Aller directement au contenu
Logo de CLAVEM MAKELAARS

Johanna van Brabantlaan 16

5081SE Hilvarenbeek • Noord-Brabant

€ 715.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 731.150

Prix d'achat /m²: € 4.039

Galerie de photos

Description

Op een uitstekend gesitueerd perceel van maar liefst 570 m² is deze zeer verrassende, uitgebouwde en verbouwde twee-onder-één-kap woning gelegen met een slaap- en badkamer op de begane grond alsmede nog 3 grote slaapkamers en een 2e badkamer op de verdieping. De aanwezigheid van een extra werk-/speelkamer op de begane grond maakt het geheel compleet voor degenen die ruimte wensen. De woning is de afgelopen jaren grondig verduurzaamd en volledig van het gas af! Zo zijn er o.a. 29 zonnepanelen geplaatst, is er een warmtepomp met twee boilers aanwezig, is het dak van de hoofdbouw extra geïsoleerd en zijn de spouwmuren nageïsoleerd. De woning heeft dan ook een energielabel A+. Het betreft een woning die bij binnenkomst zal verrassen qua ruimte, licht, duurzaamheid en indeling! BEGANE GROND: Hal/entree met de bordestrap naar de verdieping, de vernieuwde meterkast en een aparte garderobe-hoek. Vanuit de hal is de kelder toegankelijk met de nodige provisieruimte. De zeer ruime woonkamer met airco is aan de achterzijde gelegen en is gericht op de tuin. De tuindeuren bieden hier dan ook zicht op en toegang tot de achtertuin. Een grote lichtstraat zorgt voor nog meer lichtinval. De open keuken staat centraal in de woning en is voorzien van een parallel opstelling met een kookeiland. Deze keuken is zeer compleet uitgerust met een inductie-kookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer, stoomoven, combi-magnetron, Quooker en vaatwasser. De werkbladen zijn van natuursteen. Aan de voorzijde van de woning ligt een werk-/speelkamer, die middels schuifdeuren is afgesloten van de woonkamer. Hier zorgt de vaste kastenwand rondom de schuifdeuren voor de nodige bergruimte. Via een tussenportaal is de slaapkamer toegankelijk alsmede de inpandige berging en het toilet. Het recent compleet vernieuwde toilet is deels betegeld en voorzien van een wandcloset en fontein. De slaapkamer met airco, die volledig op de achtertuin is gesitueerd, is ruim en licht. Deze kamer beschikt over een eigen, vernieuwde badkamer-en-suite met ruime douche, ligbad en een vaste wastafel met meubel. De inpandige berging heeft een vaste kastenwand met daarin o.a. de opstelplaats voor de wasmachine- en droger en de opstelling van de boiler. De berging is verwarmd. De gehele begane grond is afgewerkt met strakke, stucwerk wanden en stucwerk plafonds. Op diverse plaatsen zijn verlichtingspunten in de wanden gemaakt en zijn spots ingebouwd in de plafonds. Ter plaatse van de woonkamer, de speel-/werkkamer en de slaapkamer liggen massief eiken vloerdelen. De hal, keuken, het portaal, het toilet en de badkamer zijn afgewerkt met hardstenen vloeren, deels in combinatie met vloerverwarming. EERSTE VERDIEPING: Via de overloop zijn de drie slaapkamers, de badkamer en de vaste kast toegankelijk. Ook is hier de vlizotrap gemaakt naar de bergzolder. De twee ruime slaapkamers aan de achterzijde zijn beiden voorzien van een dakkapel met een screen en airco. Verder zijn de kamers voorzien van cai aansluitingen. De derde slaapkamer is aan de voorzijde gelegen en is eveneens ruim te noemen. Ook deze kamer heeft een cai aansluiting. De moderne badkamer is aan de voorzijde gelegen en grotendeels betegeld. Deze is uitgerust met een ligbad-/douchecombinatie, een wandcloset en een dubbele wastafel. De overloop en de slaapkamers zijn allen afgewerkt met gelakte, houten vloerdelen. De wanden en plafonds zijn hier strak afgewerkt met stucwerk. TWEEDE VERDIEPING: Via de vlizotrap is de bergzolder toegankelijk. Deze ruimte is geheel nageïsoleerd. BUITEN: Aan de voorzijde bestaat de tuin o.a. uit beukenhagen. De geheel verharde oprit biedt plaats aan 2 auto's. De diepe (ca. 40 meter!) en geheel omsloten achtertuin biedt veel privacy en rust en is optimaal gesitueerd ten opzichte van de zon (West-Zuidwest). De tuin is keurig onderhouden en ingericht met een groot vernieuwd terras direct achter de woning. Grenzend aan de slaapkamer een overdekt terras met lichtstraat en glazen (schuif)wanden. Achter op het perceel nog een houten vlonderterras. Een nieuwe houten tuinberging met elektra zorgt voor de nodige ruimte en er is een eigen grondwaterbron met -pomp. ALGEMEEN: - Zeer verrassend qua ruimte in en om de woning. - Slaap- en badkamer op de begane grond. - Door de jaren heen compleet verbouwd en uitgebouwd; - Volledig van het gas af; - Woning is voorzien van dak-, muur en vloerisolatie alsmede isolerende beglazing; - 29 zonnepanelen, diverse airco's, een warmtepomp en twee boilers; - Veel privacy in de diepe tuin. Uitstekend gesitueerd aan de rand van villawijk Molenakkers met louter vrijstaande woningen op grote percelen!

Prêt immobilier berekenen

€ 715.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 731.150

3,04%

Annuellement

%

€ 35.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 715.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
177 m²
Superficie du terrain
570 m²
Contenu
675 m³
Autre espace intérieur
14 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
15 m²
Espace de stockage externe
21 m²
Aire de la cour arrière
400 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1952
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
02-06-2025
Date de vente
30-07-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, 2 ligbaden, wastafelmeubel, dubbele wastafel, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5081

Google Maps

Hilvarenbeek sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Hilvarenbeek

Chiffres de logement et de quartier dans Hilvarenbeek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hilvarenbeek. En 2025 étaient 8.880 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 460.000.

Résidents

8.880

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 460.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

565

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hilvarenbeek
Année Résidents
2021 8.755
2022 8.765
2023 8.800
2024 8.775
2025 8.880

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hilvarenbeek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 336.000
2022 EUR 379.000
2023 EUR 427.000
2024 EUR 443.000
2025 EUR 460.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.430 0-15: 1.260 15-25: 940 25-45: 1.735 45-65: 2.515

Niveau d'enseignement

Hoger

2.330

Praktisch

1.380

Middelbaar

2.670

Origine des habitants (2025)

Europa

445

Nederland

7.875

Buiten Europa

560

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 712
Appartementen 827
Tussenwoningen 1.146
Vrijstaande woningen 991
Twee-onder-één-kap woningen 689

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 125
1925 tot 1950 252
1950 tot 1970 820
1970 tot 1980 823
1980 tot 1990 759
1990 tot 2000 445
2000 tot 2010 243
2010 tot 2020 473
2020 en later 246

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.149

Étiquette A

1.060

Étiquette B

673

Étiquette D

463

Étiquette F

325

Étiquette A+

281

Étiquette G

240

Étiquette E

143

Étiquette A+++

113

Étiquette A++++

46

Étiquette A++

33

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hilvarenbeek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.400 3.190
2021 1.570 3.240
2022 1.230 3.030
2023 1.010 2.860
2024 980 2.940

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.790

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 1.940

Koopwoning

Gaz: 1.140 • Électricité: 3.250

Appartement

Gaz: 630 • Électricité: 1.680

Tussenwoning

Gaz: 880 • Électricité: 2.510

Vrijstaande woning

Gaz: 1.390 • Électricité: 4.140

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.080 • Électricité: 2.880

Activité dans Hilvarenbeek (2025)

Handel en HORECA 240
Nijverheid en energie 175
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 235
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Nombre total d'établissements: 1.345

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hilvarenbeek
Période Délits
jan 2026 18
jul 2025 130
jun 2025 43
mei 2025 28
mrt 2025 32
mrt 2026 25
nov 2024 29
nov 2025 22
okt 2024 24
okt 2025 20
sep 2024 25
sep 2025 25

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hilvarenbeek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hilvarenbeek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hilvarenbeek?

Hilvarenbeek telt in 2025 ongeveer 8.880 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek is in 2025 circa € 460.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek ligt rond € 36.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hilvarenbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 565 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hilvarenbeek?

In Hilvarenbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.146 woningen.

Meer maisons in Hilvarenbeek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.