Aller directement au contenu
Logo de Vakantieparken Makelaar

van Haestrechtstraat 24 196

5171RC Kaatsheuvel • Noord-Brabant

Disponible

€ 189.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 5.640

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.790) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 195.140

Prix d'achat /m²: € 3.790

Galerie de photos

Description

Kavel 196 – van -haestrechtstraat-24-Kaatsheuvel € 189.500 Van haestrechtstraat 24 – koopkavel 196 Op het geliefde park Europarcs Kaatsheuvel staat deze moderne en compleet ingerichte 4-persoons recreatiewoning van circa 50 m², gelegen op een koopkavel van 142 m². Een ideale plek voor ontspanning, eigen gebruik én verhuur. Bij binnenkomst valt direct de warme en moderne uitstraling op. De woning beschikt over een gezellige woonkamer met veel lichtinval en een comfortabele zithoek. De rechte keuken is strak vormgegeven en volledig uitgerust met inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, combimagnetron, koffiezetapparaat en waterkoker. De woning is geschikt voor vier personen en beschikt over één slaapkamer met een tweepersoonsbed en één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. De nette badkamer is voorzien van een moderne inloopdouche, wastafel en toilet. Daarnaast wordt de woning volledig gemeubileerd opgeleverd, waardoor je direct kunt genieten of starten met verhuren. Waarom deze woning? Deze recreatiewoning is perfect voor zowel eigen gebruik als verhuur. Geniet zelf van rust, natuur en comfort wanneer het jou uitkomt, of kies voor een interessant rendement door verhuur. Dankzij de complete inrichting en moderne afwerking is de woning direct klaar voor gebruik. Waarom EuroParcs Kaatsheuvel? Het park Europarcs Kaatsheuvel ligt op een uitstekende locatie in Noord-Brabant. Je bevindt je vlak bij de Efteling en midden in een groene, rustige omgeving nabij de Loonse en Drunense Duinen. Het park biedt diverse faciliteiten zoals een zwembad, horeca en fietsverhuur, wat het aantrekkelijk maakt voor zowel eigen verblijf als verhuur. Kortom: een instapklare, moderne recreatiewoning op een toplocatie met volop mogelijkheden! Over de woning: ? Compacte en comfortabele vakantiewoning van 50 m² ? Inductiekookplaat – veilig en modern koken ? Twee slaapkamers – perfect voor het gezin of gasten ? Badkamer – praktisch en comfortabel ? Verwarming via gas – behaaglijk in elk seizoen ? Gelegen op een koopkavel – het chalet is volledige eigendom ? Bouwjaar 2020 – recent gebouwd en instap klaar De woning wordt aangeboden voor een prijs van € 189.500,00 Vrij van Btw k.k. Waarom kiezen voor deze woning? • Eigentijdse indeling en voorzieningen • hoge bezetting vanwege de locatie en faciliteiten op het met uiteraard de Efteling om de hoek. • Geschikt voor zowel eigen gebruik als verhuur • woning en kavel volledig eigendom Klaar voor uw eigen stukje vakantiegeluk? Neem contact op met Vakantieparken Makelaar voor meer informatie of een bezichtiging. Bel ons voor meer informatie 023.792.04.68