Aller directement au contenu
Logo de MD Makelaars

Van Leeuwenhoeklaan 406

4708BE Roosendaal • Noord-Brabant

Vendu

€ 345.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 353.750

Prix d'achat /m²: € 3.593

Galerie de photos

Description

Perfect gelegen 3-kamer appartement op de derde verdieping van het appartementencomplex Kokermolen, met uitzicht en een zonnig balkon op het zuidoosten. Hier woon je rustig, maar toch centraal: op korte afstand van het stadscentrum van Roosendaal, het ziekenhuis, diverse voorzieningen en met uitstekende bereikbaarheid richting uitvalswegen. Met bijna 100 m² woonoppervlakte, twee slaapkamers, een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeerruimte én een fijne buitenruimte, is dit een bijzonder praktisch en comfortabel appartement. Indeling Via de centrale entree van het complex bereik je middels lift of trap het appartement op de derde verdieping. Welkom! Een ruime hal biedt toegang tot alle vertrekken van het appartement. Je vindt hier twee slaapkamers, een volledig uitgeruste badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafel, toilet én een aansluiting voor de wasmachine. Separaat bevindt zich nog een tweede toilet. De L-vormige woonkamer voelt licht en ruimtelijk aan en biedt toegang tot het zonnige balkon, dat ook bereikbaar is vanuit één van de slaapkamers. Vanuit hier heb je een heerlijk uitzicht en geniet je van de zon dankzij de zuidoostelijke ligging. De keuken is geplaatst in een hoekopstelling en voorzien van enkele inbouwapparatuur. Vanuit de keuken heb je toegang tot een praktische bijkeuken, ideaal voor een vriezer of extra opslag. Algemeen Het appartementencomplex is gebouwd in 1999 en is volledig geïsoleerd. Verwarming en warm water verlopen via een HR CV-ketel uit 2017. Bij het appartement hoort een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage en een inpandige berging op de begane grond. Daarnaast kunnen bewoners gebruikmaken van de gezamenlijke ontmoetingsruimte in het gebouw. De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt ca. € 310,- Energielabel B. Specifieke kenmerken – Bouwjaar 1999 – Perfecte locatie – Woonoppervlakte ca. 96 m² – Balkon op het zuidoosten – Toegang tot balkon via woonkamer én slaapkamer – 2 slaapkamers – Complete badkamer – Ruime kamers – Eigen parkeerplaats in parkeergarage – Inpandige berging – Op korte afstand van het centrum

Prêt immobilier berekenen

€ 345.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 353.750

2,78%

Annuellement

%

€ 17.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 345.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
96 m²
Contenu
300 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
7 m²
Espace de stockage externe
23 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1999
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Sauvetage
Box
Parkieren
Parkeergarage

Planification

Proposé depuis
21-05-2025
Date de vente
26-07-2025

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4708

Google Maps

Localisation de Roosendaal

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Roosendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Roosendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Roosendaal. En 2025 étaient 67.370 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 308.856.

Résidents

67.370

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 308.856

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.319

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.924

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Roosendaal
Année Résidents
2021 67.025
2022 67.000
2023 67.320
2024 67.235
2025 67.370

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Roosendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 229.405
2022 EUR 247.844
2023 EUR 278.679
2024 EUR 285.790
2025 EUR 308.856

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.310 0-15: 9.610 15-25: 7.495 25-45: 16.635 45-65: 18.305

Niveau d'enseignement

Hoger

13.720

Praktisch

15.300

Middelbaar

21.230

Origine des habitants (2025)

Europa

8.305

Nederland

45.380

Buiten Europa

13.685

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.072
Appartementen 9.357
Tussenwoningen 12.036
Vrijstaande woningen 3.721
Twee-onder-één-kap woningen 2.187

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 390
1900 tot 1925 1.215
1925 tot 1950 2.537
1950 tot 1970 6.408
1970 tot 1980 6.199
1980 tot 1990 5.093
1990 tot 2000 4.282
2000 tot 2010 1.579
2010 tot 2020 566
2020 en later 581

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.297

Étiquette A

6.760

Étiquette B

5.831

Étiquette D

3.028

Étiquette G

2.019

Étiquette E

2.016

Étiquette F

1.491

Étiquette A+

1.007

Étiquette A++

484

Étiquette A+++

378

Étiquette A++++

183

Étiquette A+++++

10

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Roosendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.149 2.756
2021 1.287 2.777
2022 1.007 2.619
2023 870 2.482
2024 854 2.532

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 999 • Électricité: 2.661

Huurwoning

Gaz: 724 • Électricité: 1.964

Koopwoning

Gaz: 973 • Électricité: 2.814

Appartement

Gaz: 496 • Électricité: 1.732

Tussenwoning

Gaz: 868 • Électricité: 2.461

Vrijstaande woning

Gaz: 1.412 • Électricité: 3.648

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.146 • Électricité: 2.964

Activité dans Roosendaal (2025)

Handel en HORECA 1.630
Nijverheid en energie 1.350
Zakelijke dienstverlening 1.855
Overheid, onderwijs en zorg 1.445
Landbouw, bosbouw en visserij 90
Vervoer, informatie en communicatie 605
Financiele diensten en onroerendgoed 375
Cultuur, recreatie en overige diensten 825

Nombre total d'établissements: 8.175

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Roosendaal
Période Délits
jan 2026 300
jul 2025 315
jun 2025 312
mei 2025 297
mrt 2025 342
mrt 2026 339
nov 2024 335
nov 2025 394
okt 2024 336
okt 2025 364
sep 2024 306
sep 2025 279

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Roosendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Roosendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Roosendaal?

Roosendaal telt in 2025 ongeveer 67.370 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal is in 2025 circa € 308.856.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal ligt rond € 32.319 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roosendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.924 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roosendaal?

In Roosendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 12.036 woningen.

Meer maisons in Roosendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.