Aller directement au contenu
Logo de Hofstede & Kamp Makelaars

Oldenzaalsestraat 381

7557GM Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 320.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 328.250

Prix d'achat /m²: € 3.555

Galerie de photos

Description

Halfvrijstaande woning met aangebouwde garage Op een fijne hoeklocatie, op korte afstand van het centrum, scholen, supermarkten en de uitvalswegen, staat deze keurig onderhouden gezinswoning met aangebouwde stenen garage en praktische (fietsen)bergingen. Dankzij de hoekligging is er extra ruimte om de woning en geniet je binnen van een heerlijke doorzonwoonkamer met grote raampartijen. De combinatie van energielabel B, 8 zonnepanelen (2022) en rolluiken op de verdieping maakt het wonen comfortabel. De woning beschikt over een ruime voortuin, een zijstrook en een zonnige achtertuin met terras en borders. Door de gunstige ligging is er veel privacy en zijn er meerdere zitplekken om van de zon te genieten. Parkeren kan in de garage met elektrische roldeur en in de straat is ruim voldoende openbare parkeergelegenheid. Begane grond: entree in de hal met meterkast, toiletruimte met fonteintje en praktische trapkast. De doorzonwoonkamer is prettig licht, met een vrij uitzicht aan de voorzijde en ruimte voor een royale zit- én eethoek. De afgesloten keuken is opgesteld langs twee wanden en voorzien van diverse kasten en inbouwapparatuur. Via de keuken is er toegang tot de achtertuin, de berging en de garage, ideaal voor de dagelijkse boodschappen en fietsen. 1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers, waarvan één met vaste kastenwand. De badkamer is uitgevoerd met wastafel, toilet en douchecabine. Op deze verdieping zijn de kunststof kozijnen uitgerust met rolluiken voor extra comfort. 2e verdieping: vaste trap naar de zolderverdieping. Hier bevindt zich een open ruimte met mogelijkheid voor een 4e (slaap)kamer met dakraam en bergruimte achter de knieschotten. De open opzet maakt het tevens een fijne plek voor een werk- of hobbykamer. Bijzonderheden: * Het bouwjaar van de woning is 1968; * Het woonoppervlakte bedraagt ca. 90m²; * De inhoud van de woning bedraagt ca 385m³; * De perceeloppervlakte bedraagt ca. 263 m²; * Met energielabel B; * Met spouwmuurisolatie; * Met kunststof kozijnen rondom; * Met bovenverdieping voorzien van rolluiken; * Met 8 zonnepanelen, geplaatst 2022; * Met 3 slaapkamers en een 4e mogelijk; * Met onderhoudsvrije tuin; * Met garage met elektrische deur, water en elektra. * Met 2 extra bergingen. Belangrijke informatie: * De woning wordt aangeboden met een bouwtechnisch rapport. * In de koopakte zal een ouderdomsclausule worden opgenomen; * Een bankgarantie/waarborgsom van 10% van de koopsom is vereist. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 320.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 328.250

2,78%

Annuellement

%

€ 16.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 320.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
90 m²
Superficie du terrain
263 m²
Contenu
385 m³
Autre espace intérieur
13 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
8 m²
Espace de stockage externe
30 m²
Aire de la cour arrière
73 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1968
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Label\u00e9nergie
NIET BESCHIKBAAR

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
31-10-2025
Date de vente
25-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7557

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.