Aller directement au contenu
Logo de PEEK&POMPE MAKELAARS

Getijdemonde 12

3434KA Nieuwegein • Utrecht

€ 300.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 307.850

Prix d'achat /m²: € 3.703

Galerie de photos

Description

RUIM & LICHT APPARTEMENT (CA. 81 M2, ENERGIELABEL C) MET 3 KAMERS, MODERNE KEUKEN, RUIM EN ZONNIG BALKON MET UITZICHT OP GROEN GELEGEN OP PRETTIGE LOCATIE NABIJ DE LEK IN NIEUWEGEIN Dit verzorgde en efficiënt ingedeelde appartement is gelegen op een prettige en gemoedelijke locatie in de wijk Hoogzandveld in Nieuwegen. Met de belangrijkste uitvalswegen en OV op korte afstand is het de ideale uitvalsbasis om de gehele randstad snel te bereiken. De woning is in de afgelopen jaren met zorg bewoond en onderhouden en biedt met 3 kamers en ca. 81 m2 woonoppervlakte de mogelijkheid tot jaren woonplezier. Het terras is gelegen op het zonnige zuiden en heeft een fraai uitzicht op volwassen boompartijen. De woonkamer is ruim opgezet en voorzien van grote raampartijen met het zelfde uitzicht maar voornamelijk een heel prettige lichtinval. Aan de voorzijde van de woning is de moderne keuken in L-opstelling aanwezig waar ruimte is voor een grote eettafel. Naast twee riante slaapkamers is er verder een verzorgde badkamer met inloopdouche aanwezig. Het separate toilet is net als de bergvliering en het terras vanaf de centrale hal bereikbaar. In de onderbouw is er nog een ruime (fietsen)berging aanwezig. Het appartement maakt onderdeel uit van een betrokken en actieve VVE met plannen om het complex verder te verduurzamen. De Getijdemonde is zowel voor forenzen die reizen met de auto, fiets of OV een ideale uitvalsbasis om een groot gedeelte van de regio binnen 30 minuten te bereiken. Verder heb je in de directe omgeving meer dan voldoende opties voor de dagelijkse boodschappen en een groot aanbod aan winkels in het winkelcentrum Cityplaza. Voor fijne wandel- en fietsroutes zit je hier ook goed! Ben je op zoek naar een comfortabel en ruimtelijk appartement met hoge mate van comfort op een praktische maar vooral door groen omgeven locatie? Maak direct een afspraak voor een bezichtiging! DUURZAAMHEID & ENERGIELABEL De bovenwoning beschikt over een groen energielabel C, geldig tot oktober 2028. Dit label is het resultaat van verschillende energiebesparende maatregelen, waaronder muur- en dakisolatie, en gedeeltelijk dubbele beglazing. Deze kenmerken dragen bij aan een verminderd energieverbruik en een comfortabeler woonklimaat. Binnen de VVE zijn plannen gemaakt voor het verder verduurzamen van de woningen. Dit houdt onder andere in dat de kozijnen aan de achterzijde, met enkele beglazing, worden vervangen voor kunststof kozijnen met hoogwaardige beglazing en het plaatsen van zonnepanelen. Hiervoor zal de VVE deels een lening aangaan bij het warmtefonds. De kosten die hiermee gemoeid gaan, ca. € 150,- per maand, worden voor een groot deel terugverdient door de besparing aan energie. DE OMGEVING De woning is gelegen aan de Getijdemonde in de wijk Hoogzandveld in Nieuwegein. Deze locatie biedt een unieke combinatie van rustig wonen en de voordelen van een centrale ligging. De wijk staat bekend om zijn groene karakter en waterrijke omgeving, wat zorgt voor een ontspannen sfeer. In de nabije omgeving bevinden zich diverse voorzieningen, zoals winkels en scholen. Parkeren is gratis op de openbare weg. De uitvalswegen zijn gemakkelijk te bereiken, waardoor steden als Utrecht en Amsterdam snel bereikbaar zijn. Dit maakt de locatie perfect voor mensen die de voorkeur geven aan een rustige woonomgeving met goede verbindingen. Check de voorzieningen in de buurt op onze website en bereken de reistijd! INDELING & VOORZIENINGEN Begane grond: Afgesloten entree met brievenbussen en trapopgang. Toegang tot onderbouw met eigen (fietsen)berging van ca. 6 m2. Derde verdieping: Bij binnenkomst in de woning kom je in de hal, die toegang geeft tot de woonkamer, de slaapkamers, de badkamer, het separate toilet en het dakterras. De gezellige woonkamer is ruim en biedt toegang tot de eetkamer met open keuken. Deze ruimte is eveneens ruim en licht dankzij de dakramen. De keuken heeft witte kasten met een donker aanrechtblad en is voorzien van inbouwapparatuur: een koelkast, vriezer, inductiekookplaat en afzuigkap. Beide slaapkamers zijn ruim, maar de slaapkamer met dakramen is extra groot. De badkamer beschikt over een douche, wastafel met meubel en de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Het dakterras, de ideale plek om van de zon te genieten met een ligging op het zuiden, is bereikbaar vanuit alle ruimtes. Via een vlizotrap is de vliering bereikbaar. Vierde verdieping: Deze verdieping bestaat uit een vliering, bereikbaar via een vlizotrap, waar handig spullen opgeborgen kunnen worden. KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN • Woonoppervlak ca.: 81 m²; • Aantal kamers: 3 (waarvan 2 slaapkamers); • Bouwjaar: 1983; • Warm water middels centrale voorziening en verwarming middels stadsverwarming; • Groen energielabel C; • Goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen; • Dakterras met een zongerichte ligging op het zuiden; • Gratis parkeren op de openbare weg; • VvE is actief, de servicekosten bedragen thans € 279,81 per maand; • Oplevering in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 300.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 307.850

2,78%

Annuellement

%

€ 15.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 300.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag en een vliering
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
81 m²
Contenu
268 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
10 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1983
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak
Isolation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Centrale voorziening
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2025
Date de vente
28-06-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3434

Google Maps

Carte de Nieuwegein

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein

Chiffres de logement et de quartier dans Nieuwegein

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.

Résidents

68.299

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 386.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.759

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nieuwegein
Année Résidents
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nieuwegein
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Niveau d'enseignement

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

12.189

Étiquette A

7.575

Étiquette B

5.217

Étiquette D

2.936

Étiquette A+++

1.724

Étiquette A+

1.603

Étiquette E

734

Étiquette A++

678

Étiquette G

403

Étiquette F

357

Étiquette A++++

186

Étiquette A+++++

12

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nieuwegein
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.810

Huurwoning

Gaz: 280 • Électricité: 2.050

Koopwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.690

Appartement

Gaz: 170 • Électricité: 1.930

Tussenwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.650

Vrijstaande woning

Gaz: 920 • Électricité: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 950 • Électricité: 3.300

Activité dans Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Nombre total d'établissements: 8.500

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nieuwegein
Période Délits
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nieuwegein

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer maisons in Nieuwegein

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.