Aller directement au contenu
Logo de Monique Facchin Makelaars & Taxateurs

Heinkenszandseweg 72

4451NX Heinkenszand • Zeeland

Vendu

€ 399.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 408.830

Prix d'achat /m²: € 4.156

Galerie de photos

Description

Monique Facchin makelaars & taxateurs mag u deze tè leuke en charmante, vrijstaande woning aanbieden, gelegen op maar liefst 515 m² grond. Deze woning is ideaal gelegen voor wie rustig wilt wonen, maar toch alle voorzieningen binnen handbereik wilt hebben. De diverse voorzieningen zoals supermarkten, restaurants, drogisterij, bakker, diverse winkeltjes, basisscholen én een wekelijkse markt zijn op korte afstand gelegen. Aan de achterzijde biedt dit leuke object een vrij uitzicht op een boomgaard en er is een ruime schuur aanwezig (verdeeld in drie compartimenten) ideaal voor opslag, hobby of werk aan huis. Indeling Begane grond: Hal met vernieuwde meterkast, sfeervolle woonkamer met balkenplafond en een houtkachel die zorgdraagt voor een huiselijke sfeer tijdens de koudere maanden. De moderne woonkeuken is in 2025 vernieuwd en beschikt over diverse inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken loopt u via de openslaande tuindeuren direct de tuin in. Via een tussenportaal met praktische vaste kastenwand met opstelling c.v.-combiketel is er toegang tot de verzorgde en compleet uitgevoerde badkamer v.v. ligbad, inloopdouche en een badmeubel met dubbele wastafel. In de praktische bijkeuken is een extra keukenblok geplaatst, wat zorgdraagt voor extra opbergruimte en gebruiksgemak, tevens bevindt zich hier een moderne toiletruimte en wasmachine- en drogeropstelling en is er ook van hieruit toegang tot de tuin. Eerste verdieping ruime overloop met wasmeubel (momenteel niet aangesloten) er zijn drie slaapkamers aanwezig (2 kamers van ca. 10 m² en de middelste slaapkamer is ca. 7 m²). Deze slaapkamers zijn compact van formaat, maar functioneel. Tuin De zonnige, diepe tuin biedt rust en ruimte en de aanwezige kippenren geeft een extra landelijk gevoel voor liefhebbers van het buitenleven. De ruime schuur van ca.37 m² biedt diverse mogelijkheden. De schuur heeft wat achterstallig onderhoud. Bijzonderheden • Nieuwe kunststof kozijnen t.p.v. de woonkamer aan de voorzijde. • Nagenoeg volledig geïsoleerd (energielabel B). • Nieuwe tuinpoort. • In 2021 is het dubbel glas vernieuwd op de verdieping. • De dakkapellen zijn bekleed met kunststof (onderhoudsvrij). • De zonnige tuin is gelegen op het zuiden. • C.v.-combiketel (bouwjaar 2023).

Prêt immobilier berekenen

€ 399.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 408.830

2,78%

Annuellement

%

€ 19.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 399.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
96 m²
Superficie du terrain
515 m²
Contenu
370 m³
Espace de stockage externe
37 m²
Aire de la cour arrière
350 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1930
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en houtkachel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt uit 2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
23-03-2026
Date de vente
04-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4451

Google Maps

Localisation de Heinkenszand

Aperçu spatial du site de travail dans Heinkenszand

Chiffres de logement et de quartier dans Heinkenszand

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heinkenszand. En 2025 étaient 5.590 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 364.000.

Résidents

5.590

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 364.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

103

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heinkenszand
Année Résidents
2021 5.515
2022 5.480
2023 5.555
2024 5.520
2025 5.590

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heinkenszand
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 260.000
2022 EUR 285.000
2023 EUR 320.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 364.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.480 0-15: 830 15-25: 605 25-45: 1.205 45-65: 1.465

Niveau d'enseignement

Hoger

1.120

Praktisch

1.020

Middelbaar

1.910

Origine des habitants (2025)

Europa

410

Nederland

4.800

Buiten Europa

380

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 449
Appartementen 291
Tussenwoningen 655
Vrijstaande woningen 735
Twee-onder-één-kap woningen 403

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 136
1925 tot 1950 122
1950 tot 1970 299
1970 tot 1980 807
1980 tot 1990 319
1990 tot 2000 415
2000 tot 2010 320
2010 tot 2020 182
2020 en later 197

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

898

Étiquette A

710

Étiquette B

487

Étiquette D

238

Étiquette G

194

Étiquette F

92

Étiquette E

76

Étiquette A++++

57

Étiquette A+

37

Étiquette A+++

29

Étiquette A++

10

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heinkenszand
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.160 2.660
2021 1.320 2.810
2022 1.040 2.660
2023 890 2.590
2024 860 2.690

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.320

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.780

Koopwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.900

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.730

Tussenwoning

Gaz: 750 • Électricité: 2.160

Vrijstaande woning

Gaz: 1.150 • Électricité: 3.420

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 880 • Électricité: 2.680

Activité dans Heinkenszand (2025)

Handel en HORECA 125
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 160
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 45
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Nombre total d'établissements: 745

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heinkenszand
Période Délits
jan 2026 8
jul 2025 9
jun 2025 7
mei 2025 7
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 5
nov 2025 8
okt 2024 12
okt 2025 11
sep 2024 7
sep 2025 7

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heinkenszand.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heinkenszand

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heinkenszand?

Heinkenszand telt in 2025 ongeveer 5.590 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heinkenszand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heinkenszand is in 2025 circa € 364.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heinkenszand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heinkenszand ligt rond € 35.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heinkenszand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 103 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heinkenszand?

In Heinkenszand komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 735 woningen.

Meer maisons in Heinkenszand

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.