Aller directement au contenu
Logo de J&B Makelaars

Voorburgstraat 8

3634AW Loenersloot • Utrecht

Vendu

€ 395.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 404.750

Prix d'achat /m²: € 4.340

Galerie de photos

Voorburgstraat 8 Loenersloot

Jour d'ouverture

Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00

Photo 64

Description

Jour d'ouverture

Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00

Een gezellig huis vol karakter en zonlicht, perfect gelegen in het hart van het historische dorp Loenersloot. Aan de charmante Voorburgstraat in het rustige dorp Loenersloot staat deze karaktervolle tussenwoning uit 1967. Met een woonoppervlakte van 88 m² en een perceel van 150 m² biedt de woning een fijne basis, maar ook volop mogelijkheden om de woning geheel naar eigen smaak en wensen te moderniseren en te renoveren. De lichte woonkamer profiteert van grote ramen en een prettige plafondhoogte, terwijl de zuidgerichte tuin de hele dag door zon biedt – ideaal om te ontspannen of te genieten met familie en vrienden. De woning is voorzien van een goed onderhouden Vaillant CV-ketel (2018, onderhoud juni 2025) en zes zonnepanelen (2021, 400 Wp per stuk, opbrengst circa 2300 kWh per jaar) – duurzame voorzieningen die bijdragen aan lagere energielasten. Daarnaast zijn de keuken en badkamer in 2018 vernieuwd en functioneel ingericht. De kozijnen zijn van hout, grotendeels voorzien van isolerende beglazing, al is er op de verdieping nog enkel glas aanwezig. Indeling Entree met hal, trapopgang, trapkast en separaat toilet. Lichte woonkamer met toegang tot de tuin en een gesloten keuken aan de achterzijde, eveneens met toegang tot de tuin. Eerste verdieping Overloop met drie slaapkamers en een badkamer. Een praktische indeling, ideaal voor gezinnen. Tweede verdieping Zolderruimte (ca. 11 m²), momenteel in gebruik als berging, maar met potentie voor extra gebruiksruimte. Tuin Voor- en achtertuin aanwezig. De achtertuin beschikt over een vrijstaande berging (ca. 13 m²) en een overkapping direct achter de woning. Dankzij de zuidelijke ligging geniet de tuin vrijwel de hele dag van de zon. Bijzonderheden Woonoppervlakte: 88 m² Perceeloppervlakte: 150 m² Bouwjaar: 1967 Zuidgerichte tuin Vaillant CV-ketel (2018, onderhoud 2025) 6 zonnepanelen (2021, ca. 2300 kWh/jaar) Keuken en badkamer vernieuwd in 2018 Houten kozijnen, grotendeels isolerende beglazing Gelegen in een rustige, kindvriendelijke en groene omgeving

Prêt immobilier berekenen

€ 395.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 404.750

2,78%

Annuellement

%

€ 19.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 395.000 k.k.
Statut
Vendu
Jour d'ouverture
Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
91 m²
Superficie du terrain
150 m²
Contenu
323 m³
Autre espace intérieur
11 m²
Espace de stockage externe
14 m²
Aire de la cour arrière
74 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1946
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant Ecotec Plus 25-30 CW4 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
27-09-2025
Date de vente
22-02-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3634

Google Maps

Voir Loenersloot sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Loenersloot

Chiffres de logement et de quartier dans Loenersloot

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Loenersloot. En 2025 étaient 490 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 541.000.

Résidents

490

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 541.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 43.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

39

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Loenersloot
Année Résidents
2021 485
2022 480
2023 515
2024 505
2025 490

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Loenersloot
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 440.000
2022 EUR 463.000
2023 EUR 524.000
2024 EUR 508.000
2025 EUR 541.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 125 0-15: 65 15-25: 35 25-45: 105 45-65: 155

Niveau d'enseignement

Hoger

160

Praktisch

60

Middelbaar

150

Origine des habitants (2025)

Europa

35

Nederland

395

Buiten Europa

55

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 38
Appartementen 2
Tussenwoningen 51
Vrijstaande woningen 59
Twee-onder-één-kap woningen 66

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 8
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 8
1925 tot 1950 29
1950 tot 1970 144
1970 tot 1980 14
1980 tot 1990 10
1990 tot 2000 3
2000 tot 2010 3
2010 tot 2020 0
2020 en later 0

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette D

54

Étiquette C

49

Étiquette G

39

Étiquette F

24

Étiquette E

18

Étiquette B

15

Étiquette A

10

Étiquette A+

2

Étiquette A++

0

Étiquette A+++

0

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Loenersloot
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.840 3.310
2021 2.060 3.310
2022 1.570 3.130
2023 1.360 2.920
2024 1.300 3.100

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.230 • Électricité: 2.500

Huurwoning

Gaz: 1.400 • Électricité: 2.800

Koopwoning

Gaz: 1.350 • Électricité: 2.940

Appartement

Gaz: 750 • Électricité: 1.800

Tussenwoning

Gaz: 1.030 • Électricité: 2.250

Vrijstaande woning

Gaz: 1.700 • Électricité: 3.960

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.360 • Électricité: 2.730

Activité dans Loenersloot (2025)

Handel en HORECA 10
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 40
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 10

Nombre total d'établissements: 110

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Loenersloot
Période Délits
jan 2025 2
jan 2026 3
jul 2025 4
jun 2025 4
mei 2025 2
mrt 2025 5
nov 2024 4
nov 2025 3
okt 2024 1
okt 2025 4
sep 2024 2
sep 2025 3

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Loenersloot.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Loenersloot

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Loenersloot?

Loenersloot telt in 2025 ongeveer 490 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loenersloot?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loenersloot is in 2025 circa € 541.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loenersloot?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loenersloot ligt rond € 43.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loenersloot?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 39 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loenersloot?

In Loenersloot komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 66 woningen.

Meer maisons in Loenersloot

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.