Aller directement au contenu
Logo de Romijn makelaardij

Zwaardenburg 149

3437RM Nieuwegein • Utrecht

Vendu

€ 465.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 476.150

Prix d'achat /m²: € 3.251

Galerie de photos

Description

welkom op de Zwaardenburg. Deze riante eindwoning was de eerste woning in de wijk Batau-Noord en diende als een modelwoning voor de wijk. Dat het er fijn wonen was blijkt wel uit het feit dat de woning nog altijd wordt bewoond door de eerste bewoner. Het woonoppervlak is 143 M2 en het perceel is 160 m2 groot. De woning beschikt over een energielabel B en is altijd netjes onderhouden. De zolder is volledig opgeknapt en de woning biedt volop mogelijkheden voor vergroting en aanpassing in de indeling. Alle voorzieningen zijn dichtbij te vinden. Zowel winkels, OV en scholen kun je op loopafstand vinden. Met de auto ben je snel op de diverse uitvalswegen. Indeling Via de voordeur betreedt je de woning en kom je in de hal. Hier bevinden zich de meterkast en het toilet. Via de toegangsdeur kom je in de woonkamer. De woonkamer is ongeveer 35 m2 groot en er zijn meerdere opstellingen mogelijk voor het meubilair. Er komt veel daglicht binnen via de grote ramen in de achtergevel. De keuken is open en beschikt over de volgende inbouwapparatuur: gasfornuis met elektrische oven, vaatwasser, koel/vries combinatie en afzuigkap. Hoewel de keuken niet de nieuwste is, is ze uitstekend onderhouden en kan nog jaren mee. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een grote badkamer. De badkamer beschikt over een douchecabine, toilet en wastafel meubel. Omdat de binnenmuren niet dragend zijn is het mogelijk om de hele etage anders in te delen. Tweede verdieping De zolder is net volledig opgeknapt. Het is momenteel een open ruimte, maar eventueel met dakkapellen is het mogelijk om hier een mooie versiering van te maken met meerdere slaapkamers. De aansluiting voor de wasmachine en droger bevinden zich hier ook. Tuin De voortuin is verzorgd en geeft een gezellige aanblik. De achtertuin is de trots van de huidige bewoner. De tuin ligt op het Zuiden en is ergvgoed verzorgd. Bonus is dat je aan de achterzijde vrij weg kijkt naar achteren. Bijzonderheden Nieuwe CV installatie (2024) Kopgevelbeplating is recent vervangen Ben jij benieuwd of deze woning bij jou past? Jurriaan leidt je graag rond.

Prêt immobilier berekenen

€ 465.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 476.150

2,78%

Annuellement

%

€ 23.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 465.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
143 m²
Superficie du terrain
160 m²
Contenu
505 m³
Espace de stockage externe
8 m²
Aire de la cour arrière
52 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1977
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR-107 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan drukke weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
06-10-2025
Date de vente
23-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3437

Google Maps

Carte de Nieuwegein

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein

Chiffres de logement et de quartier dans Nieuwegein

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.

Résidents

68.299

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 386.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.759

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nieuwegein
Année Résidents
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nieuwegein
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Niveau d'enseignement

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

12.189

Étiquette A

7.575

Étiquette B

5.217

Étiquette D

2.936

Étiquette A+++

1.724

Étiquette A+

1.603

Étiquette E

734

Étiquette A++

678

Étiquette G

403

Étiquette F

357

Étiquette A++++

186

Étiquette A+++++

12

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nieuwegein
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.810

Huurwoning

Gaz: 280 • Électricité: 2.050

Koopwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.690

Appartement

Gaz: 170 • Électricité: 1.930

Tussenwoning

Gaz: 450 • Électricité: 2.650

Vrijstaande woning

Gaz: 920 • Électricité: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 950 • Électricité: 3.300

Activité dans Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Nombre total d'établissements: 8.500

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nieuwegein
Période Délits
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nieuwegein

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer maisons in Nieuwegein

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.