Aller directement au contenu
Logo de Twentehuis

Pierre Monteuxstraat 53

7558EE Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 295.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 302.750

Prix d'achat /m²: € 2.286

Galerie de photos

Description

Ben je op zoek naar een ruime en energiezuinige gezinswoning in een fijne, groene en kindvriendelijke wijk? Dan is dit huis aan de Pierre Monteuxstraat in Hengelo misschien wel precies wat je zoekt! Deze tussenwoning heeft maar liefst 129 m² woonoppervlakte, met een royale woonkamer, halfopen keuken, een aangebouwde overkapping en in totaal 4 slaapkamers (en zelfs de mogelijkheid voor een 5e). De kunststof kozijnen met HR++ beglazing en bijna volledige isolatie zorgen voor een gunstig energielabel B. De diepe achtertuin op het zuidwesten maakt het plaatje compleet – hier geniet je de hele dag van de zon. Rustig gelegen aan een voetgangerspad aan de voorzijde maar ook bereikbaar met de auto via de algemene parkeerplaats aan de achterzijde. De woning Bij binnenkomst kom je in de hal met toilet, meterkast en trapopgang. De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote ramen en openslaande deuren naar de tuin. De halfopen keuken sluit er mooi op aan en onder de overkapping geniet je van het buitenleven – zelfs tot ver in het najaar. Op de eerste verdieping vind je drie volwaardige slaapkamers en een nette badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet. De tweede verdieping biedt nog een ruime slaapkamer, wasruimte en veel extra bergruimte Ook is hier eenvoudig een vijfde slaapkamer, thuiskantoor of hobbykamer te realiseren. De tuin De achtertuin is lekker diep en gunstig gelegen op het zuidwesten, dus altijd een plek in de zon. Achter in de tuin staat een stenen berging en via de achterom loop je zo naar de parkeerplaatsen. De omgeving De woning ligt in de populaire wijk *Hasseler Es*, een rustige en groene woonwijk met volop voorzieningen in de buurt. Winkelcentrum Hasselo ligt om de hoek voor al je dagelijkse boodschappen. Scholen, sportverenigingen en speelplekken zijn op loop- of fietsafstand bereikbaar. Ook de bereikbaarheid is uitstekend met goede busverbindingen en snelle toegang tot de A1 en A35. Bijzonderheden: - Bouwjaar 1978 - Woonoppervlakte ca. 129 m² - Perceel 143 m² - Energielabel B (geldig t/m 2035) - 4 slaapkamers (5 mogelijk) - Zonnige tuin op het zuidwesten - Voorzien van HR++ glas, dak- en muurisolatie - Kunststof kozijnen - Vrijstaande stenen berging - Aanvaarding in overleg Kortom: een instapklare, ruime woning op een rustige maar centrale plek in Hengelo. Kom snel kijken en laat je verrassen door de ruimte en mogelijkheden van deze fijne gezinswoning! Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. In de koopakte zal een deponering van 10 % waarborgsom of bankgarantie door de koper worden opgenomen. Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing. Voor woningen gebouwd voor 1993 is de asbestclausule van toepassing.

Prêt immobilier berekenen

€ 295.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 302.750

2,78%

Annuellement

%

€ 14.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 295.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
129 m²
Superficie du terrain
143 m²
Contenu
457 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
19 m²
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
80 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1978
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
03-10-2025
Date de vente
21-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7558

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.