Aller directement au contenu
Logo de OVERDUYN MAKELAARS

Utrechtsestraatweg 4 14

3438AK Nieuwegein • Utrecht

Vendu

€ 375.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 384.350

Prix d'achat /m²: € 5.208

Galerie de photos

Description

Altijd al sfeervol en karakteristiek willen wonen in een voormalig klooster? Dat is Utrechtsestraatweg 4-14 te Nieuwegein. Aan de rand van het historische kloostercomplex De Lantaern, waar oud en nieuw elkaar ontmoeten, ligt dit moderne en duurzame appartement aan de Utrechtsestraatweg 4 in Nieuwegein. Hier woon je comfortabel in een karakteristiek gebouw met eigentijdse afwerking, op een plek waar rust, bereikbaarheid en historie prachtig samenkomen. Samenvatting Dit lichte 2-kamerappartement van 72 m² is in 2020 volledig nieuw opgeleverd en combineert moderne luxe met het karakter van een kloostergebouw. De woning heeft een warme uitstraling, twee slaapkamers, een eigentijdse keuken en badkamer en beschikt over een eigen berging en parkeerplaats. Met energiebesparende installaties en een goed functionerende VvE woon je hier zorgeloos en toekomstgericht. Kenmerken • Gebruiksoppervlakte wonen 72 m², inhoud circa 290 m³ • Twee slaapkamers, moderne keuken (2022) en badkamer (2022) • Warmtepomp, vloerverwarming en volledig geïsoleerd • Houten kozijnen met HR++ beglazing (Velux) • Bouwjaar 2020, energielabel A • Eigen berging van 4,2 m² • VvE met actief onderhoudsplan en gezonde reserve • Lift aanwezig • Eigen parkeerplaats Wonen De leefruimte is licht en prettig ingedeeld, met hoge ramen en een rustige afwerking. De open keuken, geplaatst in 2022, is strak en praktisch ingericht met moderne inbouwapparatuur. De vloerverwarming zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling, terwijl de houten kozijnen en neutrale kleuren een natuurlijke sfeer creëren. Alles ademt kwaliteit en comfort, precies wat je verwacht van een recent opgeleverd appartement. Slapen Het appartement beschikt over twee goed bemeten slaapkamers. Beide kamers hebben een rustige ligging en zijn dankzij de isolatie aangenaam stil. De moderne badkamer (2022) is uitgerust met een inloopdouche, wastafel en vloerverwarming. Alles lekker fris, stijlvol en onderhoudsarm. Buitenruimte Hoewel er geen balkon is, biedt de omgeving volop groen en wandelmogelijkheden. De gezamenlijke buitenruimtes rond het complex zijn verzorgd en geven het gevoel van ruimte en rust. Duurzaamheid De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ glas, vloerverwarming en een eigen warmtepompinstallatie (Mitsubishi, 2020) die in 2023 nog is onderhouden. De energiekosten zijn laag: slechts €45 per maand aan elektriciteit en geen gasverbruik. Ook is er een laadpaal aanwezig bij het pand. Ligging en omgeving De Utrechtsestraatweg ligt op de grens van Nieuwegein en Utrecht en is onderdeel van een levendige en historische route. Je fietst in tien minuten naar het oude Vreeswijk of naar de binnenstad van Utrecht. Winkels, horeca en openbaar vervoer liggen op korte afstand, net als de A2 en A12 voor wie met de auto reist. De directe omgeving voelt groen en rustig, met alle voorzieningen dichtbij. Toch liever in de buurt blijven? Eet een ijsje of haal een taartje om de hoek bij Sweet & Ice, ga lekker relaxed je weekend tegemoet voor een hapje en drankje op buitenplaats Bij de Fortwachter of ga zeer chique en goed uit eten bij Restaurant Céline. Benieuwd naar deze woning? Kom snel langs voor een bezichtiging en ontdek zelf het comfort en de sfeer van Utrechtsestraatweg 4 in Nieuwegein. Of bekijk de woningpresentatie op: utrechtsestraatweg4-14.nl Interesse? Neem contact op via of bel 030 688 45 35. Bekijk alle kenmerken

Prêt immobilier berekenen

€ 375.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350

2,78%

Annuellement

%

€ 18.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 375.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, maisonnette (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
72 m²
Contenu
290 m³
Espace de stockage externe
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2020
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Warmtepomp
Label\u00e9nergie
NIET VERPLICHT

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
15-10-2025
Date de vente
02-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3438

Google Maps

Carte de Nieuwegein

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein

Chiffres de logement et de quartier dans Nieuwegein

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.

Résidents

68.299

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 386.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.759

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nieuwegein
Année Résidents
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nieuwegein
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Niveau d'enseignement

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

12.189

Étiquette A

7.575

Étiquette B

5.217

Étiquette D

2.936

Étiquette A+++

1.724

Étiquette A+

1.603

Étiquette E

734

Étiquette A++

678

Étiquette G

403

Étiquette F

357

Étiquette A++++

186

Étiquette A+++++

12

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nieuwegein
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.810

Huurwoning

Gaz: 280 • Électricité: 2.050

Koopwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.690

Appartement

Gaz: 170 • Électricité: 1.930

Tussenwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.650

Vrijstaande woning

Gaz: 920 • Électricité: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 950 • Électricité: 3.300

Activité dans Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Nombre total d'établissements: 8.500

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nieuwegein
Période Délits
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nieuwegein

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer maisons in Nieuwegein

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.