Aller directement au contenu
Logo de Vesta Vastgoed

Koning Zwentiboldstraat 19

6226AK Maastricht • Limburg

Vendu

€ 349.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 357.830

Prix d'achat /m²: € 4.592

Galerie de photos

Description

Fijne tussenwoning met diepe tuin op het oosten drie slaapkamers en een ruime bergzolder. De woning ligt aan een rustige weg met diverse parkeermogelijkheden in de wijk Scharn-Noord. De woning is tussen Scharn en Witte Vrouwenveld gelegen met alle hedendaagse voorzieningen in de nabijheid. De United World College is op korte loop afstand gelegen evenals sportpark de Geusselt met zwembed. De woning beschikt over een definitief A energielabel. Indeling Begane grond Entree (4m²)met de trap naar de eerste verdieping en een moderne meterkast (6 groepen met aardlekschakelaars). In de inkomhal is de moderne en smaakvol afgewerkte toiletruimte (1m²) met fonteintje te bereiken. Er is een zwevend toiletzitting met een ingebouwd water reservoir aanwezig. De woonkamer (27m²) met PVC vloer heeft zicht op de achtertuin, er is een loopdeur om de tuin te kunnen betreden. De kast (1m²) onder de trap is goed voor de droge opslag en keuken gerei. De open keuken (6m²) uit 2018 in een hoekopstelling geplaatst en de aanrecht combinatie is rijkelijk uitgevoerd met de volgende apparatuur: 5 pits gaskookplaat met wasemkap een vaatwasser, koelkast en een oven (AEG). De tuin is v.v. bestrating, en afgewisseld met een graspartij. Er is aan de achterzijde een grote houten berging (16m²) aanwezig en er is een achterom. In de tuin is naast de houten berging ook een aanpandig gelegen stenen berging (5m²) aanwezig. Eerste verdieping Overloop met de vlizotrap naar de tweede verdieping. Alle kamers zijn v.v. strak stukwerk op de wanden en zijn de kunststof kozijnen v.v. HR++ glas. Slaapkamer 1 (11,5m²) gelegen en is aan de achterzijde gelegen. Slaapkamer 2 (7,5m²) is gelegen eveneens aan de achterzijde gelegen Slaapkamer 3 (7m²) is in gebruik als studeerkamer en is aan de voorzijde gelegen. Moderne en luxe badkamer (5,5m², 2024) deze is v.v. een modern wasmeubel, inloopdouche met een regen en een handdouche een tweede toilet en er is een handdoek radiator aanwezig Tweede verdieping Via de vlizotrap is de bergzolder (11m² loopoppervlakte) met Unidek isolatieplaten te bereiken. Deze ruimte heeft een stahoogte van 204 cm. op het hoogste punt Deze ruimte is goed voor de droge opslag, en biedt veel bergruimte. Er is momenteel geen mechanische ventilatie aanwezig. De Bosch Cv ketel is al wat ouder (2006) maar functioneert goed. Bijzonderheden - Energiezuinige woning met veel leef- en bergruimte! - Optimaal gelegen t.o.v. UWC, alle voorzieningen en sportpark de Geusselt. - De woning beschikt over een definitief energielabel A. - Er zijn 6 zonnepanelen aanwezig (eigendom, 2023) - Grotendeels uitgevoerd met kunststof kozijnen met HR++ glas. - Dak-, gevel- en vloerisolatie zijn aanwezig. - Er bestaat een mogelijkheid om de woning eventueel uit te bouwen. - Mogelijke oplevering is op korte termijn mogelijk. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). In de Gemeente Maastricht geldt vanaf 1 oktober 2022 een Huisvestingsverordening – opkoopbescherming voor woningen met een WOZ waarde tot € 402.000 (peildatum 1 januari 2025 zie ook : ( termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is met zorg samengesteld. Mochten er onvolkomenheden in voorkomen, kunnen daar geen rechten aan worden ontleend. Alle rechten voorbehouden.

Prêt immobilier berekenen

€ 349.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 357.830

2,78%

Annuellement

%

€ 17.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 349.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
76 m²
Superficie du terrain
404 m²
Contenu
325 m³
Autre espace intérieur
16 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
2 m²
Espace de stockage externe
16 m²
Aire de la cour arrière
154 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1993
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Lessenaardak bedekt met pannen
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Bosch (gas gestookt combiketel, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Mandelig

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
30-09-2025
Date de vente
28-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6226

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.