Aller directement au contenu
Logo de Corio Makelaars BV

Burg. Slanghenstraat 11

6433AR Hoensbroek • Limburg

Vendu

€ 809.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 18.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 827.030

Prix d'achat /m²: € 3.041

Galerie de photos

Description

Te koop Burg. Slanghenstraat 11-13 Hoensbroek: karakteristieke vrijstaande zeer ruime woning (1928) met professioneel uitgevoerde garage/hobbyruimte (1983) ca. 147 m² op een perceel van 1.195 m² en het naast gelegen perceel bouwgrond 1.495 m² voor het bouwen van eventueel een bedrijfswoning met bedrijfsruimte. Optioneel is het woonhuis met garage separaat te koop, prijs op aanvraag. Indeling Begane grond, levensloopbestendige benedenwoning ca. 120 m² met terras (21 m²) en kelder. Entree/hal voorzien van een marmeren vloer, een fraaie trapopgang en toegang tot de woonkamer (circa. 36 m²), kelder en het tussenportaal. De sfeervolle woonkamer is voorzien van ensuite deuren, inbouwkasten, visgraatparketvloeren, glas in lood en een mooie houthaard. Via dubbele deuren is de keuken bereikbaar. De keuken (circa. 15m²) heeft een eenvoudige rechte keukenopstelling en is voorzien van een koelkast, oven, 4- pits keramische kookplaat, afzuigkap en een dubbele spoelbak. Tevens is de keuken voorzien van een tegelvloer. Aansluitend aan de keuken ligt een praktische bijkeuken (circa. 9m²) met daarin dezelfde tegelvloer, opstelplaats van het witgoed en een separate geheel betegelde doucheruimte. Vanuit de bijkeuken is het kantoor/hobbyruimte met wastafel en het terras bereikbaar. Vanuit het portaal, gelegen achter de hal, is de keuken, toilet en slaapkamer met ensuite gelegen eigen badkamer bereikbaar. Deze slaapkamer (ca. 17m²) heeft een gezellige erker aan de zijkant. De badkamer (ca. 4m²) is geheel betegeld en voorzien van een ligbad en wastafel. De half betegelde toiletruimte is voorzien van een staand toilet en een fonteintje. De meterkast bevindt zich bij de kelderingang. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een aangebouwde buitenberging (ca. 9m²). In deze ruimte staat de c.v.- ketel (Nefit HR combi ca. 2017) opgesteld en is voorzien van een uitgietbak. Garage/hobbyruimte totaal ca. 7 x 21 m. Indeling: garage, toilet, opslagruimte, kantoor/kantine, werkruimte en op de eerste verdieping een vliering/opslagruimte. De garage ca. 17,70 x 7 x 4,12 m. hoogte, krijgt veel lichtinval via de 6 lichtkoepels en de vele raampartijen aan een zijde van de garage. Aan de voorzijde zijn 2 handbediende geïsoleerde sectionaalpoorten. De garage wordt verwarmd middels 2 heaters welke gevoed worden door het warm water van de c.v. ketel i.c.m. radiatoren. Tevens is er afzuiging aanwezig. De vloer is voorzien van een 2 componenten epoxylaag. De aanwezige hefbrug functioneert, deze is in de koopprijs inbegrepen. Verkoper geeft geen garantie op werking/veiligheid, deze dient koper zelf te laten keuren. De garage heeft eigen groepenkasten en krachtstroom. Voeding komt via woonhuis 3x 25amp. Voorts is er een kantoor/kantine 3,33 x 3,45m. met aanrechtblok en toegang tot de buitenruimte. Werkruimte 3,45 x 3,32m. Opslagruimte 3,39 x 2,27m. Toegang L-vormige vliering/opslagruimte met opstelplaats c.v. combiketel Nefit 2009 hrc 45 eigendom. Eerste verdieping Bovenwoning ca. 150 m² met 4 slaapkamers en zolder. Via de overloop met plankenvloer is de woonkamer (ca. 34m²) en keuken, het tweede toilet, de tweede douche en de wasruimte bereikbaar. De sfeervolle woonkamer heeft glas in lood bovenlichten. Aan de straatzijde ligt de waskamer (7,8m²) met de opstelplaats voor de wasmachine en droger. Geheel betegelde toiletruimte met staand toilet en fonteintje. Geheel betegelde doucheruimte met mechanische ventilatie en daglicht. Gesloten keuken (ca. 15m²) met toegang tot buitentrap naar de oprit. De keuken is voorzien van een eenvoudige keukenopstelling met RVS afzuigkap, 4-pits gaskookplaat, spoelbak en een keukengeiser. Aansluitend ligt aan de tuinzijde een grote slaapkamer (ca. 22m²) met laminaatvloer, spots, ligbad en een wastafelmeubel. Tweede verdieping Via de bordestrap is de tweede verdieping bereikbaar. Via de overloop bereikt men 3 ruime slaapkamers. Allen voorzien van eigen wastafelmeubel. Slaapkamer 2 (ca. 13m²) voorzien van dakkapel, radiatorombouw, spots. Slaapkamer 3 (ca. 14m²) voorzien van dakkapel. Slaapkamer 4 (16m²) met dakraam. De gehele tweede verdieping is voorzien van een laminaatvloer en rookmelders. Overige verdiepingen Souterrain. Via de kelderhal (ca. 7m²) is de provisiekelder (ca. 13m²) met watermeter bereikbaar. Derde verdieping. Via een vlizotrap is de derde verdieping bereikbaar. De hoogte van de zolder is ca. 2.70m. Tuin De keurig onderhouden achtertuin ca. 520 m² grenst aan veel groen, beschikt over een groot gazon, een tuinhuisje en is geheel omheind met een Heras-hekwerk. Het zwembad heeft een doorsnede van 6m en is 1.20m diep. Via het poortje achter in de tuin loop je zo het achtergelegen natuurgebied in. Bijzonderheden -Benedenwoning huisnummer 13, bovenwoning huisnummer 11(de woning is kadastraal niet gesplitst) en is eenvoudig weer terug te brengen tot het oorspronkelijke woonhuis waarbij het statige trappenhuis weer zichtbaar is. -De woning staat op de lijst "karakteristieke panden" van de gemeente Heerlen. -De woning en de garage zijn voorzien van een alarmsysteem. -De woning is grotendeels voorzien van mooie paneeldeuren, deels met glas ingezet en hoge plafonds. -Onder enkele tegelvloeren op de begane grond ligt nog de originele terrazzovloer. -Grotendeels houten kozijnen met dubbel glas, bovenlichten voorzien van sfeervol glas-in-lood. Aan de achterzijde op de begane grond zijn rolluiken aanwezig. -De meterkast is voorzien van 2 groepenkasten met in totaal 16 stoppen en 2 switchschakelaars, hoofdschakelaar, aardlekschakelaar, dag- en nachttarief en een gasmeter. Elektra is gesplitst. Er is 1 water- en 1 gasmeter aanwezig voor het hele object. -Cv. combiketel Nefit HR huur via fa. Gulpen -De garage (1983) bestaat uit een combinatie van staalconstructie en metselwerk met een interieur van mbi blokken. Dak en gevels zijn geïsoleerd. Bitumen op garagedak is in 2018 geheel vernieuwd. Hardhouten kozijnen met dubbel glas. Slibvangput. De waarborgsom of bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom. De waarborgsom of bankgarantie dient tegelijk met het verlopen van de ontbindende voorwaarden gestort te zijn jegens de betrokken notaris. Indien er geen sprake is van ontbindende voorwaarden, zal het bedrag binnen twee weken na ondertekening van de koopovereenkomst moeten worden gestort op de derdenrekening. Over de waarborgsom dan wel bankgarantie wordt door de verkoper geen rente vergoed. Corio Makelaars B.V. heeft met de meeste zorg informatie samengesteld doch kunnen we ten aanzien van de juistheid van deze gegevens geen aansprakelijkheid aanvaarden. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 809.000

Coûts d'achat (estimés): € 18.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 827.030

3,04%

Annuellement

%

€ 40.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 809.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, herenhuis, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning)

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Parquets
4 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
266 m²
Superficie du terrain
2690 m²
Contenu
1205 m³
Autre espace intérieur
60 m²
Espace de stockage externe
9 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1928
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Grotendeels dubbelglas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit HR combi van circa. /2017 (gas gestookt combiketel uit 2017)
Label\u00e9nergie
NIET BESCHIKBAAR

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg
Jardin
Achtertuin
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
16-05-2025
Date de vente
21-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche

Caractéristiques supplémentaires

  • Alarminstallatie
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zwembad

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6433

Google Maps

Localisation de Hoensbroek

Aperçu spatial du site de travail dans Hoensbroek

Chiffres de logement et de quartier dans Hoensbroek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hoensbroek. En 2026 étaient 18.708 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 200.122.

Résidents

18.708

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 200.122

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.990

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.004

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hoensbroek
Année Résidents
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hoensbroek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Niveau d'enseignement

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Origine des habitants (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.728

Étiquette E

1.374

Étiquette B

1.367

Étiquette F

1.353

Étiquette D

1.274

Étiquette A

1.092

Étiquette G

1.009

Étiquette A+

62

Étiquette A+++

48

Étiquette A++++

28

Étiquette A++

16

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hoensbroek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 943 • Électricité: 2.778

Huurwoning

Gaz: 778 • Électricité: 2.082

Koopwoning

Gaz: 951 • Électricité: 2.936

Appartement

Gaz: 710 • Électricité: 1.858

Tussenwoning

Gaz: 816 • Électricité: 2.535

Vrijstaande woning

Gaz: 1.372 • Électricité: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.979

Activité dans Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Nombre total d'établissements: 1.495

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hoensbroek
Période Délits
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hoensbroek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hoensbroek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer maisons in Hoensbroek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.