separaat toilet, een eigen parkeerplaats én een inpandige berging in de parkeerkelder. Het appartement is voorzien van een moderne keukenopstelling en beschikt over luxe afwerkingsdetails. Denk hierbij aan chique vloeren, smaakvolle wandafwerking, zonwering en een badkamer die is ingericht met hoogwaardige materialen en een moderne uitstraling. Elk detail is met zorg gekozen om een comfortabel en sfeervol geheel te creëren. Dankzij de grote raampartijen geniet u van veel natuurlijk licht en een fraai uitzicht over het stadsleven. DE LOCATIE De plek had niet beter gekund – het centrum van Heerenveen, met al haar voorzieningen, bevindt zich letterlijk om de hoek. Het appartement maakt deel uit van het ABC-complex, dat samen met het Gashoudersplein en het Ernst van Harenplein een belangrijk onderdeel vormt van de centrumvisie rondom het Burgemeester Kuperusplein. Momenteel wordt volop gewerkt aan de herinrichting van deze stadszijde: meer groen, een vernieuwde Albert Heijn en de bouw van een iconische woontoren staan op de planning. Dit alles draagt bij aan een nog aantrekkelijker woon- en leefklimaat. Kijk voor meer informatie op het wereldwijde web met de zoekterm ‘Programma centrum Heerenveen’. Kortom: wilt u veilig, comfortabel, zorgeloos, licht en ruim wonen op een prachtige locatie met alle voorzieningen binnen handbereik? Maak dan snel een afspraak met de makelaar en laat u verrassen door dit schitterende appartement! INDELING: Begane grond; centrale entree met intercom, lift, trappenhuis en toegang tot de eigen berging en parkeerplaats in de parkeerkelder.   Eerste verdieping: entree, hal, toiletruimte met wandcloset en fonteintje. De servicekast biedt plaats aan de wasmachine en droger. Dankzij de goede zonligging is de living heerlijk licht. Deze ruimte staat in directe verbinding met de loggia en de keuken. De loggia vormt een echte verlenging van de woonkamer en kan het gehele seizoen worden gebruikt. De moderne 'L vormige' keukenopstelling is voorzien van inbouwapparatuur. Maar liefst drie slaapkamers, een nette badkamer en een keurige toiletruimte maken de woning helemaal compleet.   Een actieve vereniging van eigenaren verzorgt aan de hand van een gedegen planning het appartementencomplex. De maandelijkse bijdrage voor de woning, de berging en de parkeerplaats is €305,97    BIJZONDERHEDEN: - Instapklaar penthouse; - Chique vloeren; - Complete en moderne badkamer; - Nette wandafwerking; - Aanvaarding op korte termijn mogelijk; - Projectnotaris van toepassing (keuze aan de verkoper); - De verkoper heeft de woning zelf niet bewoond; Toelichting meting gebruiksoppervlakte Onze meetinstructie is gebaseerd op NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Prêt immobilier berekenen

€ 450.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 460.850

2,78%

Annuellement

%

€ 22.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 450.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, penthouse

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
132 m²
Contenu
438 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
24 m²
Espace de stockage externe
14 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1991
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR CV ketel (gas gestookt combiketel, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Parkeerkelder

Planification

Proposé depuis
19-06-2025
Date de vente
24-02-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8442

Google Maps

Carte de Heerenveen

Explorez Heerenveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Heerenveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heerenveen. En 2025 étaient 31.305 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 304.000.

Résidents

31.305

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 304.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.450

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heerenveen
Année Résidents
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heerenveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Niveau d'enseignement

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Origine des habitants (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.659

Étiquette C

3.786

Étiquette B

2.964

Étiquette D

1.085

Étiquette G

921

Étiquette E

868

Étiquette F

434

Étiquette A+++

420

Étiquette A+

404

Étiquette A++

206

Étiquette A++++

89

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heerenveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.320

Huurwoning

Gaz: 670 • Électricité: 1.740

Koopwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.720

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.560

Tussenwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.200

Vrijstaande woning

Gaz: 1.190 • Électricité: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 960 • Électricité: 2.580

Activité dans Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Nombre total d'établissements: 4.245

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heerenveen
Période Délits
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heerenveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heerenveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer maisons in Heerenveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.