Aller directement au contenu
Logo de KH-Solutions Makelaars

Burgemeester Lespinassestraat 7

6226HN Maastricht • Limburg

€ 339.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 347.630

Prix d'achat /m²: € 3.725

Galerie de photos

Description

IN DE VERKOOP BIJ KH-SOLUTIONS MAKELAARS. Deze instapklare tussenwoning met een stijlvolle aanbouw, 11 zonnepanelen en een gebruikersoppervlakte (GO) van 111 m² ligt in de populaire wijk “Heer/Scharn”. Met maar liefst 3 ruime slaapkamers is er genoeg ruimte voor iedereen. Buiten wacht een onderhoudsvrije tuin + een zeer ruime berging met achterom. Geniet van een vernieuwde keuken (2019) welke modern afgewerkt is. Burgemeester Lespinassestraat 7 heeft een groen energielabel B en kenmerkt zich door de juiste ligging in een fijne kindvriendelijke omgeving. Kort bij het MUMC/Universiteit, het winkelcentrum van Heer en de Albert Heijn. Maak een afspraak met makelaar Kenneth om de woning te bezichtigen. De woning is rustig gelegen in de geliefde woonwijk Heer/Scharn. Diverse winkels voor de dagelijkse behoeften en voorzieningen, waaronder de openbare bibliotheek, bevinden zich op loopafstand. In de directe omgeving zijn er diverse horeca, recreatie- en sportmogelijkheden en (internationale) scholen gelegen. Binnen 10 minuten fietsafstand is het historische stadscentrum van Maastricht te bereiken, alsmede het NS-station. Bereikbaarheid met openbaar vervoer is goed en de aansluiting met de autowegen A2 en A79 bevindt zich in de nabijheid. Neem de buslijn (350) richting Aken (DE) vanaf de Akkersteenweg. Al met al, een zeer gewilde plek om te wonen. INDELING Begane grond Bij binnenkomst in de woning komt u in een mooie entreehal met een vernieuwde meterkast, die toegang biedt tot de woonkamer, de kelder en de toiletruimte met fonteintje. De woonkamer is eveneens ruim van opzet en beschikt over een open keuken uit 2019 (in de aanbouw uit 2017), wat zorgt voor een gezellige en lichte sfeer. De gehele woning is v.v. rolluiken, die niet alleen zorgen voor extra privacy, maar ook voor een betere isolatie en bescherming tegen zonlicht. De woonkamer beschikt over een eetruimte en een zitruimte. De tuin is toegankelijk vanuit de keuken (aanbouw) wat het gemakkelijk maakt om van binnen naar buiten te gaan. Geniet hier van veel privacy en zonnige avonden. De begane grond is v.v. vloerverwarming. Daarnaast beschikt de woning over een zeer ruime berging (2 verdiepingen) in de tuin, die vanuit de tuin van de woning te bereiken is. Geniet van twee elektrische zonneschermen en een achterom. Ps. Je bent zo bij de Albert Heijn.. Eerste verdieping. De overloop op de eerste verdieping van de woning biedt toegang tot twee comfortabele en ruime slaapkamers, de verzorgde badkamer, een aparte wasruimte (met raam), technische ruimte en de trap die naar de tweede verdieping leidt. De badkamer is volledig betegeld en is v.v. een ruime inloopdouche. Daarnaast is er een toilet, een dubbele wastafel met meubel aanwezig, wat zorgt voor een praktische en functionele indeling. De badkamer is v.v. een raam. De slaapkamer aan de voorzijde van de woning is voorzien van een rolluik, wat niet alleen zorgt voor extra privacy, maar ook helpt bij het reguleren van de lichtinval. Deze slaapkamer biedt daarmee een rustige en comfortabele omgeving om in te slapen. De slaapkamer aan de achterzijde van de woning beschikt uiteraard ook over rolluiken + als kers op de taart in het tussenportaal een airco! Geniet in de overloop van een (technische) berging, waarin de cv-installatie gesitueerd is. Tweede verdieping Via een vaste trap bereikt u de overloop op de bovenverdieping, die toegang biedt tot de masterbedroom v.v. een vernieuwde dakkapel en elektrische rolluiken, veel daglicht en een verlaagd plafonds met spotjes en een airco. De verdieping is keurig afgewerkt. Tevens is op deze verdieping de omvormer van de zonnepanelen geïnstalleerd. Luxe en comfort... Je hebt het hier. Bijzonderheden - Instapklare tussenwoning met fijne aanbouw - Gebruikersoppervlakte van 111 m² - Energielabel B! - 3 ruime slaapkamers - Kindvriendelijke buurt en een uitstekende locatie vlakbij het MuMC+, Ceramique en uitvalswegen - De gehele woning is voorzien van kunststoffen kozijnen en dubbele beglazing/HR - V.v. rolluiken! - Meterkast vernieuwd - Incl. aanbouw uit 2017 (keuken nieuw 2019) - Frisse badkamer uit 2019 - Airco’s (eerste en tweede verdieping) - Vloerisolatie Isoboard - Glasvezel aangelegd - Dakkapel 2023 - CV-ketel eigendom uit 2017 - Achterom + onderhoudsvrije tuin Deze omgeving bied je voor nu en voor de toekomst een prettig woon- en leefklimaat. De genoemde maten zijn ca., hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Bezichtiging inplannen? Uitsluitend op afspraak via makelaarskantoor KH-Solutions Makelaars. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge overeenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door KH-Solutions Makelaars met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper is uitgenodigd de opgegeven oppervlakte(s) van het gekochte op juistheid te controleren. Makelaar Kenneth Heuts van KH-Solutions Makelaars nodigt je graag uit voor een bezichtiging. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 339.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 347.630

2,78%

Annuellement

%

€ 16.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 339.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
91 m²
Superficie du terrain
152 m²
Contenu
392 m³
Autre espace intérieur
20 m²
Espace de stockage externe
25 m²
Aire de la cour arrière
48 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1956
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Hre (gas gestookt combiketel uit 2017)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-11-2025
Date de vente
27-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6226

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.