Résidents
68.299
Dernière année: 2026
Sfeervolle en instapklare maisonnette met zonnig balkon. Deze verrassend ruime en gezellige 4-kamer maisonnette is gelegen op de 1e en 2e verdieping van een kleinschalig appartementengebouw. Met 3 ruime slaapkamers, badkamer, een ruime woonkamer met open keuken, een zonnig balkon en voldoende bergruimte is deze woning geschikt voor starters maar zeker ook voor gezinnen. En met kunststof kozijnen voorzien van HR++ glas, 10 zonnepanelen en een energielabel A is deze ook heel energiezuinig. De woning is gelegen in de groene en kindvriendelijke wijk Doorslag. Hier woon je niet alleen rustig, maar ook praktisch: winkels, scholen, kinderopvang, het ziekenhuis en het uitgebreide winkelcentrum City Plaza liggen allemaal op loopafstand. Stap je op de bus of sneltram, dan ben je binnen twintig minuten in hartje Utrecht. Met de auto ben je bovendien zo op de A2, A12 of A27. Indeling: Woonverdieping (1e etage) Via de externe trap bereiken we de entree van de woning. Het houtwerk op de gevel geeft het pand meteen een warme, uitnodigende uitstraling. In de entree bevindt zich de garderobe, meterkast, het toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping. We lopen door naar de woonkamer met open keuken (totaal ca. 32.6 m²). De woonkamer is licht, ruim en geeft direct een fijn gevoel van thuiskomen. Dankzij de grote ramen en het westelijk gelegen balkon valt hier de hele middag en avond het zonlicht binnen. Toch houdt de airconditioning (verwarmen en koelen) de ruimte heerlijk koel. Op koudere dagen geniet je van de gezellige elektrische haard bij de zithoek. Vanuit de woonkamer loop je zo het balkon op: een zonnige plek waar je heerlijk kunt ontspannen. Het elektrische zonnescherm zorgt voor verkoeling op warme dagen. Aan de voorzijde van de woning ligt de moderne open keuken. Deze is voorzien van een kunststof werkblad en inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, heteluchtoven, vaatwasser en koel-vriescombinatie. Slaapverdieping (2e etage) De tweede verdieping biedt verrassend veel ruimte. Vanaf de overloop (met bergkast) is er toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De grootste slaapkamer (ca. 12,9 m²) ligt aan de voorzijde van de woning met toegang tot de praktische bergvliering – ideaal voor spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Aan de achterzijde ligt een tweede, ruime kamer (ca. 12.7 m²) en de derde kamer (ca. 5.6 m²). Deze is perfect als werk-, baby- of kleedkamer. De badkamer is voorzien van een douche, een wastafel met bergmeubel en de aansluiting voor wasmachine en droger. Bijzonderheden: - 4- kamer maisonnette, bouwjaar 1980; - Woonoppervlak 86 m², inhoud 284 m³; - Voorzien van 10 zonnepanelen; - Airco (koelen en verwarmen) en elektrische haard in de woonkamer; - Kunststof kozijnen met HR++ glas; - Energielabel A; - Vernieuwde meterkast; - Veel bergruimte: bergvliering en berging op de begane grond; - Zonnig balkon op het westen met elektrisch zonnescherm; - Gehele achterzijde gevel houtwerk vervangen (2019); - Voorzijde gevel houtwerk is gebeitst in 2021; - Parkeren met vergunning of betaald parkeren in de directe omgeving; - Actieve mini-VvE (3 leden); - VVE bijdrage 35,00 per maand; - Oplevering eind oktober of in overleg.
€ 350.000
Coûts d'achat (estimés): € 8.850
2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 358.850
2,78%
Annuellement
€ 17.500
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.
Résidents
68.299
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 386.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 34.700
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
3.759
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Étiquette C
12.189
Étiquette A
7.575
Étiquette B
5.217
Étiquette D
2.936
Étiquette A+++
1.724
Étiquette A+
1.603
Étiquette E
734
Étiquette A++
678
Étiquette G
403
Étiquette F
357
Étiquette A++++
186
Étiquette A+++++
12
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gaz: 610 • Électricité: 2.810
Huurwoning
Gaz: 280 • Électricité: 2.050
Koopwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.690
Appartement
Gaz: 170 • Électricité: 1.930
Tussenwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.650
Vrijstaande woning
Gaz: 920 • Électricité: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 950 • Électricité: 3.300
Nombre total d'établissements: 8.500
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3438PW Nieuwegein
€ 500.000 k.k.
€ 5.682/m²
3436XG Nieuwegein
€ 449.000 k.k.
€ 2.935/m²
3438XK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.898/m²
3432NW Nieuwegein
€ 365.000 k.k.
€ 6.083/m²
3434XS Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.867/m²
3435EK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.992/m²
3432ZV Nieuwegein
€ 375.000 k.k.
€ 5.859/m²
3435VN Nieuwegein
€ 599.000 k.k.
€ 3.791/m²