Aller directement au contenu
Logo de BROEKMAN & CALIS MAKELAARS

Dr. J.J.F. Steijlingweg 12

3738DB Maartensdijk • Utrecht

Vendu

€ 649.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 663.830

Prix d'achat /m²: € 6.978

Galerie de photos

Description

Op loopafstand van het winkelcentrum, temidden van het groen, mogen wij u deze sfeervolle en karakteristieke twee-onder-één kap aanbieden met een zeer ruime garage! Deze heerlijke woning is door de huidige eigenaren keurig onderhouden met zorg bewoond. Dankzij haar fraaie ligging ten opzichte van de stad Utrecht, het winkelcentrum van Maartensdijk, openbaar vervoer en uitvalswegen is dit met recht een unieke kans om landelijk en centraal te wonen! UNIQUE SELLING POINTS - Energielabel C - Sfeervolle en charmante twee-onder-één kap - Eigen oprit en ruime garage (ca. 33 m²) - Mooie ligging in het groene Maartensdijk met een goede busverbinding - Ideaal centraal gelegen nabij de uitvalswegen en het bos ENTREE De woning beschikt over een royale oprit aan de voorzijde met parkeermogelijkheden op eigen terrein. De omliggende tuin biedt veel privacy en geeft veel vrijheid. BEGANE GROND Vanuit de hal bereikt u de sfeervolle en zonnige living met een semi open keuken (met onder meer een oven en Quooker). EERSTE VERDIEPING Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers te bereiken, alsmede de badkamer. Twee slaapkamers zijn zeer royaal te noemen. De nette badkamer beschikt over een ligbad met douche en een wastafel. TWEEDE VERDIEPING De zolderetage is thans in gebruik als royale slaapkamer. De achtertuin is zeer breed en diep en biedt talloze mogelijkheden. De stenen garage zorgt voor vele opslagmogelijkheden. Het dak van de woning is in 2024 vernieuwd. Maartensdijk is een geliefd dorp nabij de stad Utrecht met een eigen winkelcentrum en een goede busverbinding. U geniet hier van landelijk wonen op een centrale locatie. Mogen wij je snel rondleiden in dit fijne huis? De aanvaarding geschiedt in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 649.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 663.830

3,04%

Annuellement

%

€ 32.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 649.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
93 m²
Superficie du terrain
390 m²
Contenu
337 m³
Espace de stockage externe
33 m²
Aire de la cour arrière
22 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1948
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel, eigendom
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
29-09-2025
Date de vente
23-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, en wastafel

Équipements de garage

Vliering en elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3738

Google Maps

Carte de Maartensdijk

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Maartensdijk

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maartensdijk. En 2025 étaient 4.890 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 490.000.

Résidents

4.890

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 490.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 33.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

128

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maartensdijk
Année Résidents
2021 4.880
2022 4.895
2023 4.930
2024 4.905
2025 4.890

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maartensdijk
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 346.000
2022 EUR 367.000
2023 EUR 446.000
2024 EUR 457.000
2025 EUR 490.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.225 0-15: 800 15-25: 590 25-45: 995 45-65: 1.285

Niveau d'enseignement

Hoger

990

Praktisch

760

Middelbaar

1.740

Origine des habitants (2025)

Europa

240

Nederland

4.160

Buiten Europa

485

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 410
Appartementen 381
Tussenwoningen 880
Vrijstaande woningen 229
Twee-onder-één-kap woningen 231

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 57
1900 tot 1925 77
1925 tot 1950 148
1950 tot 1970 828
1970 tot 1980 455
1980 tot 1990 205
1990 tot 2000 119
2000 tot 2010 34
2010 tot 2020 30
2020 en later 20

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

820

Étiquette A

329

Étiquette B

285

Étiquette D

239

Étiquette G

187

Étiquette E

149

Étiquette F

122

Étiquette A+++

17

Étiquette A+

16

Étiquette A++

5

Étiquette A++++

1

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maartensdijk
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.290 2.930
2021 1.500 2.980
2022 1.160 2.770
2023 980 2.580
2024 950 2.600

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.080 • Électricité: 2.810

Huurwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.150

Koopwoning

Gaz: 1.070 • Électricité: 2.810

Appartement

Gaz: 630 • Électricité: 1.680

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.480

Vrijstaande woning

Gaz: 1.480 • Électricité: 3.790

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.190 • Électricité: 2.910

Activité dans Maartensdijk (2025)

Handel en HORECA 85
Nijverheid en energie 135
Zakelijke dienstverlening 175
Overheid, onderwijs en zorg 130
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Nombre total d'établissements: 735

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maartensdijk
Période Délits
jan 2025 13
jan 2026 13
jul 2025 18
jun 2025 7
mei 2025 16
mrt 2025 2
nov 2024 9
nov 2025 7
okt 2024 13
okt 2025 23
sep 2024 6
sep 2025 11

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maartensdijk.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maartensdijk

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maartensdijk?

Maartensdijk telt in 2025 ongeveer 4.890 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maartensdijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maartensdijk is in 2025 circa € 490.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maartensdijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maartensdijk ligt rond € 33.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maartensdijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 128 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maartensdijk?

In Maartensdijk komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 880 woningen.

Meer maisons in Maartensdijk

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.