Aller directement au contenu
Logo de Wagemans Wonen

Medealaan 6

6124AW Papenhoven • Limburg

Disponible

€ 359.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 368.030

Prix d'achat /m²: € 2.546

Galerie de photos

Description

Deze vrijstaande woning is gelegen op een rustige locatie in Schipperskerk! De combinatie van vrijstaand wonen, een aanbouw op de begane grond en een grote garage, zijn wellicht de kenmerken die moeten voldoen aan jouw nieuwe woning. Bedenk je niet en kom vrijblijvend kijken! INDELING Begane grond de hal met trappenkast en meterkast (slimme meter, 8 groepen en 1x aardlek) biedt toegang tot het toilet en het woongedeelte. In de basisbouw van de woning is de L-vormige woonkamer gelegen welke ruim (ca. 43m2) en daglicht-rijk te noemen is. De vloer is afgewerkt met vloerbedekking. Aan de achterzijde is de woning uitgebreid met een aanbouw waar o.a. de keuken is gesitueerd. De keuken met laminaatvloer en muurkast is ingericht met een keukeninstallatie welke is opgesteld in een hoek. De diverse aanwezige inbouwapparatuur zijn o.a. afzuiging, een gaskookplaat, een koelkast en een vaatwasser. Het achtergelegen portaal met buitendeur naar de oprit, biedt toegang tot het 2de toilet en de ruime garage welke is deels in gebruik is als wasruimte. De garage is ruim van opzet en aan de achterzijde uitgebreid met een extra bergruimte. Zowel de achtergelegen tuin is middels de garage bereikbaar als de voorgelegen oprit door de aanwezigheid van een buitendeur en een kantelpoort. Eerste verdieping de overloop biedt toegang tot 3 slaapkamers en een badkamer, respectievelijk groot: – slaapkamer 1: 2.81 x 4.89m, gelegen aan de voorzijde van de woning – slaapkamer 2: 4.12 x 2.81m, gelegen aan de achterzijde van de woning – slaapkamer 3: 3.09 x 4.49m, gelegen aan de achterzijde van de woning en met vaste kastenwand – 1/2 betegelde badkamer (2.70 x 1.29m) welke is ingedeeld met een douche, een dubbele wastafel verwerkt in een meubel en een toilet Zolder de bergzolder is bereikbaar middels een vlizotrap bereikbaar en middels 2 dakramen is er daglichttoetreding. Naast voldoende berging staat op deze verdieping tevens de Cv-installatie opgesteld. Tuin de woning is uitgerust met zowel een voor- en achtertuin. De achtertuin is volledig omsloten en ingedeeld met een terras, borders, een tuinkas en een houten tuinhuis. Vanuit het straatbeeld is de achtertuin rechtstreeks bereikbaar. BIJZONDERHEDEN – het pand beschikt over een woonoppervlakte van ca. 140m2 – het pand is gelegen op een perceeloppervlakte van 433m2 – het pand kent een rustige ligging nabij mooie wandelgebieden – het pand is uitgerust met houten kozijnen – het pand is uitgerust met HR++ en dubbele beglazing – het pand is v.v. betonnen- en houten verdiepingsvloeren – het pand is gelegen nabij diverse voorzieningen en belangrijke uitvalswegen – Cv-installatie, merk: Intergas, bj. 2012 (huur) INTERESSE? MAAK DAN EEN AFSPRAAK MET WAGEMANS WONEN VOOR EEN BEZICHTIGING OF VRIJBLIJVEND FINANCIEEL ADVIES. – Uitdrukkelijk wordt gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand is gekomen nadat alle partijen de koopovereenkomst hebben getekend, de zogenaamde “schriftelijkheidsvereiste” is in dezen van toepassing. – De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom en is een uitdrukkelijk onderdeel van de koopovereenkomst. De koper dient deze binnen 3 dagen ná het vervallen van de eventuele ontbindende voorwaarden bij de transporterende notaris te deponeren. – Koper is gerechtigd voor zijn rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten, dan wel adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat en het gebruik van deze onroerende zaak. – Voor het optimaal behartigen van diens belangen adviseert Wagemans Wonen geïnteresseerden en kopers om een professionele aankoopmakelaar in te schakelen. – De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Prêt immobilier berekenen

€ 359.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 368.030

2,78%

Annuellement

%

€ 17.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 359.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
141 m²
Superficie du terrain
433 m²
Contenu
759 m³
Autre espace intérieur
68 m²
Espace de stockage externe
8 m²
Aire de la cour arrière
83 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1973
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, huur)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6124

Google Maps

Localisation de Papenhoven

Explorez Papenhoven et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Papenhoven

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Papenhoven. En 2026 étaient 718 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 355.000.

Résidents

718

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 355.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

12

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Papenhoven
Année Résidents
2021 740
2022 740
2023 740
2024 745
2025 725
2026 718

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Papenhoven
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 277.000
2022 EUR 284.000
2023 EUR 326.000
2024 EUR 329.000
2025 EUR 355.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 190 0-15: 95 15-25: 65 25-45: 120 45-65: 215

Niveau d'enseignement

Hoger

130

Praktisch

180

Middelbaar

250

Origine des habitants (2025)

Europa

65

Nederland

635

Buiten Europa

30

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 36
Appartementen 12
Tussenwoningen 41
Vrijstaande woningen 111
Twee-onder-één-kap woningen 114

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 25
1900 tot 1925 3
1925 tot 1950 41
1950 tot 1970 106
1970 tot 1980 63
1980 tot 1990 59
1990 tot 2000 10
2000 tot 2010 3
2010 tot 2020 7
2020 en later 9

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

101

Étiquette F

58

Étiquette G

56

Étiquette D

33

Étiquette E

23

Étiquette B

19

Étiquette A

16

Étiquette A++

2

Étiquette A++++

2

Étiquette A+++++

2

Étiquette A+

0

Étiquette A+++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Papenhoven
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.660 3.660
2021 1.900 3.660
2022 1.500 3.440
2023 1.220 3.420
2024 1.190 3.480

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.160 • Électricité: 3.020

Huurwoning

Gaz: 1.100 • Électricité: 2.840

Koopwoning

Gaz: 1.240 • Électricité: 3.510

Appartement

Gaz: 1.580 • Électricité: 3.390

Tussenwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.850

Vrijstaande woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 3.790

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.080 • Électricité: 3.410

Activité dans Papenhoven (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 10
Zakelijke dienstverlening 15
Overheid, onderwijs en zorg 10
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 10

Nombre total d'établissements: 75

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Papenhoven
Période Délits
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 1
mei 2025 2
mrt 2025 0
mrt 2026 4
nov 2024 1
nov 2025 2
okt 2024 1
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 1

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Papenhoven.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Papenhoven

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Papenhoven?

Papenhoven telt in 2026 ongeveer 718 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papenhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papenhoven is in 2025 circa € 355.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papenhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papenhoven ligt rond € 31.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papenhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 12 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papenhoven?

In Papenhoven komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 114 woningen.

Meer maisons in Papenhoven

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.