Aller directement au contenu
Logo de Gierkink Makelaars

Antoon Slotstraat 18

7131BW Lichtenvoorde • Gelderland

Vendu

€ 619.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 633.230

Prix d'achat /m²: € 2.906

Galerie de photos

Description

Op zoek naar een zeer ruim, vrijstaand woonhuis in een groene omgeving gelegen nabij het centrum, met mogelijkheid voor 5-6 slaapkamers en een riante tuin zonder inkijk aan een autovrije straat? Een tuin, waar het plaatsen van een riante berging, kantoor met vrije ingang of mantelzorgwoning tot de mogelijkheden behoort. Zoek dan niet verder! Wij bieden aan: EEN RUIME VRIJSTAANDE WONING (frontbreedte ruim 9,3 meter!) zeer geschikt voor een groot (samengesteld) gezin of combinatie van een gezin met zorg voor de ouder(s). Deze woning is gelegen op een hoekperceel van 657 m2 gebouwd in 1965 Heeft een woonoppervlak van maar liefs 213 m2 en is voorzien van een ruime en moderne leefkeuken met vrijwel alle denkbare inbouwapparatuur. Globale indeling: Begane grond: Entree/ruime hal met trapopgang en toegang tot o.a. de kelderkast, stookruimte met CV, meterkast en een toiletruimte. De woonkamer is voorzien van een schoorsteen (thans niet in gebruik) waar een gas- of houtkachel geplaatst kan worden. De riante open leefkeuken is voorzien van een moderne inbouwkeuken (oktober 2022) en een ruime eettafel waar met gemak 8-10 personen kunnen aanschuiven. Deze eetkamer vormt de ideale verbinding tussen de woonkamer en leefkeuken. Aansluitend aan de keuken een bijkeuken annex tochtportaal welke toegang geeft tot een wasruimte annex berging. Aansluitend een aangebouwde stenen garage (afm. 6,5 x 4,8) met bergzolder. Aan de woning/tochtportaal zit tevens een overkapping van ca. 6.00 x 3.50 mtr. Eerste verdieping: Overloop met trapkast, 3 ruime slaapkamers, waaronder 1 zeer ruime ouderslaapkamer voorzien van een balkon. Nette badkamer voorzien van een ligbad, douche, een badmeubel en een aparte toiletruimte. Tweede verdieping (beton vloer): Overloop, riante bergzolder met voldoende stahoogte waar met gemak 2 extra slaapkamers gerealiseerd kunnen worden. Tuin: De diepe (20 meter) verzorgde en beschutte tuin biedt vanwege zijn ligging vrijwel de gehele dag zon en is uitgerust met een jacuzzi. De achtertuin is via de zij-inrit goed bereikbaar en biedt ruimte aan de opstelling van meerdere auto’s. Verder geeft de ruime tuin allerlei mogelijkheden en/of speelruimte voor de kinderen, een ruime hobbyschuur of zelfs de plaatsing van een (afgeschermde) mantelzorgwoning (ca. 4,5 x 12 meter) zodat er voldoende tuin en privacy is gegarandeerd. Bijzonderheden: - Energielabel A; - Voorzien van 18 zonnepanelen; - Voorzien van dak-, spouw-, glas- en deels vloerisolatie; - Voorzien van een hybride warmtepomp; - Verwarming middels Remeha HR CV ketel uit 2012; - Gunstige ligging nabij centrum en voorzieningen/scholen; - Achtertuin, gelegen aan autovrije straat; - De woning is ingemeten volgens de branche brede meetinstructie; - Aan de gegevens die in de advertentie vermeld staan kunnen geen rechten worden ontleend. Interesse in deze instapklare woning? Neem contact op met Gierkink Makelaars!

Prêt immobilier berekenen

€ 619.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 633.230

3,04%

Annuellement

%

€ 30.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 619.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
213 m²
Superficie du terrain
657 m²
Contenu
945 m³
Autre espace intérieur
29 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
40 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1965
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Hr Remeha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
27-06-2025
Date de vente
07-09-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnecollectoren

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7131

Google Maps

Lichtenvoorde sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Lichtenvoorde

Chiffres de logement et de quartier dans Lichtenvoorde

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Lichtenvoorde. En 2026 étaient 12.994 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 334.000.

Résidents

12.994

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 334.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

241

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Lichtenvoorde
Année Résidents
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Lichtenvoorde
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Niveau d'enseignement

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origine des habitants (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.067

Étiquette A

1.491

Étiquette B

883

Étiquette D

474

Étiquette F

319

Étiquette G

255

Étiquette E

183

Étiquette A++

141

Étiquette A+

128

Étiquette A++++

44

Étiquette A+++

40

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Lichtenvoorde
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.510

Huurwoning

Gaz: 680 • Électricité: 1.920

Koopwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 3.000

Appartement

Gaz: 540 • Électricité: 1.790

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.420

Vrijstaande woning

Gaz: 1.260 • Électricité: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.990

Activité dans Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Nombre total d'établissements: 1.650

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Lichtenvoorde
Période Délits
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Lichtenvoorde.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Lichtenvoorde

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer maisons in Lichtenvoorde

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.