Résidents
68.299
Dernière année: 2026
De woning aan de Mgr. G.W. van Heukelumstraat 4 in Nieuwegein biedt veel mogelijkheden en is ontworpen om zich aan te passen aan verschillende levensfasen. Zeer ruim en functioneel, staat de woning voorzien van een flexibele indeling met een woonkamer op de eerste verdieping, een open keuken en badkamer met vloerverwarming. Bovenaan wordt een ruime slaapkamer aangeboden, terwijl de begane grond uitkijkt naar een sfeervolle studio. Deze ruimte is geschikt als zelfstandig appartement of voor mantelzorg en biedt ook de mogelijkheid tot een werk- of praktijkplaats. Rondom is er ruimte voor een garage, een fietsenstalling en een zonnige achtertuin. De woning is goed onderhouden, beschikt over moderne voorzieningen zoals een beheerssysteem voor luchtkwaliteit, elektrische rolluiken, glasvezel en een energielabel A. De ligging in de rustige wijk Zuilenstein is ideaal, met alles wat je nodig hebt binnen loopafstand. De woning ligt in een zeer toegankelijke regio, met de A2 binnen bereik en de stad Utrecht snel te bereiken. Via openbaar vervoer is het ook goed bereikbaar. De woning, gebouwd in 2016, staat voorzien van een moderne cv-combiketel en HR++ kozijnen. Aanvullende voorzieningen zoals een traplift en airconditioning maken de woning nog toegankelijker. De achterburen hebben een recht van overpad, waardoor toegang tot de garage en tuin makkelijk is. Belangrijke aankoopvoorwaarden staan duidelijk in de voorwaarden van de koop, met een nadere afsprakenregeling en het gebruik van de NVM-koopakte.
€ 699.000
Coûts d'achat (estimés): € 15.830
2 % de taxe sur le transfert (€ 13.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 714.830
3,04%
Annuellement
€ 34.950
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
2 douches, 2 toiletten, 2 wastafels, en wastafelmeubel
Elektra
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.
Résidents
68.299
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 386.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 34.700
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
3.759
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Étiquette C
12.189
Étiquette A
7.575
Étiquette B
5.217
Étiquette D
2.936
Étiquette A+++
1.724
Étiquette A+
1.603
Étiquette E
734
Étiquette A++
678
Étiquette G
403
Étiquette F
357
Étiquette A++++
186
Étiquette A+++++
12
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gaz: 610 • Électricité: 2.810
Huurwoning
Gaz: 280 • Électricité: 2.050
Koopwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.690
Appartement
Gaz: 170 • Électricité: 1.930
Tussenwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.650
Vrijstaande woning
Gaz: 920 • Électricité: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 950 • Électricité: 3.300
Nombre total d'établissements: 8.500
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3434DP Nieuwegein
€ 350.000 k.k.
€ 4.321/m²
3435AP Nieuwegein
€ 485.000 k.k.
€ 3.674/m²
3438PW Nieuwegein
€ 500.000 k.k.
€ 5.682/m²
3436XG Nieuwegein
€ 449.000 k.k.
€ 2.935/m²
3438XK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.898/m²
3432NW Nieuwegein
€ 365.000 k.k.
€ 6.083/m²
3434XS Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.867/m²
3435EK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.992/m²