Aller directement au contenu
Logo de Ter Haar Makelaars B.V.

Kerklaan 3

3632AK Loenen aan de Vecht • Utrecht

Disponible

€ 2.850.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 58.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 57.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 2.908.850

Prix d'achat /m²: € 6.090

Galerie de photos

Description

Aan de Kerklaan 3 in Loenen aan de Vecht staat een unieke woning in de vorm van een voormalige pastorie, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1652. Het huis is volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen, waardoor moderne comfort en historische elementen in perfecte balans verkeren. Onder de behouden details zijn originele kerkdeuren, glas-in-loodramen met religieuze motieven en historische kerkkasten. Het perceel van ongeveer 3695 m² bevat een zuidgerichte tuin van bijna 2065 m², met meerdere terrassen, een fraai gazon en een karakteristieke taxuslaan. Daarnaast staat er een vrijstaande garage en een multifunctioneel atelier-/bijgebouw van ongeveer 70 m², ideaal als werk- of hobbyruimte. Het domein biedt uitstekende mogelijkheden voor parkeerplekken (14+ auto’s) en is geschikt voor feestjes of gezellige bijeenkomsten door de ruime open ruimtes. De ligging is ideaal: nabij de dorpskern, diverse scholen en binnen korte rijtijd in bereik van Utrecht, Amsterdam en Schiphol. De woning heeft een totale woonoppervlakte van ca. 468 m², met vijf slaapkamers, drie badkamers en een royale master bedroom voorzien van een safe-room-deur. Aan de begane grond vindt u een royale woonkeuken, zitkamer, serre en studeerkamers. De eerste verdieping biedt ruimte voor meerdere slaapkamers en badkamers. Op de zolder verdient zich extra bergruimte, een cv-opstelplaats en de mogelijkheid tot twee extra slaapkamers. De woning is voorzien van 13 zonnepanelen, een geïntegreerd beveiligingssysteem en onderhoud door professionele snoeiery. Met zijn geschiedenis, luxe afwerking en prachtige tuin is dit een unieke woningkans voor wie stijl, ruimte en comfort zoekt.

Prêt immobilier berekenen

€ 2.850.000

Coûts d'achat (estimés): € 58.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 57.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 2.908.850

3,04%

Annuellement

%

€ 142.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 2.850.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Herenhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
10 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
3 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
468 m²
Superficie du terrain
3695 m²
Contenu
2012 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
58 m²
Espace de stockage externe
33 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1750
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel, elektrische verwarming, gashaard, gaskachels, mogelijkheid voor open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit 9000i HR-107 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Niet aanwezig, wel mogelijk

Planification

Proposé depuis
03-04-2026

Équipements de la salle de bain

3 douches, 2 dubbele wastafels, 2 ligbaden, 3 toiletten, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3632

Google Maps

Loenen aan de Vecht sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Loenen aan de Vecht

Chiffres de logement et de quartier dans Loenen aan de Vecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Loenen aan de Vecht. En 2025 étaient 4.490 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 639.000.

Résidents

4.490

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 639.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 44.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

89

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Loenen aan de Vecht
Année Résidents
2021 4.410
2022 4.455
2023 4.500
2024 4.475
2025 4.490

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Loenen aan de Vecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 473.000
2022 EUR 510.000
2023 EUR 570.000
2024 EUR 568.000
2025 EUR 639.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.070 0-15: 800 15-25: 440 25-45: 825 45-65: 1.350

Niveau d'enseignement

Hoger

1.400

Praktisch

720

Middelbaar

1.020

Origine des habitants (2025)

Europa

325

Nederland

3.570

Buiten Europa

600

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 409
Appartementen 319
Tussenwoningen 731
Vrijstaande woningen 393
Twee-onder-één-kap woningen 187

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 26
1700 tot 1900 233
1900 tot 1925 71
1925 tot 1950 61
1950 tot 1970 491
1970 tot 1980 317
1980 tot 1990 307
1990 tot 2000 99
2000 tot 2010 153
2010 tot 2020 114
2020 en later 53

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

632

Étiquette A

471

Étiquette D

203

Étiquette B

197

Étiquette G

180

Étiquette F

122

Étiquette A+

77

Étiquette E

46

Étiquette A++

18

Étiquette A+++

7

Étiquette A++++

1

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Loenen aan de Vecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.400 3.080
2021 1.620 3.270
2022 1.270 3.010
2023 1.090 2.890
2024 1.040 2.980

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.070 • Électricité: 2.650

Huurwoning

Gaz: 820 • Électricité: 1.910

Koopwoning

Gaz: 1.270 • Électricité: 3.570

Appartement

Gaz: 680 • Électricité: 1.670

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.380

Vrijstaande woning

Gaz: 1.700 • Électricité: 4.820

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.420 • Électricité: 4.020

Activité dans Loenen aan de Vecht (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 90
Zakelijke dienstverlening 310
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 70
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Nombre total d'établissements: 870

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Loenen aan de Vecht
Période Délits
jan 2025 9
jan 2026 4
jul 2025 8
jun 2025 9
mei 2025 5
mrt 2025 5
nov 2024 9
nov 2025 8
okt 2024 9
okt 2025 13
sep 2024 6
sep 2025 4

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Loenen aan de Vecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Loenen aan de Vecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Loenen aan de Vecht?

Loenen aan de Vecht telt in 2025 ongeveer 4.490 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loenen aan de Vecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loenen aan de Vecht is in 2025 circa € 639.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loenen aan de Vecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loenen aan de Vecht ligt rond € 44.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loenen aan de Vecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 89 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loenen aan de Vecht?

In Loenen aan de Vecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 731 woningen.

Meer maisons in Loenen aan de Vecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.