Aller directement au contenu
Logo de Mijn Makelaar Heerenveen

Maria Louiselaan 4

8453VD Oranjewoud • Fryslân

€ 829.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 18.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 847.430

Prix d'achat /m²: € 4.186

Galerie de photos

Maria Louiselaan 4 Oranjewoud
Photo 66

Description

Werkelijk een plaatje! Deze levensloopbestendige villa is het afgelopen jaar volledig onder handen genomen en tot in detail verbouwd. Het begint al bij de entree met apart trappenhuis, stijlvolle pvc-visgraatvloer, strak gestuukte wanden, binnendeuren met magneetsluiting, luxe keukenopstelling, 2 badkamers waarvan een met sauna, 19 zonnepanelen etc, etc. Zoals gezegd is de woning levensloopbestendig wat inhoudt dat er een slaap- en badkamer aanwezig is op de begane grond maar op de verdieping zijn nog een 4 kamers en een badkamer aanwezig waardoor het ook zeker geschikt is voor een groter gezin of thuiswerken. Begane grond entree, hal, trappenhuis met vide, L-vormige woonkamer, luxe keukenopstelling (v.v. inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging, vaatwasser, koel-vriescombi, Quooker, koffiemachine, combi-magnetron), vanuit de hal is de slaapkamer met ruime inloopkast en eigen privé badkamer v.v. inloopdouche, wasmeubel, ligbad en sauna te bereiken. Eerste verdieping overloop met vide, bergkast met cv-opstelling, 4 kamers waarvan 3 slaapkamers met doorlopend plafond wat een ruimtelijk gevoel geeft. De 4e kamer is te bereiken via een van de slaapkamers en kan dus zeer goed gebruikt worden als werkplek of chill-ruimte. Daarnaast is vanuit hier ook de bergruimte bereiken. De woning ligt op een een hoekperceel waardoor je aan meerdere zijden veel vrijheid hebt. De achtertuin grenst namelijk aan een waterpartij. Door de situering kan de hele dag de zon opgezocht worden in de tuin. Gelegen in Oranjewoud Noord op loopafstand van het bosgebied en Parklandschap Oranjewoud, op fietsafstand van het centrum van Heerenveen met alle voorzieningen en Sportstad Heerenveen zijn in de directe nabijheid. Tevens op korte afstand de opritten van het snelwegennet A7 en A32. Er zijn scholen in Oranjewoud en Heerenveen. Het energielabel is opgemaakt in 2022 maar de huidige eigenaren hebben nadien de cv-ketel vervangen en 19 zonnepanelen geplaatst. Hoogstwaarschijnlijk zal het label hoger uitvallen als deze opnieuw aangevraagd zou gaan worden.

Prêt immobilier berekenen

€ 829.000

Coûts d'achat (estimés): € 18.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 847.430

3,04%

Annuellement

%

€ 41.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 829.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, villa, vrijstaande woning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
198 m²
Superficie du terrain
734 m²
Contenu
787 m³
Autre espace intérieur
26 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1999
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Lessenaardak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde houten garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
17-06-2025
Date de vente
25-02-2026

Équipements de la salle de bain

Sauna, inloopdouche, 2 ligbaden, 2 wastafelmeubels, douche, en toilet

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • sauna
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8453

Google Maps

Oranjewoud sur la carte

Explorez Oranjewoud et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Oranjewoud

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Oranjewoud. En 2025 étaient 964 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 542.000.

Résidents

964

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 542.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

13

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Oranjewoud
Année Résidents
2021 977
2022 974
2023 986
2024 961
2025 964

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Oranjewoud
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 399.000
2022 EUR 434.000
2023 EUR 514.000
2024 EUR 528.000
2025 EUR 542.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 243 0-15: 149 15-25: 97 25-45: 161 45-65: 307

Niveau d'enseignement

Hoger

304

Praktisch

128

Middelbaar

262

Origine des habitants (2025)

Europa

27

Nederland

876

Buiten Europa

61

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1
Appartementen 4
Tussenwoningen 1
Vrijstaande woningen 388
Twee-onder-één-kap woningen 30

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 40
1900 tot 1925 29
1925 tot 1950 74
1950 tot 1970 90
1970 tot 1980 13
1980 tot 1990 16
1990 tot 2000 100
2000 tot 2010 42
2010 tot 2020 19
2020 en later 11

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette G

99

Étiquette B

92

Étiquette A

83

Étiquette F

50

Étiquette C

36

Étiquette D

36

Étiquette E

17

Étiquette A+

5

Étiquette A++

2

Étiquette A+++

2

Étiquette A++++

1

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Oranjewoud
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.770 3.380
2021 1.990 3.490
2022 1.550 3.400
2023 1.260 3.210
2024 1.190 3.380

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 770 • Électricité: 1.870

Huurwoning

Gaz: 1.030 • Électricité: 2.260

Koopwoning

Gaz: 1.300 • Électricité: 3.370

Appartement

Gaz: 1.380 • Électricité: 3.310

Tussenwoning

Gaz: 680 • Électricité: 1.960

Vrijstaande woning

Gaz: 1.360 • Électricité: 3.480

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 990 • Électricité: 2.320

Activité dans Oranjewoud (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 52
Overheid, onderwijs en zorg 27
Landbouw, bosbouw en visserij 3
Vervoer, informatie en communicatie 9
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Nombre total d'établissements: 149

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Oranjewoud
Période Délits
jan 2025 0
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 0
mei 2025 2
mrt 2025 1
nov 2024 1
nov 2025 2
okt 2024 3
okt 2025 0
sep 2024 3
sep 2025 2

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Oranjewoud.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Oranjewoud

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Oranjewoud?

Oranjewoud telt in 2025 ongeveer 964 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oranjewoud?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oranjewoud is in 2025 circa € 542.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oranjewoud?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oranjewoud ligt rond € 37.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oranjewoud?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 13 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oranjewoud?

In Oranjewoud komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 388 woningen.

Meer maisons in Oranjewoud

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.