Aller directement au contenu
Logo de Nedafmakelaardij

Vroenhovenweg 3770 Riemst

6213HD Maastricht • Limburg

Disponible

€ 280.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.450

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.600) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 287.450

Prix d'achat /m²: € 1.867

Galerie de photos

Description

De woning op adres Bergstraat 51, 3770 Riemst aan Maastricht is volledig gerenoveerd en biedt een energiezuinige woning met drie slaapkamers, waarvan er mogelijk nog een vierde kan worden aangemaakt op de zolder. Het pand staat beschikbaar voor € 280.000 en is gelegen in een woongebied met landelijk karakter, met een bouwjaar van 1918 en renovatiejaar van 2026. De woning is uitgerust met een warmtepomp, vloerverwarming op gelijkvloers en radiatoren op de eerste verdieping. De woning heeft een EPC-klasse A met een waarde van 86 kWh/m² en is voorzien van dubbele beglazing, geïsoleerde buitenmuren, en een ventilatiesysteem met warmterecuperatie. In de kelder is ook plaats voor een wasmachine en toegang tot de zolder, terwijl het externe gebied de doorvaart naar een achtergelegen woning met zich meebrengt. De woonoppervlakte bedraagt 150 m², inclusief een kelder van 14 m² en een zolderoppervlakte van 51 m². De keuken is volledig geïnstalleerd met onder- en bovenkasten, granietwerkblad en moderne keukenapparatuur. De woning is opgesplitst over drie verdiepingen, met een centrale inkomhal op gelijkvloers, gevolgd door een leefruimte van 22,5 m² en een keuken met eetplaats. Op de eerste verdieping liggen het gastentoilet, drie slaapkamers en een kleine berging. De zolder van 51 m² is volledig afgewerkt met laminaatvloeren en nieuw dak. De buitenruimte omvat een kadastrale doorvaart, terwijl het pand niet over een tuin beschikt. De woning is voorzien van alle moderne comfortelementen zoals elektrische installatie, P- en G-scores met resp. B en C en is voorzien van een asbestinventarisattest.

Prêt immobilier berekenen

€ 280.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.450

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.600) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 287.450

2,78%

Annuellement

%

€ 14.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 280.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, hoekwoning

Plan

Chambres
14 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
150 m²
Superficie du terrain
145 m²
Contenu
405 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
1918
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Warmtepomp
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
22-04-2026

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6213

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.