Aller directement au contenu
Logo de Berg Makelaardij

Burgemeester van Engelenweg 115

8271AM IJsselmuiden • Overijssel

Vendu

€ 675.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 690.350

Prix d'achat /m²: € 5.720

Galerie de photos

Description

Wonen op een toplocatie met ruimte, licht en alles in de nabijheid! Deze vrijstaande woning met garage ligt op een royaal perceel op een plek waar je zelden iets vrij ziet komen. De combinatie van een centrale ligging, een zonnige tuin en een sfeervolle afwerking maakt dit een huis waar je zó in wil trekken. Binnen geniet je van een royale woonkamer met erker, een landelijke woonkeuken en drie slaapkamers – met potentie voor meer. Buiten heb je volop ruimte, zon en privacy. De woning beschikt over een royale zolderverdieping. Deze ruimte wordt momenteel echter niet meegerekend in de officiële woonoppervlakte vanwege het te kleine dakraam. Door het plaatsen van een groter dakraam kan deze verdieping wél aan de normen voldoen, waardoor er maar liefst 21 m² extra woonoppervlakte ontstaat. In totaal komt de woning dan uit op een woonoppervlakte van 138 m². Kortom: een unieke kans in het hart van IJsselmuiden! Locatie / Ligging: Deze woning is gelegen aan de Burgemeester van Engelenweg, dé verbindingsroute van IJsselmuiden. Dankzij de hoekligging ervaar je hier een vrije en open woonbeleving. Je loopt zó de Stadsbrug over naar de sfeervolle binnenstad van Kampen, met zijn winkels, restaurants en terrassen. Ga je de andere kant op, dan bereik je binnen een paar minuten het Markeresplein met al je dagelijkse voorzieningen. Zin in een ommetje of even ontspannen? Het Zoddepark en de dierenweide liggen praktisch om de hoek. Begane grond: Je komt aan op een opvallend ruime oprit met plek voor meerdere auto's. Binnen betreed je de hal met meterkast, toilet en trapopgang, waarna je uitkomt in de verrassend lichte en ruime woonkamer. Grote raampartijen, waaronder een sfeervolle erker, zorgen voor volop daglicht en vrij uitzicht aan beide zijden. De woonkamer is netjes afgewerkt met sierlijsten langs het plafond en een natuurstenen leistenen vloer, wat zorgt voor een stijlvolle, rustige uitstraling. Deze sfeer loopt door in de landelijke woonkeuken aan de achterzijde, compleet met hoekopstelling en openslaande deuren naar de tuin. Hier kook, leef en geniet je in een fijne, huiselijke sfeer. Tussen de keuken en de garage ligt de praktisch bijkeuken met opslagruimte en de aansluiting voor de wasmachine en droger netjes weggewerkt in een schuifdeurkast. 1e Verdieping: Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers, stuk voor stuk met een nette laminaatvloer. De overloop verbindt de kamers op een prettige manier en zorgt voor een rustige indeling. De ouderslaapkamer aan de voorzijde is opvallend ruim en licht – een fijne plek om tot rust te komen. De badkamer is een fijne plek om je dag rustig te beginnen! Voorzien van een ligbad, aparte douche, een wastafelmeubel met bijpassende kast én een tweede toilet is er hier aan niets tekort. De rustige beigetinten zorgen voor een warme, serene uitstraling, precies zoals je wilt in een ruimte voor jezelf. 2e Verdieping: De tweede verdieping is nu één grote open ruimte, maar biedt alle mogelijkheden om één of twee extra slaapkamers te realiseren. Op deze verdieping is al een dakraam aanwezig, waarmee het totale woonoppervlak uitkomt op circa 118 m². Plaats je een extra of groter raam, dan vergroot je dit eenvoudig naar circa 138 m². Met een dakkapel creëer je bovendien nog meer ruimte én comfort, waarmee je van deze verdieping een volwaardige woonlaag maakt. De cv-opstelling bevindt zich eveneens op deze etage en dankzij de bergruimte achter de knieschotten is ook aan praktisch gemak gedacht. Tuin: De tuin rondom deze woning is royaal, verzorgd en voelt als een groene oase midden in de levendigheid van het dorp. Fraai aangelegd met sierbestrating, moderne tegels en mooie dakplatanen die zorgen voor natuurlijke schaduw. Direct aan de woning ligt een terras waar je heerlijk kunt loungen of uitgebreid kunt dineren – en wil je verplaatsen? De tuin biedt nog veel meer fijne zitplekken. Zo ook in het tuinhuisje voor als het weer wat minder zonnig of regenachtig is. Dankzij de ligging op het zuiden tot zuidoosten geniet je hier volop van de zon, van vroeg in het voorjaar tot laat in het najaar.

Prêt immobilier berekenen

€ 675.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 690.350

3,04%

Annuellement

%

€ 33.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 675.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
118 m²
Superficie du terrain
489 m²
Contenu
596 m³
Autre espace intérieur
43 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2001
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Topline (gas gestookt uit 2012, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan drukke weg
Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
26-05-2025
Date de vente
10-07-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8271

Google Maps

Carte de IJsselmuiden

Explorez IJsselmuiden et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans IJsselmuiden

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans IJsselmuiden. En 2026 étaient 12.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 416.000.

Résidents

12.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 416.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

212

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in IJsselmuiden
Année Résidents
2021 12.460
2022 12.480
2023 12.670
2024 12.770
2025 12.860
2026 12.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en IJsselmuiden
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 290.000
2022 EUR 322.000
2023 EUR 367.000
2024 EUR 389.000
2025 EUR 416.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.465 0-15: 2.455 15-25: 1.730 25-45: 3.020 45-65: 3.130

Niveau d'enseignement

Hoger

2.120

Praktisch

2.820

Middelbaar

4.270

Origine des habitants (2025)

Europa

625

Nederland

11.775

Buiten Europa

455

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 888
Appartementen 803
Tussenwoningen 1.395
Vrijstaande woningen 951
Twee-onder-één-kap woningen 932

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 167
1900 tot 1925 171
1925 tot 1950 224
1950 tot 1970 849
1970 tot 1980 789
1980 tot 1990 680
1990 tot 2000 835
2000 tot 2010 624
2010 tot 2020 509
2020 en later 296

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

1.546

Étiquette C

1.273

Étiquette B

1.005

Étiquette G

315

Étiquette D

296

Étiquette F

225

Étiquette E

165

Étiquette A+++

158

Étiquette A++++

130

Étiquette A+

100

Étiquette A++

42

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en IJsselmuiden
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.280 2.940
2021 1.460 3.000
2022 1.130 2.840
2023 930 2.720
2024 880 2.790

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 920 • Électricité: 2.510

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 1.890

Koopwoning

Gaz: 1.000 • Électricité: 2.990

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.700

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.390

Vrijstaande woning

Gaz: 1.190 • Électricité: 3.670

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.080

Activité dans IJsselmuiden (2025)

Handel en HORECA 260
Nijverheid en energie 235
Zakelijke dienstverlening 305
Overheid, onderwijs en zorg 190
Landbouw, bosbouw en visserij 120
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 95
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Nombre total d'établissements: 1.420

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans IJsselmuiden
Période Délits
jan 2026 10
jul 2025 23
jun 2025 10
mei 2025 13
mrt 2025 22
mrt 2026 8
nov 2024 17
nov 2025 18
okt 2024 18
okt 2025 24
sep 2024 24
sep 2025 19

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de IJsselmuiden.

Questions fréquemment posées sur le logement dans IJsselmuiden

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft IJsselmuiden?

IJsselmuiden telt in 2026 ongeveer 12.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in IJsselmuiden?

De gemiddelde WOZ-waarde in IJsselmuiden is in 2025 circa € 416.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in IJsselmuiden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in IJsselmuiden ligt rond € 30.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in IJsselmuiden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 212 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in IJsselmuiden?

In IJsselmuiden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.395 woningen.

Meer maisons in IJsselmuiden

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.