Aller directement au contenu
Logo de Leenen Vastgoed

Christiaan Quixstraat 39

6431GW Hoensbroek • Limburg

Vendu

€ 295.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 302.750

Prix d'achat /m²: € 1.049

Galerie de photos

Description

Op goede en centrale locatie, in kindvriendelijke woonwijk, aan de Christiaan Quixstraat gelegen half vrijstaand woonhuis. Deze woning beschikt o.a. over 4 slaapkamers, eigen oprit, ruime living en riante multifunctionele ruimte (ca. 60m2) v.v. eigen entree en uitermate geschikt als hobby, kantoor of praktijkruimte. Het realiseren van een kantoor/ praktijk aan huis behoort dus tot de mogelijkheden. Indeling: Kelder: Middels deur vanuit de woonkamer te bereiken kelderruimte (4,31 m x 4,27 m) Begane grond: De hal-entree biedt toegang tot de living. De sfeervolle living (ca 36 m2) v.v. een gashaard heeft een open verbinding naar de keuken (6,48 m x 2,82 m) welke v.v. is van de navolgende apparatuur; 4-pits inductie kookplaat, oven, vaatwasser, koelkast, magnetron en afzuigkap. Vanuit de keuken heeft men toegang tot multinfucntionele ruimte, deur naar separaat toilet en badkamer. Betegelde badkamer (3,97 m x 2,34 m) is v.v. een 2e toilet, douche, wastafel en hoekbad. De multifunctionele ruimte (ca. 60 m2) is v.v. een eigen entree voor diverse doeleinde geschikt o.a. kantoor/ praktijk aan huis. Vanuit de wasruimte heeft men toegang tot 1e verdieping, hier is nogmaals ca.58 m2 aan multifuncitone ruimte/ hobbyruimte beschikbaar. 1e verdieping: De overloop v.v. separate toiletruimte biedt toegang tot slaapkamer I (4,37 m x 2,57 m) en slaapkamer II (4,80 m/ 3,56 m x 4,53 m/ 2,57 m). 2e verdieping: Vanuit de 2 overloop heeft men toegang tot slaapkamer III (3,59 m x 3,07 m), slaapkamer IV (3,71 m x 2,62 m) en kleedkamer (2,63 m x 1,87 m) Zolder: Middels vlizotrap te bereiken bergzolder alwaar cv- ketel is gesitueerd. Extra’s: - Energielabel F - Diverse doeleinden geschikt o.a. kantoor/ praktijk aan huis - Rustig gelegen, in kindvriendelijke woonwijk - Zonnepanelen (15 stuks 2015) Ligging: aan rustige weg, in woonwijk, nabij winkels, scholen en invalswegen Isolatie: dakisolatie en dubbel glas Installatie: cv-ketel, boiler en gashaard Bouwjaar: 1937 Perceel oppervlakte: 315 m2 Vraagprijs: €295.000,- k.k. Aanvaarding: in overleg Alle door ons verstrekte informatie omtrent onroerende zaken moet worden beschouwd als een uitnodiging om in onderhandeling te treden en is geheel vrijblijvend. Maten en informatie bij benadering. Aan deze beperkte informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen of een afspraak maken met ons kantoor. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 295.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 302.750

2,78%

Annuellement

%

€ 14.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 295.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, halfvrijstaande woning

Plan

Chambres
9 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
281 m²
Superficie du terrain
315 m²
Contenu
1010 m³
Autre espace intérieur
23 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
32 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1937
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dakisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gaskachels
Eau chaude
Cv-ketel en gasboiler
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin

Planification

Proposé depuis
07-01-2026
Date de vente
19-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6431

Google Maps

Localisation de Hoensbroek

Aperçu spatial du site de travail dans Hoensbroek

Chiffres de logement et de quartier dans Hoensbroek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hoensbroek. En 2026 étaient 18.708 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 200.122.

Résidents

18.708

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 200.122

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.990

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.004

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hoensbroek
Année Résidents
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hoensbroek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Niveau d'enseignement

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Origine des habitants (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.728

Étiquette E

1.374

Étiquette B

1.367

Étiquette F

1.353

Étiquette D

1.274

Étiquette A

1.092

Étiquette G

1.009

Étiquette A+

62

Étiquette A+++

48

Étiquette A++++

28

Étiquette A++

16

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hoensbroek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 943 • Électricité: 2.778

Huurwoning

Gaz: 778 • Électricité: 2.082

Koopwoning

Gaz: 951 • Électricité: 2.936

Appartement

Gaz: 710 • Électricité: 1.858

Tussenwoning

Gaz: 816 • Électricité: 2.535

Vrijstaande woning

Gaz: 1.372 • Électricité: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.979

Activité dans Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Nombre total d'établissements: 1.495

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hoensbroek
Période Délits
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hoensbroek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hoensbroek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer maisons in Hoensbroek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.