Aller directement au contenu
Logo de Loves Makelaardij

Roswinkelerstraat 127 A

7895AR Roswinkel • Drenthe

Vendu

€ 525.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 537.350

Prix d'achat /m²: € 3.088

Galerie de photos

Description

Luxe uitgevoerde en zeer goed onderhouden vrijstaande woning op een prachtige kavel van 857 m2 eigen grond. De woning is oorspronkelijk gebouwd in 2004 en destijds is er bij de bouw nergens op bespaard. Oerdegelijke bouw en onderhoudsarm. De kunststof kozijnen zijn allen voorzien van HR ++ glas en grotendeels alle ramen zijn te verduisteren middels de rolluiken. Alle goten en regenpijpen zijn uitgevoerd in koper en verder is de gehele woning geïsoleerd. Rondom de woning ligt een prachtig perceel, volledig omheind met degelijk hekwerk. Hier kunt u genieten van het buitenleven, kinderen kunnen veilig spelen en er is volop plek voor een terras, een moestuin of simpelweg om te ontspannen in de zon. Roswinkel biedt de charme en rust van een dorp, maar met basisschool, dorpshuis en sportvoorzieningen letterlijk op loopafstand. Vanuit uw woonkamer kijkt u vrij uit over de landerijen, terwijl u toch het gemak van een centrale ligging ervaart. Daarnaast is er een uitgebreid winkelaanbod in Emmer-Compascuum, op nog geen 5 minuten autoafstand. Bent u op zoek naar een woning waar u zo in kunt trekken, zonder te hoeven klussen? Kom dan snel een kijkje nemen. Indeling Zeer ruime en speelse entree met toegang tot de meterkast en toilet. Woonkamer aan de voorzijde van de woning. De begane grond heeft een frisse, moderne uitstraling dankzij het recente stucwerk en de strakke PVC vloer. De ruime woonkamer biedt veel lichtinval en een mooi uitzicht aan de voorzijde. De combinatie van kleuren en materialen doen erg warm en sfeervol aan. De keuken aan de achterzijde is voorzien van een natuurstenen aanrechtblad en alle inbouwapparatuur. Het boretti kooktoestel is een aanwinst voor elke (hobby)kok! Bijkeuken met een praktische inbouwkast, witgoedaansluiting en de Cv-ketel. De aangebouwde stenen garage maakt het geheel compleet en biedt volop praktische mogelijkheden. Eerste verdieping Overloop met prachtig daglicht middels het dakraam. Boven vindt u vier comfortabele slaapkamers, ideaal voor een gezin of voor wie graag ruimte wil voor een thuiswerkplek of hobbykamer. Ruime badkamer voorzien van dubbele wastafel, toilet, douche en ligbad. Tweede verdieping Middels schuiftrap bereikbare ruime zolderberging. Tuin Tuin rondom. Achtertuin op het Noordoosten. Bijzonderheden -13 Zonnepanelen geplaatst in 2019; -Garage uitgevoerd in spouw, voorzien van elektra en dubbel glas; -Vloerverwarming op de begane grond; -Radiatoren op de verdieping; -Vloerverwarming in de badkamer; -Achtertuin georiënteerd op het Noordoosten.

Prêt immobilier berekenen

€ 525.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 537.350

3,04%

Annuellement

%

€ 26.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 525.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
170 m²
Superficie du terrain
857 m²
Contenu
813 m³
Autre espace intérieur
62 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2004
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom)
Label\u00e9nergie
NIET BESCHIKBAAR

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Open ligging
Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
08-09-2025
Date de vente
22-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, ligbad, stoomcabine, en toilet

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7895

Google Maps

Carte de Roswinkel

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Roswinkel

Chiffres de logement et de quartier dans Roswinkel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Roswinkel. En 2026 étaient 847 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 318.000.

Résidents

847

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 318.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

23

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Roswinkel
Année Résidents
2021 820
2022 825
2023 825
2024 860
2025 850
2026 847

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Roswinkel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 220.000
2022 EUR 255.000
2023 EUR 292.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 318.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 175 0-15: 130 15-25: 100 25-45: 185 45-65: 280

Niveau d'enseignement

Hoger

100

Praktisch

210

Middelbaar

340

Origine des habitants (2025)

Europa

35

Nederland

785

Buiten Europa

30

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 23
Appartementen 10
Tussenwoningen 16
Vrijstaande woningen 278
Twee-onder-één-kap woningen 40

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 13
1900 tot 1925 88
1925 tot 1950 108
1950 tot 1970 46
1970 tot 1980 44
1980 tot 1990 25
1990 tot 2000 26
2000 tot 2010 20
2010 tot 2020 11
2020 en later 11

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette G

139

Étiquette C

65

Étiquette A

41

Étiquette B

39

Étiquette F

32

Étiquette D

30

Étiquette E

18

Étiquette A+

4

Étiquette A++

1

Étiquette A+++

1

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Roswinkel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.780 3.470
2021 2.040 3.630
2022 1.550 3.560
2023 1.250 3.290
2024 1.200 3.520

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.140 • Électricité: 2.520

Huurwoning

Gaz: 1.160 • Électricité: 2.770

Koopwoning

Gaz: 1.260 • Électricité: 3.390

Appartement

Gaz: 1.430 • Électricité: 3.240

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.210

Vrijstaande woning

Gaz: 1.300 • Électricité: 3.480

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.070 • Électricité: 2.860

Activité dans Roswinkel (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 15
Overheid, onderwijs en zorg 20
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Nombre total d'établissements: 125

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Roswinkel
Période Délits
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 2
mei 2025 5
mrt 2025 0
mrt 2026 2
nov 2024 3
nov 2025 2
okt 2024 2
okt 2025 2
sep 2024 1
sep 2025 1

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Roswinkel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Roswinkel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Roswinkel?

Roswinkel telt in 2026 ongeveer 847 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roswinkel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roswinkel is in 2025 circa € 318.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roswinkel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roswinkel ligt rond € 29.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roswinkel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 23 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roswinkel?

In Roswinkel komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 278 woningen.

Meer maisons in Roswinkel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.