Aller directement au contenu
Logo de ETS Makelaar

Thorbeckestraat 24

3341XW Hendrik-Ido-Ambacht • Zuid-Holland

Vendu

€ 298.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 305.810

Prix d'achat /m²: € 3.590

Galerie de photos

Description

Starters opgelet! Ben jij op zoek naar een instapklare woning waar je zó in kunt trekken? Dan zou deze sfeervolle maisonnette aan de Thorbeckestraat zomaar jouw nieuwe thuis kunnen worden! De woning is netjes afgewerkt en zal na oplevering snel te betrekken zijn. Wij zetten de belangrijkste pluspunten op een rij; - Moderne inbouwkeuken (2020). - Stijlvolle badkamer (2020). - Luxe toiletruimte met wandcloset. - Cv-ketel én airco vernieuwd in 2020. - Lichte, ruime woonkamer. - Twee slaapkamers op de eerste woonlaag. - Fraai afgewerkte tweede verdieping. - Houten kozijnen met dubbele beglazing. Toplocatie: De ligging is ideaal: op loopafstand vind je het “Waaltje”, natuurgebied de Crezéepolder én het gezellige centrum van Hendrik-Ido-Ambacht. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht in winkelcentrum “De Schoof”. Alles dichtbij en binnen handbereik dus! Kortom: uitstekende uitganspunten voor jouw nieuwe woning. Je bent van harte welkom om te komen kijken! INDELING Begane grond Binnenkomst via het verzorgde portiek met de recent opnieuw beklede trap naar de eerste verdieping. Hier bevindt zich de entree met meterkast. Woonverdieping Hal Vanuit de hal toegang tot de vertrekken: de toiletruimte, twee slaapkamers, de woonkamer en de keuken. Woonkamer (ca. 8,41 x 3,59/2,30 m) Heerlijk lichte doorzonwoonkamer, voorzien van airco. Het zitgedeelte ligt aan de voorzijde, de eethoek aan de achterzijde. In het midden van de kamer vind je de trapopgang naar de zolderverdieping. Keuken (ca. 3,62 x 1,80 m) Aan de achterzijde tref je de luxe keukenopstelling uit 2020, met een contrasterend werkblad en volop kastruimte. De keuken is compleet uitgerust met inbouwapparatuur: vaatwasser, gaskookplaat, afzuigkap, koelkast met vriezer, combi-oven en een Quooker. De vloer is afgewerkt met tegels en het plafond met dimbare spots. Vanuit de keuken stap je zo het zonnige balkon op (ca. 3,39 x 1,16 m). Badkamer (ca. 2,27 x 1,30 m) Direct naast de keuken ligt de moderne badkamer (2020). Voorzien van luxe wand- en vloertegels, een inloopdouche met glazen wand, een wastafelmeubel en dimbare verlichting. Slaapkamer 1 (ca. 3,52 x 3,15 m) Ruime kamer, gelegen aan de voorzijde. Slaapkamer 2 (ca. 3,62 x 2,27 m) Volwaardige slaapkamer aan de achterzijde, voorzien van een vaste kast. Zolderverdieping Via de vaste trap in de woonkamer bereik je de ruime voorzolder met veel bergruimte achter de knieschotten – ideaal als hobbyruimte. Het achterste deel is ingericht als slaapkamer. Ook bevindt zich hier een vaste kast met de cv-opstelling (Remeha, 2020). Dankzij drie dakvensters is er volop daglicht. Berging Op loopafstand ligt de stenen berging (ca. 2,78 x 1,97 m). BIJZONDERHEDEN - Houten kozijnen met dubbele beglazing. - Cv-ketel Remeha 2020. - Airconditioning Mitsubishi 2020. - VvE-bijdrage: ca. € 59,- per maand. - Oplevering in overleg. In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule opgenomen: Het is koper bekend dat de onroerende zaak meer dan 60 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij nieuwe woningen. In afwijking van artikel 6.3 van deze koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW komt het geheel of ten dele ontbreken van één of meer eigenschappen van de onroerende zaak voor normaal en bijzonder gebruik en het eventueel anderszins niet-beantwoorden van de zaak aan de overeenkomst als gevolg van genoemde ouderdom voor rekening en risico van koper. Nadrukkelijk vermelden wij dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd. Aan deze gegevens kunnen derhalve geen rechten worden ontleend en zijn wijzigingen voorbehouden. De vermelde afmetingen zijn lengte/ diepte x breedte (bezien vanuit het binnentreden van een ruimte). De vermelde afmetingen/ oppervlakten in deze informatie zijn gemeten op basis van de BBMI (Branche Brede Meetinstructie). De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoer en van de meting. Let op! De foto’s in deze verkooppresentatie zijn genomen met een groothoeklens. Voor verkrijging van een reële indruk van de ruimten dient u de foto’s te spiegelen aan de vermelde afmetingen! Indien er plattegronden aan deze brochure zijn toegevoegd, houdt u er dan rekening mee dat deze plattegronden slechts een indicatie geven van de indeling. Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 van het Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ondertekende koopovereenkomst.

Prêt immobilier berekenen

€ 298.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 305.810

2,78%

Annuellement

%

€ 14.900

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 298.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, maisonnette (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher

Surfaces et volumes

Superficie habitable
83 m²
Contenu
338 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
1954
Mode de construction
Bestaande bouw
Label\u00e9nergie
C

Planification

Proposé depuis
03-09-2025
Date de vente
18-10-2025

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3341

Google Maps

Localisation de Hendrik-Ido-Ambacht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Hendrik-Ido-Ambacht

Chiffres de logement et de quartier dans Hendrik-Ido-Ambacht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hendrik-Ido-Ambacht. En 2026 étaient 33.107 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 443.000.

Résidents

33.107

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 443.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.093

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hendrik-Ido-Ambacht
Année Résidents
2022 31.663
2023 32.183
2024 32.689
2025 32.859
2026 33.107

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hendrik-Ido-Ambacht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 308.000
2022 EUR 336.000
2023 EUR 394.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 443.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 5.777 0-15: 6.552 15-25: 3.912 25-45: 8.257 45-65: 8.361

Niveau d'enseignement

Hoger

29

Praktisch

25

Middelbaar

46

Origine des habitants (2025)

Europa

1.744

Nederland

26.610

Buiten Europa

4.505

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.364
Appartementen 3.322
Tussenwoningen 6.085
Vrijstaande woningen 930
Twee-onder-één-kap woningen 840

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 62
1900 tot 1925 113
1925 tot 1950 353
1950 tot 1970 2.629
1970 tot 1980 1.316
1980 tot 1990 1.580
1990 tot 2000 775
2000 tot 2010 2.507
2010 tot 2020 1.018
2020 en later 998

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.285

Étiquette C

2.993

Étiquette B

1.762

Étiquette D

845

Étiquette E

836

Étiquette A+

392

Étiquette F

373

Étiquette A++

363

Étiquette G

319

Étiquette A+++

227

Étiquette A+++++

31

Étiquette A++++

26

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hendrik-Ido-Ambacht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.030 2.960
2021 1.160 3.040
2022 880 2.850
2023 760 2.670
2024 730 2.730

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.890

Huurwoning

Gaz: 600 • Électricité: 1.910

Koopwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.970

Appartement

Gaz: 540 • Électricité: 1.900

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.610

Vrijstaande woning

Gaz: 1.290 • Électricité: 4.510

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 900 • Électricité: 3.510

Activité dans Hendrik-Ido-Ambacht (2025)

Handel en HORECA 630
Nijverheid en energie 540
Zakelijke dienstverlening 1.025
Overheid, onderwijs en zorg 535
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 455
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 300

Nombre total d'établissements: 3.745

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hendrik-Ido-Ambacht
Période Délits
jan 2025 109
jan 2026 78
jul 2025 110
jun 2025 70
mei 2025 77
mrt 2025 100
nov 2024 89
nov 2025 90
okt 2024 114
okt 2025 95
sep 2024 72
sep 2025 77

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hendrik-Ido-Ambacht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hendrik-Ido-Ambacht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hendrik-Ido-Ambacht?

Hendrik-Ido-Ambacht telt in 2026 ongeveer 33.107 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hendrik-Ido-Ambacht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hendrik-Ido-Ambacht is in 2025 circa € 443.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hendrik-Ido-Ambacht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hendrik-Ido-Ambacht ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hendrik-Ido-Ambacht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.093 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hendrik-Ido-Ambacht?

In Hendrik-Ido-Ambacht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.085 woningen.

Meer maisons in Hendrik-Ido-Ambacht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.