Aller directement au contenu
Logo de QB makelaardij

Reijgershof 56

1191CT Ouderkerk aan de Amstel • Noord-Holland

Vendu

€ 298.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 305.810

Prix d'achat /m²: € 7.095

Galerie de photos

Description

Een heerlijk licht en goed onderhouden 2-kamerappartement van ca. 42 m², met een zonnig balkon op het westen, gelegen op de eerste verdieping. Dit fraai afgewerkte appartement maakt deel uit van een kleinschalig en verzorgd complex. Dankzij de ligging op eigen grond en de rustige, groene woonomgeving is het hier prettig wonen. De bereikbaarheid is uitstekend: zowel met de auto als met het openbaar vervoer ben je zo onderweg naar je bestemming. Omgeving: Wonen in Ouderkerk aan de Amstel betekent genieten van het beste van twee werelden: de rust en charme van een sfeervol dorp, gecombineerd met de dynamiek van de stad binnen handbereik. Alle voorzieningen zijn dichtbij: goede scholen, diverse sportverenigingen, winkels en gezellige horeca bevinden zich op loop- of fietsafstand. Met het openbaar vervoer sta je in no-time in Amsterdam, Schiphol, Haarlem of Utrecht, en ook de A10, A9 en A2 zijn binnen enkele minuten bereikbaar. Wat Ouderkerk echt bijzonder maakt, is de levendige dorpsgemeenschap. Het hele jaar door zijn er activiteiten en evenementen, zoals Ouderkerk Culinair, kroegkwissen, jeu-de-boules-toernooien en natuurlijk het sfeervolle Oktoberfest. Hier woon je heerlijk rustig, maar nooit saai – een plek waar je je direct thuis voelt! Indeling Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping en is bereikbaar via een trapopgang. Bij binnenkomst tref je een ruime hal met plek voor een garderobe en een slimme opbergruimte boven in de hal. Vanuit de hal heb je toegang tot alle vertrekken. De lichte woonkamer met open keuken is gelegen aan de achterzijde en biedt een prettige leefruimte. Aan de voorzijde bevindt zich het zonnige balkon, gesitueerd op het westen, waar je tot in de avond van de zon kunt genieten. De moderne keuken (2022) is volledig uitgerust met een inductiekookplaat, koelkast met vriesvak, vaatwasser en combi-oven – ideaal voor de kookliefhebber. De ruime master bedroom is aan de voorzijde gelegen en biedt voldoende plaats voor een groot bed en kledingkast. De stijlvol afgewerkte badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel met spiegel en toilet. Verder is in 2022 de meterkast geheel vernieuwd en is het appartement voorzien van een airco-installatie, die zowel kan koelen als verwarmen. Kenmerken: - EIGEN GROND - Airco (koelen en verwarmen) - Energielabel C - Achterzijde kozijn vervangen in 2022 - Keuken uit 2022 - CV uit 2022 - Groepenkast vernieuwd in 2022 - VvE bijdrage € 63,73 p/m Bereikbaarheid: De woning is zeer goed bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. Met de auto ben je binnen een enkele minuten op A2 aan de oostkant en de A9 aan de westkant. Het station Amsterdam Arena ligt op twee bushaltes van de woning vandaan. Met de trein is het dan slechts 12 minuten naar Schiphol. Ook op de fiets ben je in slechts in 20 minuten langs de Amstel in Amsterdam.

Prêt immobilier berekenen

€ 298.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 305.810

2,78%

Annuellement

%

€ 14.900

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 298.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
42 m²
Contenu
152 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
1968
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Rameha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
29-08-2025
Date de vente
19-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1191

Google Maps

Voir Ouderkerk aan de Amstel sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Ouderkerk aan de Amstel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Ouderkerk aan de Amstel. En 2025 étaient 8.810 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 673.205.

Résidents

8.810

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 673.205

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 43.867

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

307

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Ouderkerk aan de Amstel
Année Résidents
2021 8.770
2022 8.785
2023 8.895
2024 8.815
2025 8.810

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Ouderkerk aan de Amstel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 535.087
2022 EUR 575.138
2023 EUR 631.913
2024 EUR 623.174
2025 EUR 673.205

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.120 0-15: 1.510 15-25: 970 25-45: 1.615 45-65: 2.605

Niveau d'enseignement

Hoger

3.000

Praktisch

960

Middelbaar

2.190

Origine des habitants (2025)

Europa

800

Nederland

6.495

Buiten Europa

1.520

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 675
Appartementen 821
Tussenwoningen 1.573
Vrijstaande woningen 367
Twee-onder-één-kap woningen 349

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 83
1900 tot 1925 85
1925 tot 1950 223
1950 tot 1970 920
1970 tot 1980 310
1980 tot 1990 652
1990 tot 2000 634
2000 tot 2010 178
2010 tot 2020 217
2020 en later 74

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.135

Étiquette A

1.073

Étiquette B

785

Étiquette G

202

Étiquette D

170

Étiquette F

168

Étiquette E

157

Étiquette A++

54

Étiquette A+

52

Étiquette A+++

25

Étiquette A+++++

2

Étiquette A++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Ouderkerk aan de Amstel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.224 3.166
2021 1.402 3.214
2022 1.074 2.954
2023 926 2.797
2024 906 2.854

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 975 • Électricité: 2.783

Huurwoning

Gaz: 697 • Électricité: 2.039

Koopwoning

Gaz: 1.058 • Électricité: 3.190

Appartement

Gaz: 508 • Électricité: 1.561

Tussenwoning

Gaz: 859 • Électricité: 2.599

Vrijstaande woning

Gaz: 1.614 • Électricité: 4.696

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.269 • Électricité: 3.669

Activité dans Ouderkerk aan de Amstel (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 105
Zakelijke dienstverlening 485
Overheid, onderwijs en zorg 280
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 130
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 150

Nombre total d'établissements: 1.435

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Ouderkerk aan de Amstel
Période Délits
jan 2025 15
jan 2026 17
jul 2025 25
jun 2025 17
mei 2025 39
mrt 2025 22
nov 2024 31
nov 2025 21
okt 2024 29
okt 2025 33
sep 2024 20
sep 2025 21

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Ouderkerk aan de Amstel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Ouderkerk aan de Amstel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Ouderkerk aan de Amstel?

Ouderkerk aan de Amstel telt in 2025 ongeveer 8.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ouderkerk aan de Amstel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ouderkerk aan de Amstel is in 2025 circa € 673.205.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouderkerk aan de Amstel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouderkerk aan de Amstel ligt rond € 43.867 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ouderkerk aan de Amstel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 307 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ouderkerk aan de Amstel?

In Ouderkerk aan de Amstel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.573 woningen.

Meer maisons in Ouderkerk aan de Amstel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.