Aller directement au contenu
Logo de Berg Makelaardij

Burgemeester van Engelenweg 122 A

8271AV IJsselmuiden • Overijssel

Disponible

€ 715.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 731.150

Prix d'achat /m²: € 4.133

Galerie de photos

Description

Vrijstaand wonen op een centrale plek in IJsselmuiden, met een indeling die zich prettig aanpast aan verschillende woonwensen. Burgemeester van Engelenweg 122a is een vrijstaande woning met royale woonkamer, vier slaapkamers, twee badkamers en een aangebouwde stenen garage. Een groot pluspunt is de levensloopbestendige opzet, met een slaapkamer en badkamer op de begane grond. Daarnaast beschikt de woning over een voor- en achtertuin, een achtertuin op het westen en een oprit met parkeergelegenheid voor twee auto’s. De combinatie van ruimte, een praktische indeling en de centrale ligging maakt dit een woning met een heel eigen karakter. Ligging Wonen aan de Burgemeester van Engelenweg betekent wonen op een centrale plek in IJsselmuiden, met vrij uitzicht aan de voorzijde en alle dagelijkse voorzieningen dichtbij. Enkele winkels, waaronder een drogist en een groenteboer, zijn lopend te bereiken en ook het Markeresplein met een breder winkelaanbod ligt vlakbij. Voor horeca, cultuur en extra winkels ben je met de fiets bovendien in een paar minuten in Kampen. Ook het station en de IJssel bevinden zich in de directe nabijheid, wat deze locatie prettig en goed verbonden maakt. Indeling begane grond Je komt binnen via de overdekte entree in de hal met toilet en trapopgang, waarna de begane grond zich op een prettige en praktische manier ontvouwt. De woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning en voelt dankzij de grote raampartijen heerlijk licht aan, met als extra pluspunt het vrije uitzicht naar buiten. Aansluitend vind je de eetruimte en de keuken, waardoor de leefruimtes mooi in elkaar overlopen. De serre vormt hier een gezellige aanvulling op: een fijne extra plek met veel licht en een mooie verbinding met buiten. Achter de keuken bevinden zich de slaapkamer en de badkamer, waardoor alle belangrijke woonfuncties zich op de begane grond bevinden. Dat maakt deze woning niet alleen comfortabel in het dagelijks gebruik, maar ook bijzonder prettig voor de lange termijn. 1e verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop, twee slaapkamers, een badkamer en een balkon. De slaapkamer aan de voorzijde heeft directe toegang tot het balkon, vanwaar je uitkijkt over de omgeving. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een eigen wastafel. De badkamer is uitgerust met een ligbad, wastafel en toilet, waardoor ook deze verdieping praktisch is ingedeeld. 2e verdieping De tweede verdieping is praktisch ingedeeld met een overloop, waar ook de cv-opstelling is geplaatst en volop bergruimte aanwezig is voor spullen die je graag netjes uit het zicht opbergt. Daarnaast vind je hier de vierde slaapkamer. Deze kamer heeft een prettig formaat en biedt ruimte voor een bed, een grote kast en een extra zitje. Tuin & garage De woning beschikt over een voor- en achtertuin. De voortuin is deels bestraat, waardoor er een oprit is ontstaan met parkeergelegenheid voor twee auto’s op eigen terrein. De achtertuin ligt op het westen en is nagenoeg volledig bestraat, met een groene omheining die zorgt voor een prettige uitstraling. Dankzij de ligging op het westen kun je hier volop genieten van de middag- en avondzon, waardoor het een fijne plek is om na een drukke dag buiten te zitten. Vanuit de serre en de achtergevel is er bovendien direct contact met de tuin, wat binnen en buiten op een natuurlijke manier met elkaar verbindt. De ruime garage is praktisch ingericht en voorzien van een tegelvloer, elektra, verlichting en een kanteldeur met loopdeur. Er is volop ruimte voor het opbergen van spullen en daarnaast is er voldoende plek voor extra huishoudelijke apparaten. Extra prettig is dat de garage binnendoor bereikbaar is via de hal achter de keuken.

Prêt immobilier berekenen

€ 715.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 731.150

3,04%

Annuellement

%

€ 35.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 715.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
173 m²
Superficie du terrain
373 m²
Contenu
728 m³
Autre espace intérieur
23 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
14 m²
Aire de la cour arrière
81 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2003
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Trendline (gas gestookt uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
27-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, 2 toiletten, wastafelmeubel, ligbad, en wastafel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8271

Google Maps

Carte de IJsselmuiden

Explorez IJsselmuiden et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans IJsselmuiden

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans IJsselmuiden. En 2026 étaient 12.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 416.000.

Résidents

12.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 416.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

212

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in IJsselmuiden
Année Résidents
2021 12.460
2022 12.480
2023 12.670
2024 12.770
2025 12.860
2026 12.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en IJsselmuiden
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 290.000
2022 EUR 322.000
2023 EUR 367.000
2024 EUR 389.000
2025 EUR 416.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.465 0-15: 2.455 15-25: 1.730 25-45: 3.020 45-65: 3.130

Niveau d'enseignement

Hoger

2.120

Praktisch

2.820

Middelbaar

4.270

Origine des habitants (2025)

Europa

625

Nederland

11.775

Buiten Europa

455

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 888
Appartementen 803
Tussenwoningen 1.395
Vrijstaande woningen 951
Twee-onder-één-kap woningen 932

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 167
1900 tot 1925 171
1925 tot 1950 224
1950 tot 1970 849
1970 tot 1980 789
1980 tot 1990 680
1990 tot 2000 835
2000 tot 2010 624
2010 tot 2020 509
2020 en later 296

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

1.546

Étiquette C

1.273

Étiquette B

1.005

Étiquette G

315

Étiquette D

296

Étiquette F

225

Étiquette E

165

Étiquette A+++

158

Étiquette A++++

130

Étiquette A+

100

Étiquette A++

42

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en IJsselmuiden
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.280 2.940
2021 1.460 3.000
2022 1.130 2.840
2023 930 2.720
2024 880 2.790

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 920 • Électricité: 2.510

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 1.890

Koopwoning

Gaz: 1.000 • Électricité: 2.990

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.700

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.390

Vrijstaande woning

Gaz: 1.190 • Électricité: 3.670

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.080

Activité dans IJsselmuiden (2025)

Handel en HORECA 260
Nijverheid en energie 235
Zakelijke dienstverlening 305
Overheid, onderwijs en zorg 190
Landbouw, bosbouw en visserij 120
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 95
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Nombre total d'établissements: 1.420

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans IJsselmuiden
Période Délits
jan 2026 10
jul 2025 23
jun 2025 10
mei 2025 13
mrt 2025 22
mrt 2026 8
nov 2024 17
nov 2025 18
okt 2024 18
okt 2025 24
sep 2024 24
sep 2025 19

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de IJsselmuiden.

Questions fréquemment posées sur le logement dans IJsselmuiden

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft IJsselmuiden?

IJsselmuiden telt in 2026 ongeveer 12.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in IJsselmuiden?

De gemiddelde WOZ-waarde in IJsselmuiden is in 2025 circa € 416.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in IJsselmuiden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in IJsselmuiden ligt rond € 30.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in IJsselmuiden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 212 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in IJsselmuiden?

In IJsselmuiden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.395 woningen.

Meer maisons in IJsselmuiden

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.