Aller directement au contenu
Logo de Bert Stadman Makelaardij | NVM

Verl Hoogeveense Vaart 38

7861TB Oosterhesselen • Drenthe

Vendu

€ 525.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 537.350

Prix d'achat /m²: € 3.777

Galerie de photos

Description

In het buiten gebied tussen de dorpen Oosterhesselen en Dalen staat de vrijstaande woonboerderij op adres Verl Hoogeveense Vaart 38 Oosterhesselen. De woning ligt op een kavel van 3000 m² en is omringd door historische en natuurlijke waardevolheid. De Verlengde Hoogeveense Vaart speelde in de Tweede Wereldoorlog een belangrijke rol als logistieke route en is nu een aantrekkelijk vaarwater met toegang tot de bekende route Rondje Drenthe. De boerderij is sinds 1984 in bezit van de huidige eigenaren en ondergaat nu een nieuwe woonfase. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², terwijl de totale ruimte, met inbegrip van kelder en zolder, aanzienlijk groter is. De bouw heeft in 1990 ondergaan aan verbouwingen die tot de huidige indeling hebben geleid. Er zijn recente moderniseringen geweest, zoals het vernieuwen van rietwerken en een nieuwe cv-ketel. Deze locatie biedt het ideale mengsel van historie, rust en landelijke sfeer. Het dorp Oosterhesselen biedt alle eerste levensbehoeften dichtbij, met onder meer supermarkt, medisch centrum en school. Het nabije dorp Gees ligt op afstand van ongeveer 1,5 km en grenst aan natuurgebieden. Verkeersaansluiting is uitstekend, zowel met auto als openbaar vervoer. De woonkamers zijn gericht op zon en uitzicht, met de hoofdtuin aan de zuid-westzijde. De indeling omvat een woonkamer, slaapkamers, badkamer en voorzieningen zoals een bijkeuken, kelder en een grote zolderruimte met mogelijkheden voor verdere ontwikkeling. Het bijgebouw biedt extra ruimte met afmetingen van 7,62 m x 5,98 m. De boerderij staat open voor toekomstige eigenaren die op zoek zijn naar een historisch waardevolle, landelijke droomwoning.

Prêt immobilier berekenen

€ 525.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 537.350

3,04%

Annuellement

%

€ 26.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 525.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Woonboerderij, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
139 m²
Superficie du terrain
3000 m²
Contenu
1008 m³
Autre espace intérieur
144 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
16 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1947
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met riet
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas en voorzetramen
Chauffage
Cv-ketel en houtkachel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, aan vaarwater, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
02-04-2026
Date de vente
06-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7861

Google Maps

Voir Oosterhesselen sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Oosterhesselen

Chiffres de logement et de quartier dans Oosterhesselen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Oosterhesselen. En 2026 étaient 1.849 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 345.144.

Résidents

1.849

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 345.144

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.786

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

22

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Oosterhesselen
Année Résidents
2021 1.850
2022 1.865
2023 1.865
2024 1.895
2025 1.870
2026 1.849

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Oosterhesselen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 239.754
2022 EUR 272.627
2023 EUR 319.272
2024 EUR 330.155
2025 EUR 345.144

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 645 0-15: 215 15-25: 165 25-45: 335 45-65: 445

Niveau d'enseignement

Hoger

450

Praktisch

210

Middelbaar

580

Origine des habitants (2025)

Europa

50

Nederland

1.730

Buiten Europa

90

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 63
Appartementen 96
Tussenwoningen 62
Vrijstaande woningen 407
Twee-onder-één-kap woningen 249

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 35
1900 tot 1925 37
1925 tot 1950 47
1950 tot 1970 113
1970 tot 1980 303
1980 tot 1990 118
1990 tot 2000 121
2000 tot 2010 31
2010 tot 2020 10
2020 en later 22

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

237

Étiquette A

187

Étiquette B

147

Étiquette D

119

Étiquette G

71

Étiquette F

37

Étiquette E

25

Étiquette A+++

16

Étiquette A++

15

Étiquette A+

6

Étiquette A++++

2

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Oosterhesselen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.652 3.010
2021 1.858 3.056
2022 1.452 2.923
2023 1.189 2.901
2024 1.098 3.025

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 926 • Électricité: 2.305

Huurwoning

Gaz: 850 • Électricité: 1.870

Koopwoning

Gaz: 1.263 • Électricité: 3.130

Appartement

Gaz: 671 • Électricité: 1.398

Tussenwoning

Gaz: 888 • Électricité: 1.993

Vrijstaande woning

Gaz: 1.378 • Électricité: 3.543

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.058 • Électricité: 2.361

Activité dans Oosterhesselen (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 45
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Nombre total d'établissements: 200

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Oosterhesselen
Période Délits
jan 2026 2
jul 2025 4
jun 2025 1
mei 2025 3
mrt 2025 5
mrt 2026 1
nov 2024 1
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 3

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Oosterhesselen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Oosterhesselen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Oosterhesselen?

Oosterhesselen telt in 2026 ongeveer 1.849 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oosterhesselen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oosterhesselen is in 2025 circa € 345.144.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterhesselen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oosterhesselen ligt rond € 31.786 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oosterhesselen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 22 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oosterhesselen?

In Oosterhesselen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 407 woningen.

Meer maisons in Oosterhesselen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.