Aller directement au contenu
Logo de Makelaarsland

G.H.C.F. Siebrandsstraat 7

4194VM Meteren • Gelderland

Disponible

€ 970.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 21.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 991.250

Prix d'achat /m²: € 6.258

Galerie de photos

Description

Vrijstaand wonen met vrij uitzicht in Meteren In het rustige en geliefde Meteren ligt deze vrijstaande woning met garage op een ruim kavel, waarvan aan de achterzijde vrij uitzicht over weilanden en boomgaard. Een ideale woning voor gezinnen of liefhebbers van rust, ruimte en groen, met alle dagelijkse voorzieningen op korte afstand. Deze vrijstaande woning biedt een prettige indeling met maar liefst vier slaapkamers. De woning beschikt over een ruime badkamer met zowel een douche als een ligbad, waardoor comfort en ontspanning centraal staan. De royale woonkeuken met bar en kookeiland vormt het hart van de woning en is een heerlijke plek om te koken, eten en samen te komen met familie en vrienden. De woonkamer biedt een open zicht op de mediterrane tuin, waardoor binnen en buiten op een natuurlijke manier in elkaar overlopen en er veel licht en sfeer ontstaat. De inpandige garage bied veel opslagruimte en er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Een van de grootste pluspunten van deze woning is de grote achtertuin met zicht over weilanden en boomgaard. De tuin heeft een mediterrane uitstraling, met meerdere terrassen, waardoor er altijd een fijne plek is om te genieten van zon of schaduw. Daarnaast beschikt de tuin over een groot tuinhuis met overkapping, waar het heerlijk zitten is tijdens lange zomeravonden. De woning heeft een achterom via twee zijdes, wat zorgt voor extra gemak en toegankelijkheid. Faciliteiten in de buurt Meteren is een rustig dorp met een gunstige ligging nabij diverse voorzieningen: Supermarkten en winkels in Meteren en Geldermalsen. Basisscholen en kinderopvang in de directe omgeving, sportverenigingen en recreatiemogelijkheden, het station van Geldermalsen met goede treinverbindingen. Een snelle aansluiting op de A2 en A15 richting Utrecht, Den Bosch, Rotterdam en Arnhem/Nijmegen. Kenmerken - Vrijstaande woning met garage - Woonkeuken met bar en kookeiland - Woonkamer met open zicht op mediterrane tuin - 4 slaapkamers - Badkamer met douche en ligbad - Open uitzicht achtertuin op weiland en boomgaard mediterrane tuin met grasveld, meerdere terrassen, tuinhuis met overkapping, Achterom via twee zijdes van de woning. Rustige en groene ligging voorzieningen en uitvalswegen dichtbij. Een unieke kans om vrijstaand te wonen met prachtig uitzicht en veel ruimte aan de rand van Meteren.

Prêt immobilier berekenen

€ 970.000

Coûts d'achat (estimés): € 21.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 991.250

3,04%

Annuellement

%

€ 48.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 970.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
155 m²
Superficie du terrain
630 m²
Contenu
694 m³
Autre espace intérieur
44 m²
Espace de stockage externe
16 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2001
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
17-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4194

Google Maps

Voir Meteren sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Meteren

Chiffres de logement et de quartier dans Meteren

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Meteren. En 2025 étaient 5.800 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 504.000.

Résidents

5.800

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 504.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

102

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Meteren
Année Résidents
2021 4.745
2022 5.050
2023 5.395
2024 5.660
2025 5.800

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Meteren
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 342.000
2022 EUR 375.000
2023 EUR 440.000
2024 EUR 469.000
2025 EUR 504.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 600 0-15: 1.160 15-25: 730 25-45: 1.710 45-65: 1.600

Niveau d'enseignement

Hoger

1.550

Praktisch

900

Middelbaar

1.950

Origine des habitants (2025)

Europa

295

Nederland

5.035

Buiten Europa

465

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 426
Appartementen 236
Tussenwoningen 975
Vrijstaande woningen 428
Twee-onder-één-kap woningen 228

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 64
1900 tot 1925 50
1925 tot 1950 48
1950 tot 1970 95
1970 tot 1980 70
1980 tot 1990 29
1990 tot 2000 483
2000 tot 2010 345
2010 tot 2020 453
2020 en later 495

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

931

Étiquette B

505

Étiquette A+++

286

Étiquette C

104

Étiquette G

101

Étiquette A++

73

Étiquette A+

47

Étiquette F

33

Étiquette D

32

Étiquette E

17

Étiquette A++++

10

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Meteren
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.140 3.420
2021 1.250 3.520
2022 940 3.370
2023 720 3.240
2024 670 3.360

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 670 • Électricité: 3.080

Huurwoning

Gaz: 550 • Électricité: 2.330

Koopwoning

Gaz: 760 • Électricité: 3.410

Appartement

Gaz: 500 • Électricité: 2.240

Tussenwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.910

Vrijstaande woning

Gaz: 1.150 • Électricité: 4.360

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 670 • Électricité: 3.780

Activité dans Meteren (2025)

Handel en HORECA 85
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 210
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Nombre total d'établissements: 650

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Meteren
Période Délits
jan 2026 9
jul 2025 8
jun 2025 8
mei 2025 5
mrt 2025 9
mrt 2026 6
nov 2024 9
nov 2025 10
okt 2024 6
okt 2025 11
sep 2024 15
sep 2025 5

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Meteren.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Meteren

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Meteren?

Meteren telt in 2025 ongeveer 5.800 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Meteren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Meteren is in 2025 circa € 504.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Meteren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Meteren ligt rond € 37.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Meteren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 102 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Meteren?

In Meteren komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 975 woningen.

Meer maisons in Meteren

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.