Aller directement au contenu
Logo de ERA Ritter Makelaardij

Burgemeester Strick van Linschotenstraat 47

3604AL Maarssen • Utrecht

Vendu

€ 525.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 537.350

Prix d'achat /m²: € 4.952

Galerie de photos

Description

Ben je op zoek naar een woning die geheel af en modern is? Maak dan snel een afspraak voor deze leuke en sfeervolle hoekwoning. De woning ligt in de gezellige Friezenbuurt van Maarssen-dorp en heeft een voortuin en een zonnige achtertuin op het zuidoosten. Er zijn hoge plafonds, 2 slaapkamers op de eerste verdieping met dakkapellen voor en achter en een grote open zolder met de 3e slaapkamer. Ligging: De Burgemeester Jonkheer Strick van Linschotenstraat ligt in de Friezenbuurt op loopafstand van de gezellige dorpskern van Maarssen. De Friezenbuurt kenmerkt zich door de sfeervolle jaren ’30 bebouwing en is ideaal voor jonge gezinnen en kinderen. In de buurt bevinden zich voorzieningen voor sport en spel, waaronder een trapveldje. Diverse scholen en alle basisvoorzieningen, huisartsen en OV, liggen op korte loop- en/of fietsafstand en er is een bushalte om de hoek. Maarssen-dorp kenmerkt zich door de rivier De Vecht, sfeervolle grachtenpanden en diverse restaurants en winkels. Bereikbaarheid: De centrale ligging van de woning staat garant voor een goede bereikbaarheid van diverse voorzieningen. Maarssen ligt op ca. 25 autominuten van Amsterdam en 10 minuten van Utrecht. Het NS-station in Maarssen heeft verbindingen met Amsterdam en Utrecht. Bushaltes zijn op enkele minuten loopafstand. Indeling: Begane grond: Entree: De voordeur is te vinden in de uitbouw aan de zijkant van de woning. Je komt hier in een hal met hoge plafonds, een vaste trap naar de verdieping met eronder een verdiepte trapkast. In de trapkast is ruimte voor voorraad en zit de groepenkast. Het vrij hangend toilet is ruim en heeft een vast closet. Vanuit de hal is er toegang naar de woonkamer. Woonkamer: De uitgebouwde woonkamer heeft grote ramen aan de voorzijde en ook nog een raam in de zijgevel, dit zorgt voor veel lichtinval. Aan de achterzijde een pui met veel lichtinval met hierin openslaande deuren naar de achtertuin. Er ligt een visgraat pvc vloer, de wanden zijn glad gestukt, het plafond is ook gestukt en heeft plafond plints. Keuken: De luxe open keuken (2021) met kookeiland bevindt zich aan de achterzijde en heeft toegang middels de openslaande deuren tot de tuin. Er is een keukenblok met een inductiekookplaat met afzuig installatie, vaatwasser, combioven en een koel-vriescombi. Tuin: De besloten achtertuin ligt op het zuidoosten en heeft een achterom via de berging. De tuin is geheel betegeld. Berging: Achterin de tuin staat een stenen berging, deze is voorzien van elektra en heeft een schuifdeur naar de achterom. 1e verdieping: Overloop: De overloop is heerlijk licht door een raam in de zijgevel en een dakkapel aan de achterzijde. Op de overloop is er de trap naar de zolder en toegang naar de twee grote slaapkamers en badkamer. Ook deze verdieping heeft een strakke afwerking als: visgraat pvc vloer, gestukte wanden en plafonds. Slaapkamers: Slaapkamer 1: een ruime slaapkamer aan de voorzijde van het huis met een kleine dakkapel en een raam in de zijgevel. Slaapkamer 2: een ruime slaapkamer aan de tuinzijde. Badkamer: De luxe badkamer (2021) beschikt over een inloop (regen- en hand) douche, wastafelmeubel en een 2e toilet. 2e verdieping: Via een vaste trap bereikbaar. Deze verdieping heeft een hoge nok én een groot kunststof dakkapel (2024) met screens aan de achterzijde wat voor extra ruimte en licht zorgt. In de voorzolder bevindt zich de wasmachine- en droger en cv-ketel aansluiting en ook hier een zijraam wat voor extra lichtinval zorgt. De zolderslaapkamer is ruim. Ook de cv-ketel hangt op deze verdieping. Oplevering: In overleg. Bijzonderheden: - Een zeer sfeervolle instapklare woning op een fijne plek in de Friezenbuurt. - Een woning die af is. - Er zijn jaren ’30 details als hoge plafonds en fraaie paneeldeuren aanwezig - Verwarming: Remeha cv combi ketel 2022 - Keuken en badkamer 2021 - Airconditioners in master bedroom en zolder (2021) - Leidingwerk 2021 - Buitenschilderwerk 2025 - Kunststof dakkapel 2e verdieping 2024 - Nieuwe dakpannen 2025 en dakbedekking uitbouw 2025 - De woning is voorzien van dubbele beglazing HR++ - Energielabel: C - Elektra: 11 groepen, aardlek Verkoper vertelt: Wij hebben ruim 4 jaar heerlijk gewoond op de prachtige en rustige locatie. De ligging van de woning is perfect. Wij gaan nu weer in de buurt van familie wonen. Interesse in dit huis? Schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Gegevens van collega NVM-makelaars in de regio vindt u op Funda.nl Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 525.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 537.350

3,04%

Annuellement

%

€ 26.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 525.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
106 m²
Superficie du terrain
94 m²
Contenu
375 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Espace de stockage externe
8 m²
Aire de la cour arrière
20 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1933
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Mansarde dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt uit 2022, eigendom
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
28-10-2025
Date de vente
25-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3604

Google Maps

Carte de Maarssen

Aperçu spatial du site de travail dans Maarssen

Chiffres de logement et de quartier dans Maarssen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maarssen. En 2025 étaient 39.695 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 462.891.

Résidents

39.695

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 462.891

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.929

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.294

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maarssen
Année Résidents
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maarssen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Niveau d'enseignement

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origine des habitants (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

7.472

Étiquette A

4.020

Étiquette B

2.763

Étiquette D

1.534

Étiquette E

487

Étiquette G

480

Étiquette F

474

Étiquette A+

276

Étiquette A+++

120

Étiquette A++++

96

Étiquette A++

91

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maarssen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.031 • Électricité: 2.905

Huurwoning

Gaz: 671 • Électricité: 1.922

Koopwoning

Gaz: 923 • Électricité: 2.873

Appartement

Gaz: 579 • Électricité: 1.738

Tussenwoning

Gaz: 849 • Électricité: 2.698

Vrijstaande woning

Gaz: 1.543 • Électricité: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.241 • Électricité: 3.017

Activité dans Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Nombre total d'établissements: 4.975

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maarssen
Période Délits
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maarssen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maarssen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer maisons in Maarssen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.